OK

Sensualité press

Okoření letošní podzim. Nejnovější kolekce laků na nehty přináší podzimní klasiku a dodává jí nový šmrnc.

Celý článek

Vůně Love je inspirovaná rozechvívajícím, univerzálním pocitem lásky – a všemi jedinečnými způsoby, kterými ji vyjadřujeme.

Celý článek

Neobyčejně barevná vůně s překvapením vás odpoutá od každodeních starostí a přinese do života jedinečné kouzlo Anny Sui.

Celý článek

Udržitelná kosmetika a bytové vůně bez kompromisů na designu, kvalitě a zážitku. Tři jedinečné vůně skvěle doplní vaši domácnost.

Celý článek

Představujeme zcela nový, multifunkční krémový elixír s kyselinou hyaluronovou pro všechny typy vlasů od kadeřníka Phila Smithe.

Celý článek

Tato dřevitá aromatická vůně redefinuje mužnost do osvěžujícího přirozeného stavu čerstvých citrusů, podmanivého aroma jalovce a zemitých tónů santalového dřeva do jedné vůně.

Celý článek
28.6.2023
Anna Sui

Uvádíme vůně jedné z nejznámějších světových návrhářek. Anna Sui ve vás svou módou i vůněmi probudí dětskou radost a touhu po nekončících prázdninách.

Celý článek

Samé slunce, žádný stín. Nová kolekce laků na nehty Hot Tropic vás hodí do perfektní prázdninové nálady.

Celý článek

Nová vůně značky Oscar de la Renta je jako nádherná rozkvetlá květina v tropickém ráji. Kombinace ananasového koktejlu, kokosu a fazole tonka ve vás budou vzbuzovat touhu po tropické dovolené.

Celý článek

Ve společnosti Hollister věří, že léto je stav mysli, který trvá po celý rok. FEELIN' GOOD pro ni i pro něj jsou navrženy se šťastnou myšlenkou šíření radosti a míru v našem postpandemickém světě.

Celý článek

Zelená oáza v centru pulzujícího velkoměsta, to je nová vůně pro muže Coach Green. Parfém kombinuje svěží tóny kiwi s rozmarýnem a cedrovým dřevem.

Celý článek