I když ho dnes často nevnímáme, jakýkoli intenzivní vjem nás na něj rychle upozorní. Čichové vzpomínky jsou mnohonásobně silnější než vizuální nebo sluchové. Už jako novorozeně jsme svoji maminku poznali neomylně podle čichu. Proto se čerstvým maminkám doporučují jen velmi slabé vůně.

A co na to feromony?

Feromony najdete v potu, slinách, moči… nejsou jen synonymem sexuální přitažlivosti, ale také sociálního cítění a postavení ve společnosti. A čím je vnímáme? Pomáhá nám jacobsonův orgán, který se nachází v horním patře úst, na rozhraní dutiny ústní a nosní. Zachycuje feromony a vysílá impulzy do mozku. Ty správné vám podráždí sexuální centrum a vy neodoláte. Nebo utečete.

Dunhill parfémOdérem potu nebo tabáku ženu nezaujmete. Máme lepší variantu. Vyzkoušejte třeba luxusní pánskou vůni Dunhill.

Rexaline Derma

Proč se vonět?

Už je asi jen málo lidí, kteří by si opravdu mysleli, že správný chlap má být cítit potem, tabákem a řízným pitím, případně i maštalí. Láska prochází nejen žaludkem, ale také nosem.

Muži, pokud nebudete ženám vonět, nemáte u nich velkou šanci!

Důležitým předpokladem lásky na první pohled je pěstěný zevnějšek i příjemná vůně. Rozhodně vás nenabádám, abyste svoji přirozenou vůni přebili parfémem. Ženy uklidňuje pach mužského potu, ale jen ten, který je čistý a ještě nepříjemně nezapáchá.

Britové tvrdí, že muž má vonět čerstvým vzduchem a trávou u moře.

Správně vybraná vůně vám skvěle pomůže okouzlit svůj protějšek, prožít absolutní vášeň nebo rychleji dosáhnout úspěchu. Budete lidem sympatičtější a příjemnější. Navíc můžete kvalitní originální vůní vyjádřit své postoje. Proto nepodceňujte moc parfémů. A pokud toužíte po něčem extraordinérním, sáhněte po opravdovém klenotu - niche parfému.

Rexaline DermaDalší článek v blogu