• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží

Móda a parfémy domu Rochas mají odvážný styl a řemeslnou tradici. Nejsou jen chic. Jsou frenchic.

Rochas

zažijte vlnu pozitivní energieGirl Life

Veganská, eco-friendly vůně z přírodních ingrediencí a recyklovaných obalů. Svými ovocnými, květinovými a ambrovými tóny inspiruje k radosti a oslavě života.

více čisté krásy
Rochas Girl Life

vůně plná svěžesti a života
Orange Horizon

Prožijte západ slunce u středomořské riviéry s vůní červeného pomeranče, která rozjasní svou svěžestí vaši ženskost.

více sVĚŽESTI
Rochas Orange Horizon
Rochas Byzance Gold parfémovaná voda pro ženy

jiskřivá, kouzelná a luxusníByzance Gold

Podlehněte kouzlu vůně, která se otevírá jiskřivým ovocem a přes bohaté květinové srdce z jasmínu, růže a majestátního pačuli přechází do svůdných chypre tónů.

v našem eshopu
Rochas Mademoiselle dámské vůně

Mademoiselle Rochas 

Vůně šité na míru ženě, která žije život a užívá si město naplno! Odráží radostnou pařížskou troufalost. Nejsou jen šik, jsou "frenchic".


objevit frenchic vůně 

Móda a parfémy domu Rochas mají odvážný styl a řemeslnou tradici.
Nejsou jen chic. Jsou frenchic.

 

Příběh dámské róby

 

Mladý Marcel Rochas se snažil pro svou nádhernou snoubenku najít šaty, které by jí byly opravdu hodny. Protože však měli jen omezené prostředky, jako nejlepší nápad se zdálo stát se oděvním návrhářem. V roce 1925 založil vlastní módní dům v Paříži, kde mohl svobodně vyjádřit svůj odvážný styl. Bylo mu tenkrát pouhých 23 let.

Vždy miloval umělce, kteří předběhli svou dobu. Jeho domácnost byla místem setkávání lidí jako Salvador DalíJean CocteauMan Ray nebo argentinská surrealistická malířka Leonor Fini. Jejich večírky byly těmi nejatraktivnějšími a nejvyhledávanějšími v Paříži.

Inspirace pro novou siluetu

Vášnivě miloval ženy. Oblékal je tak, jako ještě nikdo před ním. Jeho žena jej inspirovala k vytvoření zcela nové, extrémně ženské siluety, která je opravdu „frenchic“. Vosí pas stažený korzetem a dlouhé šaty se staly obdivovaným, nadčasovým stylem. Siluetu odhalovaly chantillské krajky.

Rochas kolekce

V roce 1934 uvedl Rochas jedny ze svých nejznámějších šatů pod názvem „ptačí róba“. Na živůtku nesou bílou holubici. Ta se stala symbolem a od té doby se vzor ptáka, peří nebo křídel objevuje v kolekcích pravidelně.

 

 

Umění žít

Marcel Rochas žil svůj život naplno a s vášní. Nosil v sobě neohroženost mládí. Říkal: „Moje generace objevila současně slunce, rychlost a sporty, auta, letadla a fotoaparáty. To byly její bohové a zároveň tedy i moji.“

Motto: "Elegance, jednoduchost, mládí"

Smělá móda i parfémy každou sezónu překvapují, svádí a ohromují ženy. Módní kolekce zde tvořili i návrháři Peter O´BrienOlivier TheyskensMarco Zanini a od roku 2014 Alexandro Dell´Acqua. Značka Rochas je vždy nadčasová a stále současná.

Odvážné parfémy

Jeho třetí žena a múza, Helene Rochas, se stala dokonalou, zcestovalou celebritou. Měla styl sofistikované Pařížanky. Ráda sváděla a udivovala okolí. V roce 1944 začal Marcel ve spolupráci s Albertem Gossetem vyrábět parfémy. To pro Helene v roce 1948 vytvořil vůni „Eau de Roche“. Zemřel v roce 1955 a jeho žena jako návrhářka a generální ředitelka ve svých 30 letech převzala podnik a proměnila jej v milionový parfémový business. Pokračovala v jeho práci až do roku 1971. V roce 1970 vůni přejmenovala na Eau de Rochas a uvedla ji celosvětově. Oděvní tvorba byla obnovena v roce 1989 s nástupem Petera O´Briena.

"Žena by měla působit křehce, i když taková není." Helene Rochas

 

V roce 2015 oslavila 90. výročí značky firma Interparfums přehlídkou 40 modelů. Převzala dům Rochas a naznačuje tak svůj vstup na módní scénu spolu s přáním probudit spící Šípkovou Růženku a obnovit bývalou slávu pařížského luxusního domu.

 

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Video Rochas Girl,
eko vůně pro ženy

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
BKate kosmetika na oboci

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti