Slavný francouzský dům Balmain vytvořil pro oděvní řetězec H&M haut couture kolekci, která bude dostupná ve vybraných světových prodejnách a na internetu od 5. listopadu 2015.

Balmain pro H&M

Nyni nás H&M vezme do světa francouzského luxusu. Značka Balmain byla založena v roce 1945 Pierrem Balmainem, který byl ovlivněn tvorbou Christiana Diora. Oděvy Balmain byly považovány za jedny z nejlepších ve francouzské módě a oblékaly je takové hvězdy jako Brigitte Bardot nebo Ava Gardner. Pierre Balmain zemřel v roce 1982 a slávu tomuto módnímu domu opět přinesl v roce 2011 25-tiletý návrhář Olivier Rousteing, který stojí za speciální kolekcí Balmain pro H&M. Obchodní řetězec H&M doposud spolupracoval se sedmnácti světovými značkami. Mezi nejznámější značky se řadí například Versace, Marni nebo Karl Lagerfeld. Všechny tyto spolupráce se nesly ve znamení nekonečně dlouhých front před dveřmi nákupních domů H&M. Není tedy divu, že všechny speciální kolekce byly vyprodány během několika minut či hodin, tak jako v případě spolupráce s Versace, jehož kolekce se prodala během 30 minut od spuštění akce.

Šaty, které Balmain nabízí, jsou považovány za velmi krásné. Představují kombinaci tradičních hodnot francouzského života a popového stylu inspirovaného americkou hudbou. Není divu, že cena, kterou za ně zaplatíte, se šplhá příliš vysoko. To je dáno kvalitou materiálů použitých k výrobě a způsobem výroby. Ve spolupráci s H&M však Balmain představí kousky, které si bude moci dovolit téměř každý. A to už za to stojí. Kdo by totiž nechtěl mít ve svém šatníku alespoň jednoho Balmaina?

Na co se tedy můžete těšit v nové kolekci Balmain pro H&M? Čekají na vás kabáty v army stylu, vyšívané sametové blejzry, luxusní kožené jeggíny nebo trička s potiskem Balmain a mnoho dalšího. K hezkému oblečení patří také parfém. A protože Vánoce jsou za dveřmi možná zrovna tato kovová dárková kazeta Balmain Homme EDT pro muže, bude to pravé. Pořídíte-li si originální kousek Balmain, nezapomeňte se v něm vyfotit a svou fotografii zveřejnit s hashtagem #HMBALMANATION.

Balmain Homme - Vánoční kazeta pro pányBalmain Homme - Vánoční kazeta pro pány