OK
1.

Usnadníme vám rozjezd

Špičkovou péči svým zákazníkům poskytujeme už od roku 2004. Prožili jsme na vlastní kůži rozvoj vlastního salonu od malého studia až po luxusní day spa a školicí centrum. Naučíme vás, jak váš salon zviditelnit a jak si udržet spokojeného zákazníka i zaměstnance. Dáme vám prostor na svých webových stránkách i sociálních sítích.

Získáte pro své klienty to nejlepší

Řekněte nám, jaké máte klienty, a společně z naší nabídky vybereme tu nejlepší péči na míru vašemu salonu. U nás si vybere každý – malé studio i velké spa centrum. Dodáváme manuální i přístrojová ošetření obličeje a těla, relaxační spa rituály a nehtovou kosmetiku renomovaných značek. Přijďte si zdarma vyzkoušet ošetření do našeho salonu a zjistěte, co je pro vaše zákazníky to pravé.

2.
3.

Vyškolíme vás zdarma

Perfektní služba je v našem oboru to nejdůležitější. Proto svým partnerům poskytujeme profesionální vstupní školení zdarma a bezplatné přeškolení každý rok. Speciální školení získáte zdarma výměnou za objednávku materiálu k danému rituálu. Školení pro nové zaměstnance nad rámec získáte za výhodné ceny.

prohlédnout školení

Budeme o vás pečovat

Ochotně vám pomůžeme, kdykoli se na nás obrátíte. K dispozici vám bude jak školitelka a obchodní zástupce, tak zástupci oddělení objednávek a e-commerce. Objednávky u nás vyřídíte snadno a rychle online po přihlášení na webových stránkách. Získáte na nich také přehled o novinkách i výši propagace, kterou od nás máte zdarma.

4.
5.

Odměníme vás

Za dlouhodobou a kvalitní spolupráci vás odměníme. Kromě materiálu na podporu prodeje připravujeme pro vás a vaše zákazníky pravidelné motivace a dárky k nákupu. Rádi vymyslíme i speciální event jen pro váš salon. Ty nejšikovnější z vás zveme na výlety do Paříže nebo na jih Francie, kde poznáte zázemí našich kosmetických značek.

Získáte obchodní know-how

Potřebujete, aby se o vás zákazníci dozvěděli, a nevíte nic o marketingu? Zorganizujeme profesionální školení přímo vám na míru. Proškolíme vás v prodejních technikách, správě sociálních sítí nebo třeba ve způsobu komunikace se zákazníky. Dodáme vám podklady našich značek. Naše marketingové oddělení vám kdykoli pomůže. Staňte se jedním z našich partnerů a zlepšujte se s námi!

kdo je partnerem
6.
7.

Záleží vám na životním prostředí?

Tak to jsme na jedné lodi. Neustále zavádíme nová ekologická opatření. Zboží balíme bezpečně do 100% rozložitelných výplní. Kartony používáme opakovaně. Třídíme odpad. Nepřestáváme hledat nové cesty. Dáváme přednost značkám, kterým na životním prostředí záleží.

Nemáte vlastní e-shop? Nevadí!

I tak můžeme spolupracovat. Využijme moderních obchodních možností ke vzájemné podpoře. Chce váš klient koupit produkt, který nemáte skladem? Získejte affiliate provize z prodeje u Sensualité. Stačí klientovi produkt doporučit a předat mu svůj kód. Zadáním kódu vám zajistí zisk, který vás nic nestojí. Zboží můžeme odeslat k vám do salonu nebo přímo na jeho adresu.

8.

Proč se k nám přidat?

 • zlepšíte služby

  Vybudujete podnik, kam přijdou lidé za kvalitou a zážitkem.

 • Získáte zákazníky

  Chytrý marketing do vašeho salonu přivede nové zákazníky.

 • Upevníte vztahy

  Naučíme vás, jak pracovat se zákazníky, aby si vás zamilovali.

 • Zvýšíte obrat

  Proškolíme vás nejen v kosmetice, ale i v marketingu a obchodu.

Sensualité je distributor jedinečných produktů pro Vaši krásu a e-shop s kosmetikou a parfémy. Náš kosmetický salon najdete v Brně, ale ve spolupráci s našimi partnery můžete naše značky najít po celé ČR a SR. Na našem e-shopu si můžete objednat kosmetiku od tradičních francouzských značek Maria Galland a Thalgo a mnoha dalších. V distribuci máme i přírodní kosmetiku pro děti a rodiče s názvem Naif, laky na nehty Londontown, interiérové vůně a designérské i niche parfémy. Naším cílem je, abyste měli vždy tu nejlepší péči na dosah ruky. A mohli se každý den cítit jako znovuzrození.

Staňte se partnerem