• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Harmonizujte svoji vnitřní i vnější krásu. Luxusní profesionální kosmetiku vytvořila pařížská tanečnice a kosmetička Marie Gallandová s jedinečnou vizí o aktivní kráse. Najdete ji exkluzivně v salonech krásy a v Sensualité.
 

Maria Galland kosmetika

profesionální péčE od roku 1962Vědecké inovace

Madam Maria Gallandová spojila špičkový výzkum v oblasti dermatologie s největšími odbornými znalostmi v kosmetice a vytvořila vlastní laboratoř. Jejím cílem bylo a stále je odhalovat největší tajemství fungování pleti. Inspiruje se vědeckými inovacemi.

prozkoumat produkty
Maria Galland kosmetika

PLEŤ JE ZRCADLEM VAŠEHO ŽIVOTA

Salonní ošetření

Pleť je mozaika různorodých potřeb, proto terapeutky Maria Galland sestavují ošetření pleti podle revoluční mozaikové modelační metody. Diagnostikují potřeby každé zóny pleti a sestavují péči na míru. Svěřte svou pleť těmto specialistkám školeným v Sensualité.

prozkoumat ošetření
Maria Galland ošetření
Maria Galland salony

6 400 salonů krásyve 50 zemích

Po mnoha letech úspěchů dnes se značkou MARIA GALLAND PARIS pracuje na 6 400 salónů krásy, kosmetických studií, institutů a relaxačních lázní ve 50 zemích světa. Je tak stále na prvních příčkách v oblasti vývoje kosmetické péče.

Najděte si salon ve světě
Obličejová jóga video návod

článek na bloguVyzkoušejte obličejovou jógu od profesionálů

Už jste slyšeli o obličejové józe? Vyzkoušejte náš 5denní program sestavený profesionály a užijte si její účinky proti stárnutí a na relaxaci. Stačí 2 minuty denně.

video návod

Nejoblíbenější

 

Luxusní péče Mille

komplexní péče proti stárnutí Mille

Obsahuje patentovaný TOP-C MG komplex s 24k zlatem, buněčným aktivátorem druhé generace, bílým lanýžem a buněčnými peptidy. Buněčný aktivátor je inspirován objevem mechanismu ochrany buněk před stárnutím  oceněným Nobelovou cenou v roce 2009.

Mille v e-shopu

Pleť je jako mozaika různorodých potřeb, proto Maria Galland sestavuje ošetření každé pleti na míru.

kosmetika Maria Galland

Klíčem ke kráse je energie. Každá žena má svou vlastní a jedinečnou.

Učíme vás o sebe pečovat

Vaše pleť je stejně jedinečná jako vy. Francouzská kosmetika Maria Galland Paris si poradí jak s náročnou pletí, tak i s náročnou zákaznicí. Ví totiž, že každá oblast pleti má trochu jiné potřeby. Proto vyvinula Mozaikovou modelační metodu. Je revolučním ošetřením pleti, které má základy již v 60. letech 20. století.  Je založena na energii, harmonii a preciznosti. Její tvůrkyně, vizionářka Maria Gallandová, pochopila, že nejúčinnější cestou pro získání krásné pleti je diagnostika potřeb každé její zóny a sestavení péče na míru.

„Pleť je mozaikou různorodých potřeb, které dokonale naplňuje péče na míru.“
Maria Gallandová

Přístup Marie Gallandové k péči o pleť stojí na 3 základních pilířích: 
- metoda profesionálních ošetření
- vysoce účinné produkty pro domácí péči
- podpora vyváženého životního stylu

 

Jak se zrodila Maria Galland?

Madam Gallandová měla nevšední představu o pleťové péči a zdůraznění krásy. Přišla spolu s dermatologickými odborníky s pojetím péče stejně individuální jako je pleť každého z nás. S pojetím, které bylo v té době velmi avantgardní.

Harmonizujte svoji vnitřní i vnější krásu

Ve svém pařížském apartmá si mladá Francouzka, vlastním jménem Colette Pierret, otevřela v roce 1962 skromné kosmetické poradenství. Každé klientce ušila péči přímo na míru. Tento koncept se sklidil ohromný úspěch a Madam Gallandová brzy založila speciální kosmetické laboratoře. Poté si otevřela přímo v srdci města, v ulici Chateaubriand, salon krásy a pojmenovala ho Maria Galland Paris.

360° diagnóza

Komplexní přístup značky Maria Galland je založen na kompletní personalizaci. Diagnostikuje nejen vyrovnanost pleti, ale také životního stylu. Přidaná hodnota značky jsou pravidelná a precizní školení terapeutek. Jejich ruce jsou neobyčejně cvičené na metody pleťových ošetření a rituálů. 

Madam Maria Galland

Paní Maria Gallandová

hotely Maria Galland na světě

Prestižní spa po celém světě si vybrali koncept pod značkou Espas Galland Paris.

Prestižní spa po celém světě

 

Po mnoha letech úspěchů dnes se značkou MARIA GALLAND PARIS pracuje na 10 000 salónů krásy, kosmetických studií, institutů a relaxačních lázní v 50 zemích světa. Je tak stále na prvních příčkách v oblasti vývoje kosmetické péče.

180 prémiových spa* a tisíce salonů krásy uzavřelo se značkou partnerství a sdílí tak její filozofii, hodnoty a osobité, vysoce kvalitní služby. Získávají 100% péči. 

Nejbližší salon, kde si můžete užít ošetření a příjemné doteky školené terapeutky, najdete v naší mapě zde.

kosmetika Maria Galland Paris

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Podívejte se na salonní rituál

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
Hydra Global Maria Galland

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti