• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
PROČ MY?

Sensualité – Každodenní rituál znovuzrození

Sensualité je distributor jedinečných produktů pro Vaši krásu a e-shop s kosmetikou a parfémy. Náš kosmetický salon najdete v Brně, ale ve spolupráci s našimi partnery můžete naše značky najít po celé ČR a SR. Na našem e-shopu si můžete objednat kosmetiku od tradičních francouzských značek Maria Galland a Thalgo a mnoho dalších.

V distribuci máme i přírodní kosmetiku pro děti a rodiče s názvem Naif, laky na nehty Londontown, interiérové vůně a designérské i niche parfémy. Naším cílem je, abyste měli vždy tu nejlepší péči na dosah ruky. A mohli se každý den cítit jako znovuzrození.

jSME TU již 30 let

Se smyslem pro krásu

Vše začalo v roce 1991, kdy jsme začali do Česka přivážet první flakónky parfémů exkluzivních designerských značek. Po dlouhých dekádách, kdy kosmetická výbava většiny českých žen čítala kelímek krému Nivea a kolínskou vodu Živé květy, to byla opravdu nevídaná změna. S přibývajícími léty a spokojenými klientkami se naše portfolio rozrůstalo o další přípravky pro péči o krásu, kterých nyní nabízíme více než 2000.

Časem jsme začali spolupracovat s beauty salóny po celé republice, které využívají našich produktů i know-how z kosmetického trhu. Pravidelně pro ně pořádáme workshopy a školení, pomáháme jim lépe pochopit očekávání jejich klientů a učíme je, jak být ve svém podnikání opravdovými profesionály.

Krása pro všechny smysly s vůní Francie

Inspirovala nás Francie. Francouzská elegance, péče o krásu, kosmetika, manikúra, ženskost, smyslnost. Kosmetické značky, které dovážíme, a salón, který provozujeme, dávají ženám příležitost zakusit sladkou Francii všemi smysly.

Pomáháme ženám objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu, pečujeme o ně, posilujeme jejich sebevědomí a probouzíme jejich krásu. Učíme je těšit se z darů smyslů. Proto se jmenujeme Sensualité. Ve Francii to znamená smyslnost.

jSME TU již 25 let

Svěřte svou krásu do rukou profesionálů

O vyřízení vaší objednávky, přípravu balíčku s nákupem, unavené tělo, pleť či hřívu se stará tým zkušených profesionálů, kteří jsou těmi nejlepšími, jaké jsme si do našich řad mohli přát. Za jejich práci, klientský přístup a zkušenosti, které vám předávají každý den skrze e-shop a procedury v našem salónu, ochotně dáme i ruku do ohně. Budeme rádi, když do nich vložíte svou důvěru a užijete si své chvilky naplno.

Péče o značky a webové stránky
Barbora Kábrtová
Ředitelka
tel.: +420 604 202 047
Barbora je tu s námi a pro nás. A tím pádem i pro vás. Díky ní vám můžeme přinášet ty nejlepší služby.
Dorota Pleskačová
Brand Manager pro Thalgo
tel.: +420 702 212 614
Dorota se stará o Thalgo s tou nejlepší péčí. Na vlastní kůži pro Vás zkouší nové produkty a pleťová i tělová ošetření v laboratořích Thalgo na jihu Francie. Do kraje, kde voní levandule a zpívají cikády, pravidelně doprovází terapeutky partnerských salonů na školení.
Barbora Boková
Brand Manager pro Maria Galland
tel.: +420 725 171 836
Barča je milovnice zvířat, především psů a koní. Má cit pro tanec a estetiku. Možná právě proto miluje kosmetiku Maria Galland, kterou vytvořila bývalá tanečnice s citem pro umění krásy.
Klára Jestřábová
Brand Manger pro Naif
tel.: +420 702 161 302
S láskou pečuje o značku Naif. Neustále sleduje nové trendy v péči o krásu, testuje produkty a hledá inspiraci. Je to pro ni zábava, bez které si neumí život představit. Stejně jako bez dobrého jídla, vína a času stráveného s rodinou a přáteli.
Ivona Hlôšková
Brand Manager pro parfémy
tel.: +420 727 861 630
Ivon se pohybuje ve světě parfémů a kosmetiky řadu let. Oblíbila si parfémy, za kterými se skrývá zajímavý příběh. O svěřené značky se stará se vší láskou.
Radka Taušová
E-commerce Manager
tel.: +420 731 194 309
Ve chvíli, kdy jako náctiletá otevřela svou první Elle pochopila, jak důležitou stopu zanechává v našich myslích vzhled člověka. A jak pozitivně dokáže podpořit sebevědomí ženy a lásku k sobě samé. Radka pro nás pracuje už od roku 2005.
Martina Durnová
Brand Manager
tel.: +420 722 957 489
Martina je zkušená manažerka se smyslem pro eleganci a krásu. Pečuje o parfémové značky, které pro vás vozíme z USA.
Kateřina Lukešová
E-Commerce Specialist
tel.: +420 533 433 133
Kateřina je něžná duše, která ráda objevuje svět i Vaše přání. O vás, naše zákazníky, i webové stránky se stará s láskou a péčí.
Gabriela Tušlová
Sales Coordinator & Brands Support
tel.: +420 533 433 133
Gabriela poskytuje značkám veškerou základní péči, kterou potřebují. Je nepostradatelnou oporou obchodnímu týmu.
Obchodní tým
Hana Schery
Obchodní zástupce - kosmetika
tel.: +420 602 658 116
Hanka vám pomůže s výběrem nejlepší kosmetiky pro váš hotel nebo spa. Společně proberete nejvhodnější ošetření pro vaši klientelu.  Kromě mořské kosmetiky Thalgo vám ráda představí i naše další kosmetické značky.
Andrea Chloupková
Obchodní zástupce - parfémy
tel.: +420 733 165 546
Andrea zná za léta práce u nás všechny parfémy dokonale. Zkušeně vám poradí a vybere tu nejlepší nabídku do vaší parfumerie nebo salonu.
Dana Kučerňáková
Obchodní zástupce - kosmetika
tel.: +420 725 956 507
Dana vám představí koncept luxusní kosmetiky Maria Galland Paris. Ať už máte provozovnu v Česku nebo na Slovensku, s důvěrou se na ni obraťte.
Jana Kracíková
Obchodní zástupce - parfémy
tel.: +420 777 842 322
Máte parfumerii v Praze a Středních Čechách? Obraťte se na Janu a nabídne vám z našich selektivních parfémů to nejlepší přímo pro vás.
Lucie Soldánová
Obchodní zástupce - kosmetika
tel.: +420 602 512 869
Lucie má skvělé zkušenosti z oblasti kosmetiky. Ráda vám pomůže s výběrem nejlepších produktů pro váš salon. Společně proberete nejvhodnější ošetření pro vaši klientelu.
Sensualité Beauty, salon krásy v Brně
Saša Kalvodová
Recepční
tel.: +420 533 433 369
První, s kým se u nás v salonu potkáte, bude usměvavá Saša. Ochotně s vámi vybere tu nejvhodnější proceduru a najde vhodný termín. Jejím cílem je vždy spokojený zákazník.
Elena Ruban
Kosmetička / manikérka
tel.: +420 533 433 369
Elena má za sebou dlouholetou praxi. Ovládá nejen kosmetiku a péči o tělo, ale také laminaci obočí a lash lifting. Jejím koníčkem je sport a zdravá výživa. Ráda pečuje o sebe a s radostí se postará i o své klienty.
Kamila Toncrová
Kosmetička / manikérka
tel.: +420 533 433 369
Kamila je s námi od samého začátku. Kosmetika je pro ni koníčkem. Pomůže vám s péčí o pleť a společně zkonzultujete vhodné produkty na péči doma. Mimo kosmetiku je její vášní i manikúra a pedikúra.
Karolína Kršková
Kadeřnice
tel.: +420 533 433 369
Karolína je naše specialistka na péči o vlasy. Každému zákazníkovi vždy poradí s vhodným střihem i barvou vlasů. A barvení ji obzvlášť baví.
Viera Klíčová
Masérka
tel.: +420 533 433 369
Viera vaše svaly dokonale uvolní. Ovládá převážně klasické masáže, ale také si u nás můžete odpočinout při medové masáži.
Eva Machotová
Kosmetička / školitelka
tel.: +420 533 433 369
Eva s radostí pečuje o vaši pleť. Ráda vám poradí jaké produkty používat. Můžete ji potkat nejen při kosmetických službách, ale také jako školitelku našich značek Thalgo a Maria Galland.
Štěpánka Báborová
Manikérka / pedikérka
tel.: +420 533 433 369
Štěpánka Vás s úsměvem přivítá a s láskou se postará o Váš celkový vzhled. Ráda pečuje a stará se, aby Vaše přirozená krása byla svěží a mocnější. Výzvy ji nejsou cizí, a proto se nebrání ani složitějšímu zdobení nehtů.
beauty salon sensualité

Luxusní prostředí salónu v centru Brna

Otevření beauty salonu pod vlastní značkou Sensualité bylo odjakživa naším velkým snem. Poprvé jsme si ho splnili před 20 lety, kdy jsme poprvé otevřeli tehdejší salón na Hrnčířské. Podruhé pak v roce 2016 při stěhování do nových luxusních prostor na brněnském Cejlu. Naší vizí bylo stvořit malý kousek světa, kde se budete cítit takřka královsky – odpočatě, výjimečně a zase trochu krásnější.

Vysoká odbornost

Věnujeme se kráse už 25 let a víme o ní skoro vše.

Špičková péče

Udělejte si z návštěvy salonu jedinečný zážitek.

Francouzská kosmetika

Objednejte si přípravky od nejlepších francouzských značek.

Inspirativní blog

Čerpejte rady a tipy z našeho online magazínu.

blog sensualité

Vydáváme vlastní magazín

Střípky našeho know-how a poznatky ze světa krásy vyprávíme zákazníkům v řádcích magazínu Sensualité, který si můžete přečíst v našich salónech nebo online. V jeho článcích vás provedeme cestou k dokonalé pleti, prozradíme, proč je dobré se vyhnout botoxu nebo který návrhář si při diskuzi o svém prvním platu řekl o 700 dolarů týdně. Nejnovější články vám rádi pošleme rovnou na e-mail, stačí se přihlásit k odběru novinek.