• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Parfémy Karl Lagerfeld logicky navazují na tvorbu dnes již ikonického módního designera. Jeho vůně zosobňují opravdový magnetismus muže a ženy, pocit síly, sebedůvěry a touhy.

Karl Lagerfeld parfémy

VYDEJTE SE NA oblíbená místa karla lagerfelda
kolekce City

Vydejte se na oblíbená místa Karla Lagerfelda. Místa, kde tvořil, žil a pracoval. Každá vůně představuje jednu ulici a jednu specifickou vůni místa.

chci do e-shopu
Karl Lagerfeld kolekce vůní City

elegantní PRVNÍ VŮNĚKarl Lagerfeld

Ochutnejte odvážné a nadčasové vůně pro ženy a muže podle slavného návrháře

chci do e-shopu
Karl Lagerfeld parfém pro ženy
Karl Lagerfeld Les Matieres

nerozlučné dvojice vůní Les Parfums Matieres

Legendární návrhář vůně ušil ze vzácných ingrediencí. Jeho cílem bylo vytvořit šatník esenciálních vůní. 

v našem e-shopu
článek na blogu

článek na bloguJak si vybrat parfém podle rodiny vůní? 

Jak vám mohou parfémové skupiny pomoci při výběru toho správného parfému? V tomto blogu zjistíte, co znamená „rodina vůní“.

CHCI si přečíst článek

 

Karl Lagerfeld

Jmenuji se Karl, Karl Otto Lagerfeld

Karl Lagerfeld patří k nejuznávanějším módním návrhářům vůbec. Někým obdivovaná, pro jiné kontroverzní osobnost světa módy. Oficiálně se narodil v německém Hamburku 10.září 1933 (sám datum narození nikdy nepřiznal). Vogue o něm napsal: "Je jedinečným interpretem nálady okamžiku".

"Můj život je jako science-fiction"

Otec, uznávaný obchodník, který díky technologii kondenzovaného mléka, kterou jako první úspěšně představil v Německu, shromáždil slušné jmění. Starší sestra Martha "poloviční" sestra Thea, společně s matkou, špičkovou houslistkou, vytvořili Karlovi zdravý domov. Domov, kde u večerního stolu nechyběla religiózní filozofie.

Nelehké začátky

Touha po módě, byla již v malém Karlovi, když si vystřihoval postavy z módních časopisů. V pouhých 14 letech dochází k závěru, že jeho kariéra musí začít mimo Německo. S požehnáním rodičů odjíždí do Paříže. Dva roky posílá skici a vzorky látek do různých soutěží, až jednoho dne vítězí v kategorii plášťů. Setkává se s dalším výhercem a budoucím kamarádem Saint Laurentem.

Velmi krátce po té nastupuje na plný úvazek k Pierre Balmainovi, zpočátku jako junior asistent a následně jako učeň. Tři vyčerpávající roky tvrdě pracuje, až obdrží nabídku od konkurence, na pozici kreativního ředitele.

Karl Lagerfeld

Módní návrhář, fotograf, spisovatel, ... Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld parfémy

 

Vstup mezi elitu

Je to dobrá práce, která mu zajistí možnost navrhovat kolekce pro Chloe, Fendi a další. Je přijat do světa módního průmyslu, díky jeho novátorství a smyslu pro okamžik. Nápady pro své modely však rád hledal i na bleších trzích.

Jeho síla je ve výkonnosti a efektivitě. Je mužem, který publikuje mnoho knih, fotograf, jehož editoriály jsou součástí mnoha časopisů a mimo tento koncert dovedností je návrhářem pro Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger, Chanel a Fendi a další. 

Život jde dál

V osmdesátých letech minulého století se stává hlavní hvězdou světa módy. Tisk ho přímo zbožňuje pro jeho měnící se vkus a společenský život. Často je vídán s jinými star tehdejší doby, mezi které patří i Andy Warhol, hlavní postava pop artu a Karlův velmi dobrý přítel.

Jeho reputace je jedinečná. Dokáže navrhovat pro jiné značky zcela odlišnou módu a to umí jen málokterý návrhář. Na počátku roku 1980 se mu podaří skutečně husarský kousek. Svou kolekcí navrátí Chanel, v té době téměř mrtvou značku, na výsluní.

V roce 1984 rozjíždí vlastní firmu, která má ve své vizi "intelektuální smyslnost". V průběhu let se značka profiluje jako vysoce kvalitní krejčovství s ručně šitými kousky v jasných barvách. V roce 2005 ji prodívá firmě Tommy Hilfiger.

Poslední roky svoji tvůrčí činnost uplatňuje na poli filmu, fotografie. V roce 2011 navrhuje brýle pro švédskou firmu Orrefors. Jeho diář je stále nabitý. Téhož roku stihne ještě navrhnout i kolekci pro Macy.

"Co se mi líbí nejvíc? Dělat to, co jsem ještě nedělal." Karl Lagerfeld

 

 

Karl Lagerfeld vůně New York pro muže

 

Vůně od Karla Lagerfelda dělají život krásnějším

Jak říká, „parfém je jako móda pro váš nos...” Vůně plně naplňují ducha Karla Lagerfelda a jsou esencí jeho moderního ducha a jeho představ o světě módy a designu. Karlovi se podařilo vytvořit styl, který je přístupný všem.

"Dnes není móda jen oblečení. Je to celek. Nejsou jen doplňky nebo brýle, ale také vůně. Pro značku je důležité mít vlastní řadu parfémů, která jí ztělesňuje. Vůně je stějně důležitá část módy jako oblečení."

emotiKarl: Karl Lagerfeld přepsal svůj módní svět pomocí smajlíků

V jednom obrázku je víc emocí než v tisíci slov. Tak proč toho nevyužít! Slavný návrhář stále umí neuvěřitelně překvapit. Vytvořil vlastní digitální jazyk.

Ten nový    od    je cool   !

Karl Lagerfeld parfémy

 

 

 

 

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
Thalgo Source Marine

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti