• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

SLEVA

do 17. 7. 2024

20%
KÓD: LETOSNAIF
Naif kosmetika detska a dospelacka

Dobrá péče bez starostí. Naif je kosmetika bez nesmyslů - tedy bez poteniciálně škodlivých látek. Vytvořili ji dva tatínci pro svá rozkošná miminka, děti a nakonec i ženy. Z lásky a s péčí. Buďte naivní! #benaif

značka Naif

pečujte o své děti kosmetikou


bez nesmyslů

Žádné chemikálie. Žádné zářivé barvy. Žádné nesmysly.

chci do e-shopu
Naif přírodní kosmetika pro děti

připravte se na miminko s péčí

pro budoucí maminky

Bezpečná, přírodní péče Naif pro těhotné i jejich miminka pečuje o pokožku a chrání ji před vznikem strií a pigmentových skvrn. Už si nemusíte dělat starosti.

chci péči pro maminky
Naif pro budoucí maminky
Naif pro dospělé

odlíčení, čištění a péčepro dospěláky i puberťáky

Čisté složení pleťové a tělové kosmetiky o vás bude pečovat od hlavy až k patě. I maminky, tatínci a starší sourozenci chtějí to nejlepší.

v našem e-shopu
článek na blogu


článek na blogu
Jak pečovat o dětskou pokožku?

V péči o dětskou pokožku platí, že v jednoduchosti je krása. Poradíme vám, jak začít pečovat o pokožku miminka a jaká kosmetika se vám bude hodit.

CHCI si přečíst článek

Naif je přírodní kosmetika bez nesmyslů. Tedy bez nesmyslných a potenciálně škodlivých ingrediencí. Vytvořili ji dva tatínkové pro svá rozkošná miminka, děti a nakonec
i pro ženy, vlastně všechny "dospěláky". Z lásky a s péčí. 

zakladatelé kosmetiky Naif

Jochem Hes a Sjoerd Trompetter berou ochranu dětí před škodlivými látkami
v kosmetice berou opravdu vážně.

Kosmetika bez nesmyslů

Když se Jochem Hes a Sjoerd Trompetter z Nizozemí stali otci, otevřely se jim dveře
do zcela nového světa. Světa péče o miminko. Objevili v něm spoustu krásy, ale také mnoho nástrah. Při nákupech začali studovat etikety a zjistili, že je těžké identifikovat, která kosmetika je opravdu kvalitní a která je něco jako vlk převlečený za beránka. Byli překvapeni nevídaným množstvím škodlivých látek v konvenční dětské kosmetice. Zatoužili to změnit. Opustili tedy svá zaměstnání a dali se do neúnavného hledání toho nejlepšího pro naše děti.

A tak se zrodil Naif (čti na:if). Značka bezpečné pleťové péče pro miminka, děti a posléze
i maminky bez všech těch nepotřebných nesmyslů. Chrání naivitu maminek, které jsou při nákupech kosmetiky pro své děti vystaveny mnoha falešným slibům.

Buďte naivní! #benaif

Proč Naif? Každé miminko se rodí naivní: upřímné, bez předsudků a nevinné. A tatínci
by je takové chtěli mít co nejdéle. Žádné dráždivé a škodlivé substance, jen jemné ingredience. Produkty bez zbytečných přídatných látek. Jen to nejlepší.

Jochem a Sjoerd se snaží dělat věci tak jednoduše, jak jen to jde. Vyvíjí přírodní kosmetiku, která dělá přesně to, co má: vyživuje, pečuje, čistí a přináší zdravý vzhled i pocit doslova od vlasů až po paty. Produkty se vyrábí v Nizozemí a vyvíjeny jsou experty ve Švýcarsku.

Bezpečný pro miminka. Silné hydratační a zklidňující vlastnosti.

Důkazem jsou tisíce pozitivních ohlasů od rodičů, které značka přijala během posledních let.

 

Naif dětská kosmetika

 

 

 

Co najdete v Naif?

V produktech používají opravdu přírodní ingredience, jako jsou:

-  oleje z avokáda, semínek bavlny, sladkých mandlí, makadamiových ořechů, lnu, slunečnicových semínek nebo meruňkových pecek
- aloe vera
- bambucké máslo
- rýžový pudr
- levandulový a rozmarýnový extrakt.
- hypoalergenní / nealergenní parfémy

Nic víc, nic míň. Protože pokožka našich nejmenších si zaslouží tu nejlepší a nejlogičtější péči. Produkty jsou veganské a jsou vhodné i na atopický ekzém. Jsou dermatologicky testované a mají jemné textury vyvinuté speciálně pro dětskou pleť.

Méně je více. Ale jen s těmi správnými ingrediencemi. 

A co v něm nenajdete? 

Žádné chemikálie. Žádné zářivé barvy. Žádné nesmysly.

 

NAIF NEOBSAHUJE například tyto často používané látky:

Minerální oleje, vedlejší ropný produkt, vytvářejí na pleti film a ucpávají póry. Blokují hydrataci a cirkulaci kyslíku v pleti. Narušují schopnost pleti eliminovat toxiny a podporují akné. Zpomalují funkce pleti a vývoj buněk. Způsobují předčasné stárnutí.
Alergenní parfémy mohou způsobit reakce na kůži, bolesti hlavy, kašlání a zvracení, změny v chování.
PEG a syntetická pěnidla: Polyethylen glykoly se často používají v kosmetických krémech a olejových bázích. Mohou být kontaminované 1,4-dioxanem, což je lidský karcinogen.
Sulfáty SLS / SLES jsou syntetické substance, které se používají pro své čistící a pěnivé vlastnosti. Způsobují podráždění očí, vyrážku, ztrátu vlasů, loupání pokožky hlavy podobné lupům a alergické reakce.
Chemické konzervanty (např. parabeny) mohou způsobit podráždění očí a pleti. Jsou to endokrinní disruptory, tedy hormonálně aktivní látky, které zasahují do endokrinního systému
a mohou tak narušovat fyziologické funkce hormonů. Mohou způsobovat sterilitu, předčasnou pubertu a hormonální nerovnováhu. Kontaminují naše životní prostředí.
Esenciální oleje mohou způsobit alergické reakce
Fenoxyethanol se používá jako konzervant nebo pro provonění. Může dráždit pokožku a oči, způsobovat alergické reakce a zhoršovat ekzém. Dle některých studií je toxický s účinky
na mozek a nervový systém.

 

Doporučuje dermatoložka

Dermatoložka Ph.D.Elian Brenninkmeijerová není jen odbornice na atopický ekzém
s titulem z Academic Medical Center v Amsterodamu, ale také matka dvou dcer. Stejně jako Jochem a Sjoerd je překvapena nedostatkem kvality konvenční dětské kosmetiky. Ráda tedy přijala nabídku podílet se na vývoji nové péče pro děti a podpořila je svými znalostmi a zkušenostmi.

„Pokožka je náš největší orgán, a proto má vysokou hodnotu.“

Pokožka miminek je velmi zranitelná. Musí se přizpůsobit novým podmínkám mimo dělohu matky. Je jemná a křehká. Vše je pro ni nové. Doteky rodičů, ale také textilií, vody
a kosmetiky. Citlivější pleť prudce reaguje na vlivy prostředí. Může se na ní objevit ekzém, suchost, podráždění z plenek a podobně. Každodenní mytí a používání mýdla smývá přirozený mastný film, který je třeba nahradit použitím hydratačního krému, mléka nebo oleje. A to především v zimním období.


Ekzémy?

Produkty Naif nejsou vyvinuty na léčbu ekzému, ale jsou na ekzematickou pokožku vhodné. Výživný krém k hydrataci, koupelový olej, mycí gel a šampon jsou velmi jemné i pro takovou pleť. Krém na opruzeniny pro miminka je skvělý i na ekzematickou pokožku.

Ocenění

 

Beauty ošetření pro pleť, tělo i mysl

Pleť
Zkrášlující rituály kombinují ošetření pleti a exkluzivní masážní techniky s rytmickými jemnými tahy, které prokrvují pleť, odplavují toxiny a probouzí sílu. Obnovují buněčnou energii, omlazují pleť, vyhlazují vrásky a obnovují jas. 
Ošetření jsou vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti. 

Tělo
Relaxační tělové rituály přinesou absolutní pocit uvolnění a nepopsatelný pocit klidu. Účinná exfoliace těla pomocí peelingu, exkluzivní masáž s oleji a na závěr hedvábný tělový krém, přinesou krásu, hydrataci a zdravý vzhled pokožky.

Kosmetické ošetření značkou Thalgo

kosmetika Naif

prezentace značky na youtube

Video Naif

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO
Naif kosmetika pro deti

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM