• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Každý parfémový skvost Alexandre.J rozkrývá širokou řadu olfaktorních nót. Niche vůně jsou vytvořené ze vzácných a noblesních ingrediencí. Pro opravdové milovníky parfémů.

Alexandre.J parfémy

NICHE kolekce

Art Deco

Kolekce je inspirována módou a duchem burácejících dvacátých let minulého století. 

nechám se okouzlit
Art Deco niche Alexandre.J

NICHE kolekce

Art Nouveau

Kolekce vytvořená ve spolupráci se slavným obchodním domem Harrods je inspirovaná secesními přírodními motivy. Dokonalé objekty luxusu z těch nejkvalitnějších a nejvzácnějších ingrediencí

chci neodolatelnou vůni
Art Nouveau Alexandre.J
The Collector niche Alexandre.J

kolekce

Collector

Sběratelská kolekce The Collector vášnivého designéra Alexandre.J v sobě ukrývá atmosféru Orientu a francouzské barokní architektury.

Prozkoumat
set miniatur Art Deco parfémy niche


Vzorky na přání

Neumíte se rozhodnout? Objednejte si vzorky niche vůní Alexandre.J k vám domů. Stačí, když do poznámky v posledním kroku objednávky napíšete názvy vůní, kterými máme vzorky naplnit. 

VZORKY VŮNÍ

Alexandre.J je francouzský umělec s divokou myslí a cvičeným okem. Má obrovskou touhu po objevování.

Alexandre.J designer

Alexandre.J je kreativní francouzský designer

Architekt předmětů a smyslů

Alexandre.J je hluboce spjatý se svou rodnou Francií, ale nesmírně rád prozkoumává jiné kultury a hledá v nich inspiraci. Dychtí po vědění. Jeho jedinečná vize světa přinesla nový život do říše módy a krásy. Odmítá kompromisy a dává život objektům, které vzbuzují emoce.

Každá nová zkušenost je příležitostí k hlubokému poznání.

Láska k umění a historii ho každý den nutí prozkoumávat různá umělecká prostředí. Miluje moderní i klasické umění. S obrovskou vášní tvoří exkluzivní předměty a parfémy a prodává je po celém světě. Svým zbožím zásobuje exkluzivní obchodní domy ve více než 60 zemích světa.

Stejnojmennou značku uvedl v roce 2012 s jedinou predispozicí: kreativitou. Osvobozuje se od kódů tradiční výroby parfémů a nabízí svoji vizi krásy: spojení výjimečných vůní a luxusních lahviček. 

Niche vůně kladou důraz na individualitu

Každý parfémový skvost pod jeho značkou rozkrývá širokou řadu olfaktorních nót. Vůně jsou vytvořené ze vzácných a noblesních ingrediencí, bez jakýchkoli limitů. Zdůrazňují individualitu svého majitele. Požitek z vůně je pro něj to nejdůležitější. Mezi ostatními rozhodně vyčnívají. Požitek z vůně je to nejdůležitější.

Jejich flakony demonstrují umění ruční práce. Alexandre.J vymýšlí lahvičku pro každou vůni. Používá ty nejlepší materiály jako krystal, perleť, email, mozaiku, kůži, dřevo… Každý nový prototyp lahvičky se zpracovává víc než 200 hodin. Tvaruje se, leští, natírá a ručně zdobí. 

niche parfémy Alexandre.J v Abu Dhabi

V roce 2020 otevřel Alexandre.J nový butik v Galleria Al Mariyah Islan mall v Abu Dhabi. V butiku objevíte výjimečnou kolekci šperků, doplňků a parfémů.

Alexandre.J parfém Vanilla

Niche parfém Vanilla od Alexandre.J

Kdo tvoří vůně?

Parfémovou značku vytvořil v roce 2012. Její esencí je luxus, zkušenost, know-how a kreativita. Část kreativního týmu sídlí v Paříži a část v Dubaji. Tak dokáží perfektně mísit obě kultury a dávat vůním jejich originální vyznění.

Unikátní a kreativní umělecké dílo

Parfémy tvoří 3 parfumérky. Dvě z nich, Amélie Bourgeois a Anne-Sophie Behaghel, přetvářejí emoce a pocity do vůní ve společném studiu s názvem Flair. Třetí parfumérka, Emna Doghri, stojí za projektem Floralys Fragrances, výrobnou parfémů nejvyšší kvality. Vonné oleje se vyrábějí kde jinde než ve slavném městě Grasse, evropské kolébce parfémů.

Beauty ošetření pro pleť, tělo i mysl

Pleť
Zkrášlující rituály kombinují ošetření pleti a exkluzivní masážní techniky s rytmickými jemnými tahy, které prokrvují pleť, odplavují toxiny a probouzí sílu. Obnovují buněčnou energii, omlazují pleť, vyhlazují vrásky a obnovují jas. 
Ošetření jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti. 

Tělo
Relaxační tělové rituály přinesou absolutní pocit uvolnění a nepopsatelný pocit klidu. Účinná exfoliace těla pomocí peelingu, exkluzivní masáž s oleji a na závěr hedvábný tělový krém, přinesou krásu, hydrataci a zdravý vzhled pokožky.

Kosmetické ošetření značkou Thalgo

parfémy Alexandre J.

prezentace značky na youtube

Video Alexandre.J

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO
BKate kosmetika na oboci

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM