Drželi se za ruce a protáhli se davy, co se líně šinuly od Champs-Élysées přes Place de la Concorde dál k Louvru. Bylo jiskrné jarní dopoledne, když zabočili kolem butiků a kaváren k Place Vendôme. Spokojeně se zasmála. A jak pohodila hlavou, jarní slunce jí barvilo vlasy do měkce medových barev. Byla krásná a voněla mu tou ovocně-květinovou vůní. Když došli na náměstí Vendôme, sluneční paprsky se naplno prodraly přes mraky a dopadly na konec náměstí. V tu chvíli jakoby někdo ve vitríně šperkařského domu Boucheron rozsypal hrst diamantů.

Mistr šperkař Frederic Boucheron byl prvním zlatníkem, který si v roce 1983 svůj obchod otevřel na náměstí Vendôme. Věděl, že ve slunečném rohu náměstí se budou klenoty na ostrém světle blyštit v celé své oslnivé kráse. Filigránsky precizní šperky Boucheron později zářily v dalších luxusních buticích světových metropolí. Staly se ceněnými sběratelskými předměty světových boháčů, zdobily krasavice z královských rodů i slavné herečky. A v roce 2005 šperkařský dům Boucheron, který jako šperky interpretoval i flakóny svých parfémů, představil svůj ikonický prsten Quatre.

Šperk, ve kterém se zrcadlí půvab jejich nositelek.

Nová vůně Boucheron Quatre se krásou tohoto ikonického prstenu Quatre inspirovala. Flakónek z masivního skla je korunován vrškem, který je přímou poctou tradici slavného prstenu. Jak vlastně vypadá? Jeho čtyři části ztělesňují čtyři symboly Paříže: pár spojených kruhů představují nesmrtelnou lásku pařížských milenců, jemné kanelování potom dlažbu na Place Vendôme. V diamantech se třpytí „Město světla“ a ve zlatě filigránsky žebrované části se Paříž odráží jako zářící světová metropole. Dámská varianta se zlatou a bílou zdůrazňuje zářivou, harmonickou a věčně romantickou pověst Paříže. Pánská verze zvýrazněná černou barvou a s čistými linkami vyjadřuje modernost města, jeho šarm a eleganci.

Žena, která si flakónek s vůní Boucheron Quatre zamiluje, v prstenu získá talisman, který nikdy nezapomene. V hlavě parfému najdeme esenci brazilského pomeranče a červeného rybízu, v srdci se otevře romantický jasmín a růže, v základu pak cedrové dřevo a drahý kašmír. Harmonie všech přísad podtrhne eleganci nositelky a její chic eleganci a styl.

Pánská vůně je dřevitá a charismatická. Zdůrazní mužovu individualitu a instinkt – klíčem k nim je právě prsten. Vůně sama je energická a impulsivní. V hlavě najdeme limetku a vzácný bergamot. Srdce obohacuje o mužnost pelyněk, jiskru základu dodá pačuli a říční dřevo.

Prsten Quatre je ódou na Paříž. Vůně Boucheron Quatre pak jeho moderním, svěžím a odvážným převyprávěním.