• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Unikátní vůně pro ženy a muže, kteří milují město a obdivují vesmír. Pro milovníky přírody a módy s citem pro luxus.
 

parfémy Moncler

REVOLUČNÍ PARFÉMYMoncler s displejem

Napište vzkaz svému miláčkovi přímo na displej jeho / její oblíbené vůně. Stačí si stáhnout aplikaci, spárovat s parfémem a psát. Displej najdete na vůních 150 ml. Doplňujte ji pak náhradní náplní.

V NAŠEM E-SHOPU
parfemy Moncler

cool vůně pro ni

Pour Femme

 

Odráží jedinečnost přírody v kombinaci s novými technologiemi. Nejprve je pudrově svěží, pak smyslně květinová, až se rozloží do návykových akordů horských dřevin. Skutečná horská výprava pro vaše smysly.

v nAŠEM E-SHOPU
Moncler Pour Femme
parfém Moncler pro muze

cool vůně pro nějPour Homme

Nejprve zeleně šalvějová, pak dřevitá, až se rozloží do návykových akordů vzácných horských dřevin. Zářivé srdce je naplněno tajemným cypřišem. Zemité a velkolepé tóny zahřívá cedrové dřevo. 

v našem e-shopu
Moncler parfém

článek na bloguJak správně používat parfém?

Jednoduše parfém stříknout a jít? Ale kam? A jaký typ vůně si vůbec vybrat? I nošení parfémů má své zákonitosti.

CHCI VĚDĚT VÍC

Odvážné, elegantní a překvapivé. Jedinečné vůně s dobrodružným smyslovým zážitkem.

Moncler

Moncler je synonymum pro ochranu, řemeslné zpracování a kreativitu

Vůně plné přírody a luxusu

Značka uvedla první dva parfémy, které představují skutečnou výpravu pro vaše smysly. Obě vůně jsou vzájemně propojeny chemií a příběhem. Odrážejí odvážnou synergii přírody, zkoumání a objevování, to jsou základní kameny univerza Moncler. Globální značka Moncler odráží horské dědictví a nové pojetí luxusu. V harmonii kontrastů evokuje každá z vůní svěží, chladivou ódu na jedinečnost přírody, zabalenou do opulentního kokonu hřejivosti.

Značka Moncler se zrodila v roce 1952 v Monestier-de-Clermont, malé vesnici v horách nedaleko Grenoblu, a zaměřila se na sportovní oblečení do hor. Původ názvu se skrývá v jeho samotných kořenech: Moncler je ve skutečnosti zkratkou jména Monestier-de-Clermont. Zde René Ramillon a Andre Vincent založili v roce 1952 společnost, která začala vyrábět proslulé péřové bundy a vytvářet oděvy určené k ochraně dělníků, kteří je nosili přes montérky, a které poskytovaly vysokou odolnost a ochranu proti nejnáročnějším klimatickým podmínkám a které byly vyzkoušeny v různých expedicích.

Nyní má sídlo v Itálii. V průběhu let značka spojila svůj styl s technologickým výzkumem, kterému asistovali odborníci tradiční kolekce svrchního horského oblečení. V roce 2003 převzal společnost Remo Ruffini, který je v současnosti jejím předsedou a generálním ředitelem.

Značka Moncler je postavená na pevných základech průkopnického outdoorového ducha a přirozené touhy po inovacích. Představuje světový standard v oblasti dámských a pánských prošívaných péřových bund a dynamických řad oblečení a doplňků, které stojí na pomezí moderního luxusu a vysoce výkonného sportovního oblečení. 

Revoluční a přelomový design

Vůně jsou uloženy v jedinečném flakonu ve tvaru "borraccia", který je obklopen žebrovaným stříbrným povrchem a uzávěrem. Inspirací je horolezecký původ značky a ikonické prošívané bundy Moncler.

Na světovém trhu s vůněmi zaujme jedinečné provedení flakonu s LED obrazovkou, který zdobí dobíjecí lahvičku parfémové vody o velikosti 150 ml. Tento exkluzivní technologický designový prvek je ideální pro speciální vzkaz nebo přání a je trvalou ozvěnou ducha značky Moncler.

parfémy Moncler

Vůně Moncler

Moncler parfémy

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Parfémy Moncler

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
Thalgo Source Marine

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti