Vybrali jsme pro vás tipy, které pravidelně dokreslují vánoční atmosféru u nás doma. Nechejte se inspirovat týmem Sensualité.

Tipy na kouzelnou vánoční atmosféru

- vánoční náladu už při vstupu domů vykouzlí věnec na dveřích

- podkreslete atmosféru vánoční hudbou. Last Christmas od Wham! je fajn, ale klidnou vánoční atmosféru lépe vykouzlí tradiční koledyvánoční atmosféra věnec- zaposlouchejte se do andělského zvonění. Co to je? Zvonkohra. Kovový svícen se 4 svíčkami, který se díky teplu svíček otáčí a vydává nádherné jemné cinkání

- upečte si vánočku. Je to jedna z nejstarších vánočních zvyklostí. Je symbolem plodnosti a nového života, proto připomíná novorozeně v peřince. Vůbec se toho nebojte. Návod na pletení z různých počtů copánků najdete na internetu. Případné nedokonalosti zamaskujte rozinkami a mandlemi. Určitě bude vynikající.

- vánoční vůně jehličí, vanilkového cukru a purpury... nebo třeba bytové vůně Teatro

vánoční vůně TeatroBytové parfémy Teatro Fragrance Uniche jsou vyráběny v duchu florentské renesance. Okouzlí vás pověstný italský styl, parfémářská tradice a vysoká kvalita. Kolekce Xmas, Home a Love jsou vyrobeny speciálně pro slavnostní chvíle.

- adventní věnec a stromeček jsou klasika. Zkuste si nazdobit i pár větviček do vázy třeba i do předsíně

- jmelí si zavěste na strop a nezapomeňte se pod ním políbit. Přinese vám lásku a plodnost na celý příští rok. Ale pozor, jmelí musí být darované!

- na stůl dejte pryšec nádherný, tedy červenou vánoční hvězdu. Podle starého příběhu vznikla vánoční hvězda díky dívce, která byla tak chudá, že neměla, co by věnovala Ježíšovi k narození. Na radu anděla natrhala plevel a položila ho před oltář v kostele. Z něj potom vyrostly červené květy. Tvar květiny připomíná betlémskou hvězdu a karmínová barva symbolizuje ukřižování

- ozdobte si okna vločkami, hvězdičkami, vánočními průsvity nebo třeba řetězem se světýlky

- svíčky nemusí být jen na adventním věnci. Ozdobte jimi stoly a parapety

- nezapomeňte na Betlémskou hvězdu. Můžete jí ozdobit špičku stromku nebo třeba okna

vánoční kazety ThalgoDárkové sety vykouzlí jedinečnou atmosféru i při rozbalování dárků pod stromečkem

do e-shopuDalší článek v blogu