• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie
Anna Sui

Anna Sui je jednou z nejznámějších amerických módních návrhářek. Ve své tvorbě mísí vintage styl se svou aktuální kulturní obsesí. Je nadčasová, nostalgická a především opravdu výrazná. Stejně tak nepřehlédnutelné jsou její parfémy. Jsou hravé, bohémské i vznešené.

Anna Sui Dreams

podívejte se na svět s radostíFantasia POP Surprise

Hravá, zábavná a ikonická! Fantasia POP Surprise vám ukáže retro fantasy svět, který chcete zažít.

chci do e-shopu
Fantasia POP Surprise

zcela jedinečné vůně
Sundae

Ozvláštněte si den vůněmi, které vás vrátí do vašich sladkých šestnácti. Tři vůně této kolekci jsou inspirované zmrzlinovým pohárem.

Chci do e-shopu
Anna Sui Sundae
Anna Sui Dreams

Kolekce snových vůní

Sui Dreams

Vychutnejte si nádherný sen plný fantazie a smyslné nevinnosti.

v našem e-shopu
článek na blogu

článek na bloguJak si vybrat parfém podle rodiny vůní? 

Jak vám mohou parfémové skupiny pomoci při výběru toho správného parfému? V tomto blogu zjistíte, co znamená „rodina vůní“.

přečíst článek

Hravé a zábavné, přesně jako sama designérka.

Anna Sui

Kdo je Anna Sui?

Anna Sui je jednou z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších newyorských módních návrhářek, která je známá tvorbou současných originálních oděvů inspirovaných rozmanitostí historických stylů a kulturních tajemství. Sui se v 70. letech 20. století připojila k intenzivně kreativnímu newyorskému kulturnímu undergroundu a navázala důležité vztahy ve světě módy, fotografie, umění, hudby a designu. Anna Sui se narodila na předměstí Detroitu a její kariéra je klasickým příběhem amerického úspěchu.

"Musíte se soustředit na své sny, i když se vymykají zdravému rozumu. Jak se mohla tato mladá dívka z předměstí Detroitu stát úspěšnou v New Yorku? Vždy to byl stejný sen," 

Cesta na vrchol

Před koncem posledního ročníku střední školy byla přijata na Parsons School of Design v New Yorku. Po dvou letech studia na Parsons se Anna věnovala stylingu se svým přítelem Stevenem Meiselem a navrhovala pro několik firem vyrábějících sportovní oblečení, než v roce 1981 uvedla na trh svou první kolekci. V 80. letech se podnikání Anny Sui dále rozvíjelo a v roce 1991 měla s pomocí svých kamarádek Naomi Campbell a Lindy Evangelisty premiéru své první přehlídky.

Dnes má Anna Sui více než 50 butiků v osmi zemích a její kolekce a výrobky se prodávají ve 300 obchodech ve více než 30 zemích.

 

Anna Sui

Módní návrhářka Anna Sui má rozhodně svůj styl.

parfémy Anna Sui

ochutnejte z našeho youtube kanálu

O značce Anna Sui

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
BKate kosmetika na oboci

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti