• 0
 • 0
  Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
 • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Thalgo kosmetika

Zrozena z oceánů. Francouzská značka Thalgo z mořských řas a minerálů tvoří kosmetiku, ošetření pleti, těla a doplňky stravy. Je přátelská k pleti i životnímu prostředí.

patent thalgoMikronizované mořské řasy

THALGO představilo svůj patent Micronised Algae® už v roce 1966. Jde o speciální postup úpravy řas drcením, který byl patentován v oblasti medicíny. Díky mikronizaci se účinné látky mohou z řas dostávat do pleti. 

thalgo v E-SHOPU
mořské řasy

závazek k přírodě

Ochrana mořského dna

Společnost Thalgo se vždy cítila zavázána k ochraně životního prostředí a mořského dna. Dodržuje striktní pravidla na ochranu a udržení biodiversity moří a jeho bohatství. Mořské řasy sbírá zodpovědně. 

kosmetika thalgo
ochrana moře a jeho dna
mořská inteligence

v hlubinách oceánuMořská inteligence

Mořské extrakty v oceánech koncentrují aktivní látky, minerály a stopové prvky až 10 000 x více než suchozemské rostliny. Skvěle se asimilují s pokožkou. Moře je pro lidstvo zdrojem energie.

V NAŠEM ESHOPU
Článek Jak zatočit s vráskami? S kyselinou hyaluronovou

článek na bloguJak zatočit s vráskami?
S kyselinou hyaluronovou

Vrásky na obličeji odráží naše emoce. Pozitivní i negativní. Časem se prohlubují, množí a usazují, proto je při jejich eliminaci potřeba působit na 3 úrovních. Prozradíme vám naše fígly.

CELÝ ČLÁNEK

Nejoblíbenější

 

Thalsassoterapie

Salonní ošetření
 

Pleťová a tělová ošetření Thalgo si můžete dopřát v 15 000 prestižních spa, hotelech, thalassoterapeutických centrech a kosmetických salonech v 90 zemích světa.

 nabídka služeb

ošetření pleti a těla Thalgo
Thalgo hydratační kosmetika

hydratace je základ!Source Marine

Nejprodávanější pleťové krémy Thalgo nyní můžete koupit i ve výhodných ekologických náplních

Hydratační kosmetika
Hyalu-Procollagene Thalgo

péče proti stárnutí Hyalu-Procollagene

Mořská expertní péče pro vyplnění i hlubokých vrásek s trojicí kyselin hyaluronových a mořským pro-kolagenem působí ve třech úrovních pleti: na povrchu, v epidermis i v dermis.

Do e-shopu

Francouzská mořská kosmetika THALGO je účinná a přátelská k životnímu prostředí. THALGO = Thalassoterapie + Algues (řasy).

Thalgo mořská kosmetika

Kosmetika Thalgo je zrozena z oceánů.

THALGO bylo zrozeno z oceánů

Vytváří účinnou kosmetiku a doplňky stravy založené na obsahu mořských řas a bohaté mořské vody plné minerálů a stopových prvků. Mořské řasy zpracovává speciální technikou mikronizace tak, aby se jejich aktivní látky co nejlépe vstřebávaly do pokožky. 

Ochrana mořského dna

Společnost vždy cítila zavázána k ochraně životního prostředí a mořského dna. Dodržuje striktní pravidla na ochranu a udržení biodiverzity moří a jeho bohatství. Za více než 50 let své existence, vytvořila  vlastní etiku o dodržování vztahů přírody a lidí. Mořské řasy sbírá zodpovědně. Dlouhodobě a pečlivě sleduje reprodukční cykly pomocí satelitního monitorovacího systému. Přijala roli ochránců přírody a nikoli dobyvatelů. Pracuje na dlouhodobě udržitelném rozvoji. Stejné zásady pro ni neplatí pouze v mořích a oceánech, ale také na pevnině, kde její továrny vybavené solárními technologiemi a špičkovými čističkami, získaly certifikát ECOCERT.

"Moře smývá všechny nemoci lidstva" - Eurípides - 420 před n.l.

THALGO minimalizuje svoji ekologickou stopu tím, že pro design výrobků vybírá materiály s nejmenším dopadem na životní prostředí. Podepsala pakt, který garantuje bezpečnost receptur: neobsahují parabeny, minerální oleje, propylen glykol, GMO nebo ingredience živočišného původu (kromě včelího vosku a kolagenu).

Patent THALGO: Micronised Marine Algae®

Doktor farmacie André Bouclet, geniální a vášnivý vizionář, zasvětil celý svůj život objevování léčivé síly moří a oceánů. V roce 1966 vyvinul jedinečný proces drcení mořských řas, který umožňuje rozbít buněčnou stěnu řasy a uvolnit její obsah, přičemž se zachová bohatství účinných látek. V témže roce si nechal zaregistrovat lékařský patent na kombinaci 3 mikronizovaných mořských řas, které se předepisují na kožní, revmatické a oběhové potíže. Dospěl k jasné myšlence vytvořit laboratoř, která se bude specializovat na léčbu pomocí mořských řas. Tak vzniká první laboratoř Thalgo a rodí se přírodní mořská kosmetika.

„Jako milovník moře a stoupenec přírodní medicíny, jsem velmi rychle vycítil potenciál mořské kosmetiky.“ André Bouclet

Oceány jsou nekonečným zdrojem bohatství. Místem, kam se soustředila podivuhodná síla stvoření. Místem úchvatné alchymie, kde vznikly první formy buněčného života a odkud nakonec vzešel i člověk. Místem s jedinečnými regeneračními a samočistícími procesy. Naše věda nyní dokáže určit víc než 10 tisíc mořských minerálů, 25 tisíc druhů řas a více než 100 tisíc mikro řas, které vytváří více než 60 % vzdušného kyslíku a jsou nepostradatelné v mořském potravním řetězci. Dnes víme, že nám oceány budou ještě velmi dlouhou dobu odhalovat nová, nečekaná tajemství, která ukrývají ve zdrojích účinných látek.

Laboratoře THALGO se opírají o multidisciplinární vědecký tým zahrnující farmaceuty, výzkumné inženýry, mikrobiology a biochemiky. Úzce spolupracují s odborníky na fyziologii a zkušenými dermatology, díky nimž vyvíjí stále účinnější účinné látky a receptury. Na světě existuje 5 hlavních oblastí bohatých na mořské řasy: oblast Japonska, Jižní Austrálie, Jižní Afriky, Atlantik Evropa (včetně Bretaně) a Indicko-australská zóna. THALGO se rozhodlo prozkoumat celý svět a hledat vody bohaté na stopové prvky.
Cílem je identifikovat mořské extrakty s nejvyšší koncentrací účinných látek.

mořské řasy

Léčba pomocí mořských řas byla prvotní myšlenkou, ze které se vyvinuly laboratoře THALGO. 

Aurore Asso pro Thalgo

Aurore Asso, žena oceánů, je profesionálka ve volném potápění bez dýchacích přístrojů. Držitelka dvou rekordů.

Co ještě dělá THALGO pro oceány?

Podporuje společnost THE SEACLEANERS, kterou založil Yvan Bourgnon. Tento námořník objevil svět moře ve svých osmi letech během první cesty kolem světa, která trvala tři roky a kterou podnikl se svým bratrem a rodiči. Říká: "V té době ještě neexistovaly všechny tyhle nesmysly. O pětatřicet let později jsem se plavil dva měsíce uprostřed plastů." Když přistál, rozhodl se založit sdružení THE SEACLEANERS a navrhnout obří katamarán Manta, který bude v roce 2024 čistit světové oceány, jež jsou nejvíce vystaveny plastovému znečištění. Video preneztace zde.

Díky přítomnosti mořských rostlin uvolňuje oceán do atmosféry více kyslíku než všechny lesy na světě. 80 % znečištění vod však pochází z pevniny. Každý rok se do oceánů vypustí 8 milionů tun odpadu. Na každých pět ryb v oceánech dnes připadá jeden kus plastového odpadu. Pokud nebudeme jednat, bude za 30 let v oceánech více plastů než ryb!

THALGO a Aurore Asso, světová špička ve volném potápění, spojily své síly, aby upozornily na bohatství mořského světa a jeho křehkého ekosystému. Jejich partnerství je založené na společných hodnotách:
- Hledání mořského well-being: moře je zdrojem vitality a relaxace, pro regeneraci těla a povzbuzení mysli.
- Ochrana mořského dna: zvyšování povědomí, podpora mořských sdružení, čištění pobřeží, závazek k ochraně biologické rozmanitosti.
- Mocné vlastnosti mořských zdrojů: k ochraně a posílení krásy pokožky, podpoře svalové relaxace, pomoci při intenzivní fyzické přípravě a regeneraci po soutěži.

 

Beauty ošetření pro pleť, tělo i mysl

Stejně jako moře oživuje tělo a mysl, THALGO vždy spojovalo účinnost a well-being. Přináší vám mořskou energii prostřednictvím kosmetiky, doplňků stravy a postupů ošetření, které revitalizují tělo i mysl. Pro novou krásu: zářivou, dynamickou, sluneční.

Vydejte se na exotickou cestu k moři během ošetření, které stimulují 5 smyslů:

- Dotek prostřednictvím gest inspirovaných pohyby moře
- Pohled do uklidňujícího světa mořských barev
- Chuť prostřednictvím čajů a doplňků stravy bohatých na mořské účinné látky
- Vůně prostřednictvím rafinovaných a svěžích vůní do místnosti
- Poslech hudebního vesmíru, který vás přenese k moři

Ošetření pleti
Zkrášlující rituály kombinují ošetření pleti a exkluzivní masážní techniky s rytmickými jemnými tahy, které prokrvují pleť, odplavují toxiny a probouzí sílu. Obnovují buněčnou energii, omlazují pleť, vyhlazují vrásky a obnovují jas.   

Tělové rituály
Relaxační tělové rituály přinesou absolutní pocit uvolnění a nepopsatelný pocit klidu. Navíc krásu, hydrataci a zdravý vzhled pokožky nebo třeba zeštíhlující efekt.

Kosmetické ošetření značkou Thalgo

Villa Thalgo v centru Paříže

Navštivte vilu Thalgo, institut Thalgo nebo světová spa

 

Nechte se obklopit mořem, udělá vám dobře. THALGO najdete jak v luxusních spa po celém světě, tak i v salonech krásy. Každý náš zákazník si do svého provozu vybral služby, které jeho klienti nejvíce ocení. 

Vlajkové lodi THALGO můžete navštívit v Paříži (Villa Thalgo), v Cannes nebo Aix-en-Provence (Institut Thalgo).

Dnes značce důvěřuje více než 12 000 profesionálů v institutech, lázních a talasoterapiích po celém světě, včetně 500 hotelových lázní a 30 talasoterapií.

Thalgo mořská kosmetika

Historie

 • 1866 THALGO Micronised Algae® (Mikronizované mořské řasy) – postup drcení řas patentovaný v oblasti medicíny.
 • 1976 Laboratoř Thalgo se přestěhovala na Francouzskou riviéru a nechala se inspirovat jejím jemným způsobem života, energizujícími světly a barvami, aby své účinné látky "zabalila" do hédonistických vůní a textur. 
 • 1989 Thalgomarine - první řada s mořskými liposomy.
 • 1991 První kolagenový krém - bestseller mezi produkty pro domácí použití.
 • 1999 Společnost THALGO získal vizionářský inženýr Jean-Claude SIROP. Na jeho popud zažila rodinná firma nový rozmach. 
 • 2000 Doplňky stravy z řady THALGO Nutrition. Na trh přichází znovu objevená Marine Mist (Mořská mlha). 
 • 2003 Zásadní objev v mořské biologii: Natural Algae Hormones (Přírodní hormony z mořských řas). Seve Marine® - mořské polysacharidy s efektem trojí hydratace.
 • 2004Převzal vedení společnosti jeho syn Bernard SIROP. Během několika let se společnost THALGO ve Francii i na mezinárodní úrovni stala světovou jedničkou v oblasti profesionální mořské kosmetiky.
 • 2006 ALGOMEGA® Complex - komplex mořské výživy pro suchou pleť.
 • 2018  Cold Cream Marine - obsahuje vyživující olej Blue Oil Marine ve vysoké koncentraci, zklidňující řasový vosk a zkrášlující vodu Seve Bleue des Oceans. Blue Oil Marine je první 100% mořský olej Thalgo derivovaný z mikrořasového fytoplanktonu s výjimečnou schopností bioakumulovat lipidy.
 • 2021 Uvedení nových obalů s ekologickými náplněmi. První v rámci hydratační řady Source Marine.

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

 • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
 • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
 • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM

prezentace značky na youtube

Video značky Thalgo

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO
BKate kosmetika na oboci

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti