OK

Sensualité press

Zelená oáza v centru pulzujícího velkoměsta, to je nová vůně pro muže Coach Green. Parfém kombinuje svěží tóny kiwi s rozmarýnem a cedrovým dřevem.

Celý článek

Zažijte jemné svádění s fascinující a hřejivou vůní Alibi Sensuelle. Tóny bílého čaje, růže a pižma probudí vaše smysly.

Celý článek

Komplexní sluneční péče salonní kosmetiky Maria Galland kombinuje vysokou ochranu s respektem k vaší pleti i k oceánům.

Celý článek

Vlna radosti provází novu vůní Girl Life od Rochas. Dopřejte si velkou dávku energie v trendy fialovém ombré obalu.

Celý článek

Moncler představuje pět luxusních niche vůní s odkazem na svou historii. Spojení mezi divokými horami a teplem domova reprezentuje dřevo, které je promítnuto do všech vůní.

Celý článek

Tato exkluzivní kolekce hraje třpytem, reflektuje sebevědomí a odvážného ducha, kterého má každá žena podle Jimmy Choo.

Celý článek

Jmmy Choo oživuje odvahu, sebevědomí a půvab v nové ultra ženské a smyslné vůni. Kombinace kokosu, jasmínu a vanilky přímo vybízí k vášnivému létu.

Celý článek

Niche vůně z nejúžasnějších ingrediencí pro opravdové milovníky parfémů. Secesní styl zachycený v pěti dokonalých parfémech v ručně malovaných lahvičkách.

Celý článek

Nová řada kosmetiky Rexaline s názvem Crystal Bright s revoluční kyselinou gallovou rozzáří zralou a unavenou pleť. Vypíná a vyživuje.

Celý článek

Čtyři nálady, čtyři emoce. Každá z vůní zachycuje specifickou emoci tak, že si každý může vybrat přesně podle svého momentálního stavu mysli.

Celý článek

Zářivý a jasný – to jsou přídavná jména, která nejlépe vystihují Citron Soleil. Značka Rochas opět vytvořila siláž nekonečného léta, kterou můžete směle nosit po celý rok.

Celý článek