• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Sensualité press

Okouzlující, šik nebo plná štěstí. Tohle znázorňuje trojice vůní kolekce Alibi Pop. Poznejte svěžest, hravost, zářivost nových vůni značky Oscar de la Renta.

Celý článek

Půvab opalovačky u bazénu, slunečníků a košatých palem v každé lahvičce. Letní kolekce laků na nehty vás zve ke snění a prázdninové pohodě. Navíc je "clean beauty".

Celý článek

Květinová vůně Guess Iconic s tóny ambry a růžového pepře vyzařuje vnitřní sílu a eleganci každé sebevědomé ženy.

Celý článek

Niche parfém Butterfly je inspirován motýlem jako symbolem života, naděje a transformace. Tóny hrušky, neroli a růžového pepře nás vedou na cestu plnou rozmanitosti.

Celý článek

Květinová chypre vůně vyzařuje přirozenou francouzskou eleganci a přináší pocit svobody a odhodlání. Neodolatelná Pařížanka si umí naplno užívat svůj život i velkoměsto.

Celý článek

Jak voní fair play? Nadčasové vůně s klasickým logem krokodýla mají moderní nádech francouzské elegance. Muži i ženy mají svou krokodýlí vůni.

Celý článek

Růžové zlato s ikonickým jednorožcem vás zavede na romantické místo plné rozkvétajících růží.

Celý článek

Provoňte váš domov difuzéry značky Bois a udělejte z vašeho interiéru příjemné prostředí plných vzpomínek a emocí.

Celý článek

Nechte se unést svěží vůní plně rozkvetlých barevných květin, které odrážejí radost a optimismus značky Kate Spade New York.

Celý článek

Zažijte středomořský západ slunce s vůní Orange Horizon evokující symbolickou energii šťavnatých pomerančů umocněnou pohlazením slunce.

Celý článek

Po 10 letech se na trh vrací jedinečná a podmanivá vůně slavného Karla Lagerfelda, a to ve verzi Rouge. Zachycuje kontrast mezi klasickým a současným avantgardním duchem.

Celý článek