Anna Sui jako královna eklektické módy

Časopis Xantypa představuje Annu Sui jako americkou ikonu a královnu módy.  Pevná vůle a tvrdá práce ji vynesly na špičku módního průmyslu.  Inspirujte se jejím životem a hvězdnou kariériou v článku, který vám přinášíme ve spolupráci s časopisem na odkaze níže.  

Parfémy ve stejně jedinečném stylu

Být nepřehlédnutelnou, je jedním ze základních znaků Anny Sui. Její parfémy jsou hravé, bohémské i vznešené a své příznivce si najdou napříč všemi generacemi. Novinka Fantasia POP Surprise se stane ozdobou každého interiéru a okouzlí nejednu ženu či dívku. Více o návrhářce včetně videa z módní přehlídky najdete zde.

Přečtěte si článek v časopise Xantypa:

 


 

Anna Sui

Kdo je Anna Sui?

Anna Sui je známá tvorbou originálních oděvů inspirovaných rozmanitostí historických stylů a kulturních vlivů. Sui se v 70. letech 20. století připojila k intenzivně kreativnímu newyorskému kulturnímu undergroundu. Ve své tvorbě mísí vintage styl se svou aktuální kulturní obsesí. Je nadčasová, nostalgická a především opravdu výrazná. Nyní se se svými výraznými a jedinečnými modely řadí k osobnostem jako je Yves Saint Lauren, Giorgio Armani nebo Ralph Lauren.

Jak píše časopis Xantypa: první významný průlom přišel na pařížském týdnu módy v roce 1991. Se Stevenem Meiselem jeli na přehlídku Jeana-Paula Gaultiera a cestou se zastavili, aby vyzvedli Madonnu. 

Madonna překvapila Sui tím, že si na akci oblékla její šaty.

 

 

Hravé a bohémské jsou také její parfémy. Jedny jsou inspirované zmrzlinovými poháry a přenáší nás do sladkých šestnácti. Další přináší svět fantazie ztělesněný bájnou postavou jednorožce. Ponořte se s nimi do snů a nevinných her.

parfémy Anna Sui