• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Parfémy klenotnické značky Boucheron odráží skutečnou hodnotu drahých šperků. Jsou tajemné, svůdné a smyslné. Mistrovské kousky se smyslem pro jedinečnost.

parfémy Boucheron

novinka v oblíbené řadě inspirované slavným prstenemQuatre Iconic

Akordy květů tuberózy rozkvétají na pokožce zalité paprsky jantarového slunce a vyzdvihují sílu a smyslnost své nositelky.

V NAŠEM ESHOPU
Parfém Boucheron Quatre Iconic

vůně pro opravdovou dámu

Serpent Bohéme

 

v nAŠEM E-SHOPU
Boucheron Serpent Bohéme
parfém Boucheron Singulier pro muže

 

aromatická a moderní vůněSingulier

Vůně je vystavěna okolo cedru. Má svěží první tóny, aromatické srdce a kontrastující základ.

V NAŠEM ESHOPU
niche boucheron

článek na bloguJak se z tradičních parfémů staly "niche"?

Odkud se vynořily niche parfémy? Ještě nedávno vznikaly vůně pomalu a promyšleně. Mainstream si však žádá rychlost a svižné změny. Bohužel na úkor kvality. V našem blogu se dočtete, jak a proč vznikly niche vůně.

CHCI VĚDĚT VÍC

Parfémy klenotnické značky Boucheron odráží skutečnou hodnotu drahých šperků. Jsou tajemné, svůdné a smyslné.

Frederic Boucheron

Frédéric Boucheron, zakladatel domu (zdroj Wikipedia)

Legendární klenotník

Firma Boucheron tvoří již přes 150 let výjimečné klenoty, které naplňují srdce vzrušením. Frédéric Boucheron ji založil již roku 1858. V roce 1893 se jako první klenotník usadil na slavném náměstí "klenotníků" Place Vendôme v Paříži. Brzy poté otevřel butiky v Londýně a Moskvě a jeho proslulost rostla s každou další objednávkou. Frédéric byl především inovátorem stylu „art nouveau“. Zemřel nedlouho po obdržení vyznamenání na světové výstavě Expo Paris 1900, která oslavovala úspěchy 19. století. V jeho mistrovské práci poté pokračoval jeho syn Louis a dále Gérard a Alain Boucheronovi.

Uprostřed náměstí klenotníků Place Vendôme se tyčí Vendômský triumfální sloup císaře Napoleona I. s jeho sochou na vrcholu. Sídlí zde nejprestižnější značky jako Boucheron, Cartier, Tiffani, Van Cleef and Arpels, Christian Dior apod.

Smysl pro jedinečnost

Mistrovské kousky značky Boucheron si po celou svoji historii udržují jistou tajemnost a dráždivost. Jsou smělé a extravagantní, určené pro krásné, originální, svobodomyslné a někdy nebezpečné, ale přitom vždy elegantní, ženy. Vzdávají poctu ženskosti a modernosti. Tento koncept se prolíná celým jeho dílem. V Boucheronových dílnách přivedli k životu nesčetné množství extravagantních výtvorů, ať už šlo o 159karátový safír nebo neuvěřitelně barevné diamanty.

„Smyslem našeho bytí je vytvářet emoce.“
Frédéric Boucheron

Vše kolem domu Boucheron vystihuje radost a štěstí. Celá jeho tvorba nese pozitivní energii, která oslavuje život.

Která dáma by si nechtěla jednou vyzkoušet třeba náhrdelník z kolekce Bouquet d´Ailes (Okřídlená kytice) inspirovaný naturalistickým obdobím kolem roku 1900. Mistrovská koláž křídel motýlů a vážek a pavích per. Smaragdy, barvené safíry, drahé kameny a diamanty.

Náhrdelník z kolekce Bouquet d´Ailes

Náhrdelník z kolekce Bouquet d´Ailes

Maharadža z Patialy

Maharadža z Patialy byl významným zákazníkem značky Boucheron i Cartier.

Výjimečná klientela

Mezi jeho nejvýznamnějšími klienty najdete například maharadžu z Patialy, který neváhal do rukou Louise Boucherona svěřit sbírku drahých kamenů, aby je přeměnil na velkolepé kousky. Žil v letech 1891 – 1938 a vládl 38 let. Reprezentoval Indii v Lize národů a byl kancléřem indické Komory princů. O dva roky později svěřil Boucheronovi íránský šáh poklad Perské říše. Objednávala si u něj i císařovna Eugenie, Romanovci, vévoda z Windsoru, ale také dámy z tak trochu „nebezpečné“ společnosti. Zatímco ostatní domy odmítly prodávat své výtvory francouzskému podsvětí a kurtizánám, Boucheron jim udělal brilantní nabídku. Tím, že věnoval tak málo pozornosti protokolu nebo sociálnímu postavení, ukázal téměř avantgardní toleranci ženám, které se tím osvobodily od konvencí. Tato otevřenost je stále součástí kodexu značky Boucheron.

Věčné a smyslné poklady

Zatímco ostatní klenotníci pracují s barvou, umělci v Boucheronově dílně nezapomínají na své malířské plátno – na pokožku. Každý šperk splyne s její jemností, září a texturou. Sleduje křivky těla a vlní se přirozeným pohybem. Zlato doslova ožívá a i ty nejsložitější konkurenční šperky před těmi Boucheronovými prchají.

Dům používá velmi odvážné techniky broušení, vkládání křišťálů, zlata a drahých kamenů. Důkazem toho jsou výtvory jako náhrdelník Question Mark prezentovaný na Mezinárodní výstavě v roce 1899. Šperky s indickými vlivy, které preferoval Louis Boucheron. Dále například slavné hodinky Reflet z roku 1947. Legendární prsten Quatre vytvořený v roce 2004. Ten odhaluje ikonické kódy značky a výjimečnost mistrovské práce prostřednictvím kombinace několika druhů zlata a textur.

Kultovní šperky přitáhly pozornost tísíců žen, včetně celebrit jako Joséphine Baker, Grace Kelly, Cameron Diaz, Julianne Moore, Gwen Stefani, Nicole Kidman, Salma Hayek, Jodie Foster, Anne Hathaway, Charlotte Rampling a Kristin Scott Thomas a mnoha dalších.

prsten Quatre

Náhrdelník Question Mark (Point d’Interrogation) prezentovaný na výstavě v r.1899

prsten Quatre

Ikonický prsten Quatre, inspirace pro vůně Quatre, vyroben ze čtyř různě zdobených kroužků a materiálů je dokonalou kombinací pro každého, každý moment a každý styl.

Legendární vůně

Boucheron vstoupil do říše parfémů v roce 1988. Parfémy odráží skutečnou hodnotu drahých šperků a kamenů. Jsou symbolem ženskosti, poctou záhadnosti, svůdnosti a smyslnosti. Každá z vůní je ukryta v promyšlené lahvičce s uzávěrem ve tvaru kabošonu, která vzdává hold mistrovskému know-how.

„Bylo to nové putování po cestách snů a moderní smyslnosti. Nový jazyk pro vyjádření emocí.“
Alain Boucheron (Prezident domu 1980 - 2004)

První parfém domu Boucheron z roku 1988 nese název „Ring“. Byl inspirován magickým světem dílen na Place Vendôme, a proto se ukrývá v lahvičce tvaru prstenu. 

Poctou moderní ikonické kolekci šperků ze čtyř různých materiálů a textur je řada parfémů Quatre inspirované stejnojmenným prstenem. 

V prosinci roku 2010 spojili své síly dva prestižní domy. Podepsáním exkluzivní licenční smlouvy s francouzskou firmou Interparfums vstoupil klenotník Boucheron do nové éry, která je příležitostí k obnově legendárních parfémů a tvorbě nových skvostů.

Boucheron parfémy

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Vůně Boucheron Singulier

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
BKate kosmetika na oboci

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti