• 0
 • 0
  Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
 • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
1.

Usnadníme vám rozjezd

Špičkovou péči svým zákazníkům poskytujeme už od roku 2004. Prožili jsme na vlastní kůži rozvoj vlastního salonu od malého studia až po luxusní day spa a školicí centrum. Naučíme vás, jak váš salon zviditelnit a jak si udržet spokojeného zákazníka i zaměstnance. Dáme vám prostor na svých webových stránkách i sociálních sítích.

Získáte pro své klienty to nejlepší

Řekněte nám, jaké máte klienty, a společně z naší nabídky vybereme tu nejlepší péči na míru vašemu salonu. U nás si vybere každý – malé studio i velké spa centrum. Dodáváme manuální i přístrojová ošetření obličeje a těla, relaxační spa rituály a nehtovou kosmetiku renomovaných značek. Přijďte si zdarma vyzkoušet ošetření do našeho salonu a zjistěte, co je pro vaše zákazníky to pravé.

2.
3.

Vyškolíme vás zdarma

Perfektní služba je v našem oboru to nejdůležitější. Proto svým partnerům poskytujeme profesionální vstupní školení zdarma a bezplatné přeškolení každý rok. Speciální školení získáte zdarma výměnou za objednávku materiálu k danému rituálu. Školení pro nové zaměstnance nad rámec získáte za výhodné ceny.

prohlédnout školení

Budeme o vás pečovat

Ochotně vám pomůžeme, kdykoli se na nás obrátíte. K dispozici vám bude jak školitelka a obchodní zástupce, tak zástupci oddělení objednávek a e-commerce. Objednávky u nás vyřídíte snadno a rychle online po přihlášení na webových stránkách. Získáte na nich také přehled o novinkách i výši propagace, kterou od nás máte zdarma.

4.
5.

Odměníme vás

Za dlouhodobou a kvalitní spolupráci vás odměníme. Kromě materiálu na podporu prodeje připravujeme pro vás a vaše zákazníky pravidelné motivace a dárky k nákupu. Rádi vymyslíme i speciální event jen pro váš salon. Ty nejšikovnější z vás zveme na výlety do Paříže nebo na jih Francie, kde poznáte zázemí našich kosmetických značek.

Získáte obchodní know-how

Potřebujete, aby se o vás zákazníci dozvěděli, a nevíte nic o marketingu? Zorganizujeme profesionální školení přímo vám na míru. Proškolíme vás v prodejních technikách, správě sociálních sítí nebo třeba ve způsobu komunikace se zákazníky. Dodáme vám podklady našich značek. Naše marketingové oddělení vám kdykoli pomůže. Staňte se jedním z našich partnerů a zlepšujte se s námi!

kdo je partnerem
6.
7.

Záleží vám na životním prostředí?

Tak to jsme na jedné lodi. Neustále zavádíme nová ekologická opatření. Zboží balíme bezpečně do 100% rozložitelných výplní. Kartony používáme opakovaně. Třídíme odpad. Nepřestáváme hledat nové cesty. Dáváme přednost značkám, kterým na životním prostředí záleží.

Nemáte vlastní e-shop? Nevadí!

I tak můžeme spolupracovat. Využijme moderních obchodních možností ke vzájemné podpoře. Chce váš klient koupit produkt, který nemáte skladem? Získejte affiliate provize z prodeje u Sensualité. Stačí klientovi produkt doporučit a předat mu svůj kód. Zadáním kódu vám zajistí zisk, který vás nic nestojí. Zboží můžeme odeslat k vám do salonu nebo přímo na jeho adresu.

8.

Proč se k nám přidat?

 • zlepšíte služby

  Vybudujete podnik, kam přijdou lidé za kvalitou a zážitkem.

 • Získáte zákazníky

  Chytrý marketing do vašeho salonu přivede nové zákazníky.

 • Upevníte vztahy

  Naučíme vás, jak pracovat se zákazníky, aby si vás zamilovali.

 • Zvýšíte obrat

  Proškolíme vás nejen v kosmetice, ale i v marketingu a obchodu.

Sensualité je distributor jedinečných produktů pro Vaši krásu a e-shop s kosmetikou a parfémy. Náš kosmetický salon najdete v Brně, ale ve spolupráci s našimi partnery můžete naše značky najít po celé ČR a SR. Na našem e-shopu si můžete objednat kosmetiku od tradičních francouzských značek Maria Galland a Thalgo a mnoha dalších. V distribuci máme i přírodní kosmetiku pro děti a rodiče s názvem Naif, laky na nehty Londontown, interiérové vůně a designérské i niche parfémy. Naším cílem je, abyste měli vždy tu nejlepší péči na dosah ruky. A mohli se každý den cítit jako znovuzrození.

Staňte se partnerem