• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Ikonická značka z USA odráží sebevědomí milieniálů. Jsou plní síly a ideálů, rádi cestují a objevují svět. Někdy jsou trochu přelétaví a roztěkaní… jejich hodnoty Abercrombie & Fitch vyznává.

Abercrombie Fitch

klasika v novém kabátě Fierce Cologne

"Když zavřu oči a přičichnu si k Fierce,vzpomenu si na mocné a dynamické síly přírody, jako je hluboké modré moře a bouřka." -parfumér Carlos Benaim

V NAŠEM ESHOPU
Abercrombie & Fitch Fierce Cologne

tady a teďAway Weekend

Unikněte od denních starostí a vychutnejte si přítomný okamžik magnetického večera společně s přáteli.

vůně pro ni i jeho
Away Weekend
Abercrombie & Fittch Authentic Self

ENERGICKÁ A MAGNETICKÁ

Authentic Self

Živá a povzbuzující kompozice dámské vůně přináší proud energie s kontrastními citrusy a dřevinami. Pánská verze je osvěžující s odvážnými ambrovými a fougére podtóny.

vůně pro ni a pro něj
First Instinct Abercrombie & Fitch


Jak si užít smyslnost?

Řada First Instinct je inspirovaná okamžikem, smyslností a objetím. Je to příběh o ní a o něm. Vůně oslavují to elektrizující pouto, které cítí pokaždé, když jsou spolu. Svěží a nabití energií. Vůně byly stvořeny pro muže a ženy, kteří se nebojí poslechnout svůj instinkt – First Instinct.

PŘIČICHNU SI

Ikonická módní značka Abercrombie & Fitch tvoří nadčasové oděvy a parfémy na denní nošení. Odráží sebevědomí vás, mileniálů.

A&F vyrábí módu se speciální péčí, kvalitou a zaměřením na detail. Neúnavně inovuje, vytváří prožitky kdykoli, kdekoli a jakkoli...

Odhalte své opravdové já

Mileniálové, jste plní síly a ideálů. Rádi cestujete a objevujete svět. Možná jste občas trochu přelétaví a roztěkaní. Vaše hodnoty jsou přesně ty, které značka Abercrombie & Fitch vyznává.

Vyrábí módu se speciální péčí, kvalitou a zaměřením na detail. Neúnavně inovuje, vytváří prožitky kdykoli, kdekoli a jakkoli. Je globální a inkluzivní.

Jediný způsob, jak ocenit kvality A&F je prostě ji začít nosit.

Jak to začalo?

Abercrombie & Fitch byla odjakživa typickou značkou pro lidi mladé duchem a sportovně naladěné. Topograf a expert na přírodu, David Abercrombie, jí vdechl život již v roce 1892 v New Yorku. Tedy v období relativního klidu a hospodářského rozmachu Spojených států, kdy krajinu protínaly parní lokomotivy, vyjížděly první automobily a vylétala první letadla. Tvořil vysoce kvalitní sportovní oděvy pro tehdejší elitu – outdoorové, na rybolov, lov i kempování.

Příjmení Fitch se objevilo na vývěsním štítu v roce 1904 po spojení s bohatým právníkem Ezrem Fitchem. Ten koupil majoritní podíl a následně pro značku navrhl kolekci luxusních oděvů i vůní Ezra. Fitch byl inovátor, pro kterého nebylo nic nemožné. Značka zažívala velké úspěchy. Významnými klienty byli i Theodore Roosvelt, John F. Kennedy, Dwight Eisenhower nebo krásná Katharine Hepburnová.

Jak bývá často zvykem, partneři se pohádali o to, kdo lépe podnik vede. Představy každého z nich byly zcela odlišné. Zatímco Ezra Fitch toužil nabízet zboží co nejširší veřejnosti a expandovat, konzervativní David Abercrombie toužil po exkluzivní prodejně pro elitu. Nakonec v roce 1907 prodal svůj podíl Fitchovi, který značku dovedl k dalším úspěchům. V roce 1909 vytvořil svůj první katalog pro zásilkový prodej.  Prostřednictvím prodejen představil Fitch Spojeným státům čínskou hru mahjong. V roce 1928 odešel do důchodu a přenechal vedení firmy novému managementu.

Abercrombie & Fitch byla odjakživa typickou značkou pro lidi mladé duchem a sportovně naladěné.

Abercrombie Fitch parfémy

 

Současnost

Poslední modernizaci prodejen a novou vizi dala značce generální ředitelka Fran Horowitz.  Značka pokračuje v tradici výroby vysoce kvalitních oděvů, péče o tělo a vůní pro zákazníky mladé duchem. Její móda je expresivní a autentická, vyzařuje z ní optimismus a pocit nezávislosti. Současným trendem je univerzitní styl a nezapomíná ani na prázdniny - tedy plavkovou sezónu.

 

Parfémy

Parfémy Abercrombie & Fitch nakoupíte i v prodejnách a na e-shopu Douglas v České a Slovenské republice a v prodejnách a na e-shopu Marionnaud na Slovensku.

Abercrombie Fitch parfémy

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Vůně Away
od Abercrombie & Fitch

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
BKate kosmetika na oboci

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti