Máme nový web. Konečně!

Ani netušíte, jak se nám ulevilo. :) Velké projekty někdy mají chvíle, kdy si říkáte, že to snad už ani nedopadne. A dopadlo. Stále je co ladit, ale konečně jsme mohli nový web spusit pro Česko i Slovensko. Našim cílem je přinášet Vám co nejlepší zážitek z nakupování. Ano, najdete jistě nějaké ty mouchy. Když se tak stane, dejte nám, prosím, vědět. Opravíme je a vylepšíme. Děkujeme za trpělivost!

Co Vám nový web přinese?

Tak například moji milovanou funkci "Oblíbené".  Jednoduše srdíčkujte všechno, co vás zaujme. Pak klikněte vpravo nahoře na srdíčko a vybírejte, co si opravdu chcete koupit. Když se přihlásíte, zůstanou Vám oblíbené kousky v této sekci uložené. Můžete si tak své nákupy snadno naplánovat.

Přehlednější filtrování produktů v e-shopu. Vybírejte z kategorií a podkategorií až se proklikáte na poslední úroveň s typem produktu (např. Pleť / Péče o pleť / Krémy, mléka, gely). Jakmile se zanoříte na poslední úroveň, objeví se ještě podrobnější filtry, kde můžete vybírat z typů pleti, konzistencí, účinků, velikostí apod. 

Nové menu v horní liště je nejen lépe uspořádané, ale také plné nových informací:

BLOG je teď přehlednější. Můžete nově filtrovat i podle témat jako Pleť a tělo, Děti, Vlasy, Nehty, Parfémy atd. Věnujte se tak jen kategorii, která Vás zajímá.

ZNAČKY - poznejte lépe značky, které nakupujete. Rozhodujte se podle toho, která filozofie je Vám blízká. Obsah plníme nejdůležitějšími informacemi od výrobců, které Vám pomohou si vybrat. Přečtete si, na jakých hodnotách si značka zakládá a pro jaké zákazníky je určena. Poznáte novinky a bestsellery, seznámíte se s rozdělením jednotlivých řad nebo třeba historií značky.

Nová záložka Salony je sekce pro salony a o salonech na jednom místě. Zahrnuje informace pro všechny zákazníky. Nejbližší salon si najdete v sekci Partnerské salony nebo se tudy můžete dostat na stránky našeho vlastního salonu se školící místnosti Sensualité Beauty v Brně. Majitelé salonů a parfumerií se zde zase dozví, kdy jsou nejbližší školení nebo jaké interní akce pro ně v daném měsíci chystáme (záložka Aktuality je dostupná po přihlášení B2B).

PRESS je nová záložka nejen pro novináře, ale i zvědavé zákazníky. V ní zveřejňujeme novinky, které právě uvádíme na trh. Teď už Vám nic neunikne.

Přehledné informace o Vašich výhodách hledejte v sekci Profil

Vidíte obrázek panáčka vpravo? Tak tam honem utíkejte a přihlaste se ke svému účtu. Nebo se zaregistrujte, pokud účet ještě nemáte. Pak už nezmeškáte žádnou novinku nebo slevovou akci. Jakmile budete přihlášeni, panáček se změní na Vaše iniciály. V profilu můžete sledovat svou úroveň v našem věrnostním programu a stav bonusových bodů. Jako salon můžete zase sledovat body ve svém Affiliate programu.  Máte přístup k přehledu svých objednávek. Můžete spravovat své adresy a další uživatele a nově si také přidat profilovou fotku.

věrnostní program

Nový vyhledávač a osobní doporučení

Pořídili jsme pro Vaše pohodlí nový fulltextový vyhledávací nástroj (lupu) s chytrým našeptáváním. Umí ještě lépe odhadnout, co přesně hledáte a navíc hledá výsledky nejen v produktech, ale také v článcích v blogu. Můžete se tak dozvědět ještě mnohem víc. (Na slovenském webu bude spuštěn v listopadu 2022).

Je skvělé, že už se známe. Abychom Vám však mohli doporučovat zboží, které Vás opravdu zajímá, zkuste po vstupu na web povolit všechna doporučená Cookies. Náš web se tak naučí, jaké stránky si rádi prohlížíte a bude se snažit vypočítat, co by se Vám u nás mohlo nejvíce líbit. Podle toho Vám bude doporučovat produkty v boxech "Doporučujeme" nebo "Podobné produkty". Otestujte ho. :)

Jak se přihlásit do portálu pro firmy?

Už ne jeden, ale dva různé weby

A oba v češtině i slovenštině. Od nynějška mají svůj web maloobchodní (B2C) a velkoobchodní (B2B) zákazníci zvlášť. Poznáte je, podle rozdílného loga. Rozdělení webů zaručuje zrychlení načítání stránek, ale také možnosti komunikovat s Vámi osobněji podle toho, do které skupiny patříte.

Nejprve zvolte správnou zemi -> CZ nebo SK.

Potom zvolte správný web -> Hlavní web nebo B2B web. 

Pokud jste majitel salonu nebo parfumerie, potřebujete přejít z hlavního webu na B2B web s logem Sensualité Beauty. To uděláte jednoduše tak, že kliknete na "PŘIHLÁSIT SE JAKO BEAUTY SALON". Svoji volbu potvrdíte na vyskakovacím okně. Poté vás přesměrujeme na "B2B portál - přihlášení pro salony", kde se můžete přihlásit do objednávkového systému. V profilu můžete sledovat také stav svého Affiliate konta. (Ozvěte se, pokud chcete více informací).

návod k přihlášení b2b

návod k přihlášení b2b 2

Doufáme, že si na nový vzhled rychle zvyknete a budete si ho užívat stejně jako my. Přejeme příjemné nákupy!