• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Sensualité press

Zažijte středomořský západ slunce s vůní Orange Horizon evokující symbolickou energii šťavnatých pomerančů umocněnou pohlazením slunce.

Celý článek

Po 10 letech se na trh vrací jedinečná a podmanivá vůně slavného Karla Lagerfelda, a to ve verzi Rouge. Zachycuje kontrast mezi klasickým a současným avantgardním duchem.

Celý článek

Objevte parfémy, které oslavují majestátnost přírody. Ztělesňují bod zlomu mezi tmou a světlem za úsvitu v absolutním tichu.

Celý článek

Vůně pivoňky a cypřiše tvoří jemnou eleganci a zanechávají na pokožce nesmazatelnou sladkost pro ni a aromatický pocit pro něj.

Celý článek

S radostí oznamujeme uvedení nového přírůstku do ikonické řady Guess Bella Vita. Oslavuje zářivou ženskou osobitost.

Celý článek

Představujeme novou verzi ikonické vůně Fierce, která je jednou z nejvyhledávanějších vůní na světě. Je výrazná a nadčasová.

Celý článek

Okoření letošní podzim. Nejnovější kolekce laků na nehty přináší podzimní klasiku a dodává jí nový šmrnc.

Celý článek

Kolekce tří vůní Originals se vrací ke kořenům značky. Zachycuje její mladistvou energii se špetkou nostalgie. Nechejte vyniknout svou individualitu!

Celý článek

Vůně Love je inspirovaná rozechvívajícím, univerzálním pocitem lásky – a všemi jedinečnými způsoby, kterými ji vyjadřujeme.

Celý článek

Neobyčejně barevná vůně s překvapením vás odpoutá od každodeních starostí a přinese do života jedinečné kouzlo Anny Sui.

Celý článek

Udržitelná kosmetika a bytové vůně bez kompromisů na designu, kvalitě a zážitku. Tři jedinečné vůně skvěle doplní vaši domácnost.

Celý článek