• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

JARNÍ

sleva až

15 %
zobrazit akční zboží

Vlasová kosmetika od britského kadeřníka. Pro okouzlující vlasy každý den.

značka Phil Smith

nové, větší balení 

v recyklovaném plastu

Phil Smith hrdě oznamuje, že od roku 2021 jsou  všechny lahvičky vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu. Produkty obsahují odpovědně získávaný palmový olej a veganské ingredience. 

phil smith v e-shopu
vlasová péče Phil Smith BG

péče phil smith je

Cruelty-free
Vegan friendly

Rodina Phila Smithe se snaží vyvíjet péči dobrou nejen pro vaše vlasy, ale také pro planetu. Přitom si zachovává prémiovou kvalitu a dostupné ceny. 

chci víc vlasové péče
cruelty-free
Phil Smith Coco Licious

nejprodávanější řada pro řádnou dávku hydrataceCoco Licious

Hýčkejte své vlasy exotickou vůní a bohatými, hydratačními vlastnostmi kokosového ořechu. S Coco Licious budou viditelně silnější a zdravější.

V NAŠEM ESHOPU
Článek Kadeřnice radí: Jak si správně mýt vlasy?

článek na bloguKadeřnice radí: Jak si správně mýt vlasy?

Namočím, napěním, zabalím do ručníku a hotovo. Co může být na mytí vlasů složitého? Často si ani neuvědomíme, kolika chyb se dopouštíme, a jaký vliv mají na kvalitu vlasů a pokožky.

CELÝ ČLÁNEK

 

Phil Smith kadeřník

Buďte okouzlující každý den!

 

Když kadeřník Phil Smith vytvořil vlasovou kosmetiku Be Gorgeous, jeho hlavním cílem bylo umožnit vám vytvořit si doma účes jako ze salonu. To vše s prémiovou kvalitou, a přitom za dostupnou cenu. Protože jde s dobou, inovovaná řada z roku 2021 není už jen cruelty-free. Posunuje se daleko od plastů na jedno použití. Proto je nyní Be Gorgeous balena ve 100% recyklovaném plastu, který může být znovu recyklován. Hledá způsoby, jak dělat více udržitelná rozhodnutí, která budou stále vysoce funkční. Textury nové vlasové kosmetiky přeformuloval. Nyní nejsou jen přátelské k vegetariánům, ale také vegan friendly.

Být více udržitelný by neměla být volba pouze pro luxusní značky. Phil přidal své vlasové péči, kterou znáte a milujete, příchuť eco-friendly a také větší lahvičky!

Phil Smith není ale pouze oceňovaným kadeřníkem celebrit a majitelem salonů, je také manželem, otcem a hlavně podnikatelem, který se péči o vlasy věnuje již přes 36 let. Jelikož ví, že o vlasy je třeba pečovat, vytvořil takovou značku vlasové kosmetiky, ze které si vybere skutečně každý.

 

 

 

Mezinárodní značka, která stále roste

Vlasová kosmetika Phil Smith má již velice slibnou základnu. Na britském trhu se vyskytuje přes 13 let a v poslední době začala expandovat do celé Evropy, kde získává stále větší popularitu. Znát můžete také její mladší sestřičku  – profesionální vlasovou kosmetiku bez silikonů a sulfátů s názvem Smith England. Obsahuje ty nejlepší přírodní extrakty z britských rostlin.

Phil Smith vlasová kosmetika

Phil Smith Be Gorgeous

 

Phil Smith Be Gorgeous

Široká nabídka pro všechny typy vlasů

 

Řada Phil Smith Be Gorgeous nabízí skutečně široký výběr vlasové kosmetiky, ze které si vybere každý. Ať už máte mastné, lámavé či vysušené vlasy, díky Philovým přípravkům a jeho hluboké lásce ke kadeřnickému řemeslu, budou vaše vlasy zase zdravé.

"Je pro nás důležité přinášet vám vlasovou kosmetiku, které nejsou jen dobré pro vaše vlasy, ale také pro planetu. Přitom si zachovávají prémiovou kvalitu a dostupné ceny. Hrdě oznamujeme, že všechny naše lahvičky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu. Naše produkty obsahují odpovědně získávaný palmový olej veganské ingredience. Navíc jsou ověřeny v mezinárodním programu Leaping Bunny jako cruelty-free. Je to mezinárodní zlatý standard pro takové produkty."

Rodina Phila Smithe

 

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
Vlasova kosmetika Phil Smith Bond Plex

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti