• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Unikátní vůně pro ženy a muže, kteří milují město a obdivují vesmír. Pro milovníky přírody a módy s citem pro luxus.
 

parfémy Moncler

REVOLUČNÍ PARFÉMYMoncler s displejem

Napište vzkaz svému miláčkovi přímo na displej jeho / její oblíbené vůně. Stačí si stáhnout aplikaci, spárovat s parfémem a psát. Displej najdete na vůních 150 ml. Doplňujte ji pak náhradní náplní.

V NAŠEM E-SHOPU
parfemy Moncler

luxusní kolekce

Les Sommets

 

Moncler píše novou kapitolu ve své olfaktorní odysee uvedením kolekce Les Sommets. Její název můžeme přeložit jako “vrcholky hor”. Je připomínkou hornaté krajiny a alpských dřevin. Pět luxusních parfémů doplňuje i vůně do místnosti a svíčka.

v nAŠEM E-SHOPU
Les Sommets Moncler
Moncler Pour Femme

cool vůně pro nI A PRO NĚJMoncler

Pour Homme a Pour Femme odráží jedinečnost přírody v kombinaci s novými technologiemi. 

v našem e-shopu
Moncler parfém

článek na bloguJak správně používat parfém?

Jednoduše parfém stříknout a jít? Ale kam? A jaký typ vůně si vůbec vybrat? I nošení parfémů má své zákonitosti.

CHCI VĚDĚT VÍC

Odvážné, elegantní a překvapivé. Jedinečné vůně s dobrodružným smyslovým zážitkem.

Moncler

Moncler je synonymum pro ochranu, řemeslné zpracování a kreativitu

Vůně plné přírody a luxusu

Značka uvedla první dva parfémy, které představují skutečnou výpravu pro vaše smysly. Obě vůně jsou vzájemně propojeny chemií a příběhem. Odrážejí odvážnou synergii přírody, zkoumání a objevování, to jsou základní kameny univerza Moncler. Globální značka Moncler odráží horské dědictví a nové pojetí luxusu. V harmonii kontrastů evokuje každá z vůní svěží, chladivou ódu na jedinečnost přírody, zabalenou do opulentního kokonu hřejivosti.

Značka Moncler se zrodila v roce 1952 v Monestier-de-Clermont, malé vesnici v horách nedaleko Grenoblu, a zaměřila se na sportovní oblečení do hor. Původ názvu se skrývá v jeho samotných kořenech: Moncler je ve skutečnosti zkratkou jména Monestier-de-Clermont. Zde René Ramillon a Andre Vincent založili v roce 1952 společnost, která začala vyrábět proslulé péřové bundy a vytvářet oděvy určené k ochraně dělníků, kteří je nosili přes montérky, a které poskytovaly vysokou odolnost a ochranu proti nejnáročnějším klimatickým podmínkám a které byly vyzkoušeny v různých expedicích.

Nyní má sídlo v Itálii. V průběhu let značka spojila svůj styl s technologickým výzkumem, kterému asistovali odborníci tradiční kolekce svrchního horského oblečení. V roce 2003 převzal společnost Remo Ruffini, který je v současnosti jejím předsedou a generálním ředitelem.

Značka Moncler je postavená na pevných základech průkopnického outdoorového ducha a přirozené touhy po inovacích. Představuje světový standard v oblasti dámských a pánských prošívaných péřových bund a dynamických řad oblečení a doplňků, které stojí na pomezí moderního luxusu a vysoce výkonného sportovního oblečení. 

Revoluční a přelomový design

Vůně jsou uloženy v jedinečném flakonu ve tvaru "borraccia", který je obklopen žebrovaným stříbrným povrchem a uzávěrem. Inspirací je horolezecký původ značky a ikonické prošívané bundy Moncler.

Na světovém trhu s vůněmi zaujme jedinečné provedení flakonu s LED obrazovkou, který zdobí dobíjecí lahvičku parfémové vody o velikosti 150 ml. Tento exkluzivní technologický designový prvek je ideální pro speciální vzkaz nebo přání a je trvalou ozvěnou ducha značky Moncler.

parfémy Moncler

Vůně Moncler

Moncler parfémy

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Parfémy Moncler

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
Thalgo Source Marine

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti