• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Francouzská kosmetika obsahuje hyperhydratační komplex s duální kyselinou hyaluronovou. Vyberete si snadno. Všechny řady intenzivně hydratují + něco navíc.

značka Rexaline

hydratace pro každou pleťHydra Shock

Kromě duální kyseliny hyaluronové obsahuje tato řada také výtažky z červené řasy a kmenové buňky z pouštní růže. Dodává pleti potřebnou dávku hydratace, vyplňuje vrásky a linky, vyhlazuje a rozjasňuje pleť.


Chci účinnou hydrataci

Rexaline řada Hydra Shock

Máte unavenou pleť?

Crystal Bright

Chcete zářivou, vypnutou a vyživenou pleť? Řada Crystal Bright přináší multifunkční řešení za pomoci dua kyseliny hyaluronové pro hydrataci a kyseliny gallové pro sednocení pleti a zesvětlení pigmentových skvrn.


CHCI zářivou pleť

Rexaline Crystal Bright
Rexaline řada Premium Line Killer

Máte zralou pleť?Line Killer

Cílí na vrásky a další znaky stárnutí s vysokou přesností a dlouhodobým účinkem. Kromě hyperhydratačního komplexu posílá hluboko do pleti aktivní látky, které stimulují syntézu kolagenu a elastinu.


chci omladit

článek na blogu


článek na bloguKosmetička radí: Jak poznat svůj typ pleti?

Každá pleť je jiná a každá potřebuje speciální péči. V kosmetice je správné určení a znalost typu pokožky základem, od kterého se odvíjí celková naše vizáž.

CHCI si přečíst článek

Toužíte po mladistvé pleti? Rexaline je průkopníkem v oblasti hyperhydratace pleti. Dodává jí vše, co potřebuje na ochranu před předčasným stárnutím v každém věku.

Rexaline Hydra Shock v e-shopu

První a základní kosmetická řada Rexaline nese název Hydra Shock. Milují ji ženy
v každém věku.

Na stárnutí s hyperhydratací

Naše tělo se skládá ze 75 % z vody, která postupně ubývá. Mladá pleť je tedy především dokonale hydratovaná. Klíčovým faktorem k udržení vody je kyselina hyaluronová, která se v pleti přirozeně vyskytuje. Postupem času buňky ztrácí svoji schopnost ji vytvářet 
a kolem 50 roku věku se objem vody snižuje až na 50 %. Pokožka je dehydratovaná, ztrácí svoji pružnost a pevnost. Objevují se výraznější vrásky a linky.

Nejlepším spojencem v boji proti vráskám je voda.

Řešením je tedy kompenzovat nedostatek kyseliny hyaluronové a poskytnout pleti
tu správnou denní dávku hydratace.  Tento koncept stál za vznikem značky Rexaline
v roce 2008.

Někteří tvrdí, jiní slibují… Rexaline dokazuje.

Produkty Rexaline vyvíjí tým vědců ve vlastních laboratořích AG Labs. Specializují se na vývoj vysoce účinné kosmetické péče proti stárnutí. Sledují nejmodernější technologie, kosmetické a medicínské trendy. Díky své vysoké odbornosti zavádějí inovace v oblasti pleťové péče a registrují mnoho nových patentů.

Exkluzivní komplex Rexaline

Produkty obsahují exkluzivní hyperhydratační komplex Rexaline s duální kyselinou hyaluronovou:

Kyselina hyaluronová s vysokou molekulární hmotností kompenzuje ztrátu hydratace
na povrchu pleti, čímž ji viditelně a okamžitě vyhlazuje.

Kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností se dostává hlouběji do epidermis, kde stimuluje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové. Obnovuje tak dlouhodobě hustotu pleti a vypíná vrásky zevnitř.

Rexaline zkumavky

 

Řada Derma Repair

Produkty řady Derma Repair kromě hyperhydratace také efektivně zklidňují citlivou pleť. Duální kyselina hyaluronová, která dodává pleti potřebnou dávku hydratace, je obohacena o aminokyseliny a minerály pro účinné zklidnění pleti a eliminaci projevů stárnutí.

Nezávislé testy

Účinky hotových produktů Rexaline jsou prokázané nezávislými klinickými testy laboratoří AMA. Výsledky těchto testů jsou uvedeny jak na obalech produktů, tak v jejich popiscích v našem e-shopu.  Testy jsou prováděny na dobrovolnících s využitím pozorování a vědeckých měření. Zároveň také subjektivním posouzením vnímaných účinků na pleti jednotlivými dobrovolníky pod dohledem dermatologa.

Rexaline

 

 

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Rexaline odborník v péči o pleť

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
Guess Seductive Red

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: jak si vybrat parfém podle rodiny vůní?