• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Objevte parfémy inspirované legendou magického 200karátového černého diamantu, který přináší štěstí a prosperitu. Jsou stejně výjimečné jako šperky slavného šperkařského domu Korloff. 

Korloff parfémy

kolekce

K88 pro ženy 

Kolekce vůní inspirovaná brusem K88 černého diamantu Korloff obsahuje vůni KNo.1 inspirovanou zeleným diamantem, smyslnou Korlove a něžnou Miss Korloff.

 

CHCI do e-shopu
Korloff v e-shopu

Niche vůně z Kolekce

Facettes

 

Kolekce opisuje oblouk vaší emocionální cesty. Provede vás od touhy k labužnickým prožitkům, přes magnetickou přitažlivost a necudné myšlenky až po samotnou nemravnost. 

 

facettes v e-shopu
Korloff parfémy Facettes
Korloff parfémy Mémoire

NICHE VŮNĚ Z KOLEKCEMémoire Collection

Vůně stejně luxusní jako 88karátový briliantový šperk ze slavného černého diamantu šlechtické rodiny Korloff-Sapojnikoff 

mémoire v e-shopu
článek na blogu

článek na bloguJak si vybrat parfém podle rodiny vůní? 

Jak vám mohou parfémové skupiny pomoci při výběru toho správného parfému? V tomto blogu zjistíte, co znamená „rodina vůní“.

CHCI si přečíst článek

Vůně inspirované legendou černého diamantu Korloff K88

Korloff diamant

Diamant Korfloff

Kouzelný diamant

Příběh značky Korloff začíná s nejtajemnějším diamantem na světě, unikátním černým diamantem, v surovém stavu 200karátovým. Korloff Noir byl později vybroušen do 88karátového briliantového šperku kulatého brusu se standardními 57 fasetami. Tak velké ztráty při broušení jsou u černých diamantů poměrně běžné, protože jde obvykle o porézní materiál, který je křehký a špatně se s ním pracuje.

V seznamu slavných černých diamantů zaujímá Korloff Noir 5. místo. Černé diamanty známé také jako "carbonado" se od běžných diamantů liší původem, strukturou a složením. Jejich původ je pro vědce stále záhadou. Zdají se být starší než bílé a barevné diamanty a složení uhlíku se liší od ostatních.

Korloff byl pravděpodobně objeven v Brazílii v 18.-19. století a poprvé ho zaměnili za uhlí. Patřil ruské šlechtické rodině Korloff-Sapojnikoff, která ho po celé generace uchovávala jako rodinný talisman, až do chvíle než v roce 1917 opustila Rusko.

Legenda praví, že černý Korloff přináší jmění, štěstí a blahobyt každému, kdo má čest se ho dotknout.

Vynikající výkony Peta Samprase v tenise a úspěchy Garyho Kasparova a Anatolije Karpova ve světě šachu jsou připisovány právě dotyku diamantu. Stejně tak ruský krasobruslař Alexej Jagudin, který měl tu čest dotknout se šťastného kamene, získal zlato na zimních olympijských hrách v Salt Lake City v roce 2002. Další šťastnou osobou, která měla tu čest dotknout se diamantu, je údajně ruská krasobruslařka Marina Anisina. Možná je to jeho kouzelnou mocí, možná ne...

 

Příběh značky

Magický černý Korloff koupil francouzský podnikatel a obchodník s diamanty Daniel Paillasseur Charmed. Byl okouzlen jeho příběhem a krásou a nechal ho vybrousit do 88karátového briliantového šperku. Pojmenoval po něm svoji společnost, která má s diamanty nejen obchodovat, ale vyrábět z nich nejzajímavější a nejžádanější šperky.

O 40 let později zůstává černý Korloff symbolem a zdrojem inspirace celého domu. Je považován za jeden z největších briliantových černých diamantů na světě. Vidět ho můžete v Paříži.

Společnost Korloff je členem Comité Vendôme - společenství z roku 1936 spojuje nejvýznamnější šperkaře a zlatníky. Jejich misí je chránit přidanou hodnotu slavného náměstí Place Vendôme v Paříži. Jeho bezpečnost, kulturu, architekturu i světovou reputaci.

Za posledních 29 let se společnost Korloff rozrostla v mohutné mezinárodní šperkařské impérium se 45 exkluzivními butiky po celém světě a více než 450 prodejními místy. Možná, že legendární diamant, měl na ni takový blahodárný vliv, že došlo k jejímu fenomenálnímu růstu během tohoto krátkého období.

 

Daniel Paillasseur

Daniel Paillasseur

Korlove vůně

Vůně Korlove

Parfémy

Od 1. června 2018 přebírá roli výkonného ředitele a společníka Bassam Azakir. Do obchodního rozvoje značky na mezinárodní úrovni byl zapojen už od roku 1999. Hluboce rozumí potřebám společnosti a chápe změny v oblasti luxusního průmyslu.

Parfémy dokonale navazují na kreativní tvorbu šperků, hodinek a luxusních doplňků. Jsou stejně exkluzivní a stylové. Každá z luxusních vůní vás zve do světa Korloff. Jsou věrné svým hodnotám a tvoří je parfuméři z prestižních firem (Firmenich, Expressions Parfumées, Givaudan, Robertet). Používají nejrafinovanější esence a oleje. 

Se stejnou péčí a kreativitou, s jakou brousí diamanty, navrhuje Korloff i flakony parfémů. Kombinuje klasiku a smělost. Vždy do nich zakomponovává odkaz na černý diamant Korloff.

Objevte výjimečné parfémy pro ženy, muže a unisex vůně z kolekcí K88 a Mémoire.

 

 

prezentace značky na youtube

Video Korloff Mémoire Collection

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
Thalgo Source Marine

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti