SOUTĚŽ

Zbystřete zrak, drahé dámy! Máme pro Vás skvělou zprávu! Spojili jsme naše síly s POSHme a připravili jsme pro Vás soutěž o kompletní proměnu!

Každá žena je krásná!

My však malinko pomůžeme přírodě a uděláme Vás neodolatelnou! Budeme kouzlit s účesem i celkovou vizáží a samozřejmě nebude chybět ani nový outfit!

A jak to vypadá, když spojíme síly? Takto jsme zkrášlovaly zákaznice POSHme v jejich krásném showroomu. Nový účes, make-up, nehty a samozřejmě outfit.

Budete se cítit neodolatelná!

teď můžete využít příležitosti a vyhrát celkovou proměnu právě vy

 

Jak se do soutěže zařadit? Je to jednoduché!
Napište nám na email noblesni.promena@sensualite.cz, proč právě Vy byste měla proměnu vyhrát a v jakou ikonu byste se ráda proměnila! K emailu nezapomeňte připojit Vaši aktuální fotografii a kontaktní údaje!

Soutěžit můžete do 8.5. 23:59.

 

A pozor, vítězky budou hned TŘI Z VÁS!

 

Samotná proměna proběhne v úterý 30. května v Brně v salonu Sensualité Beauty.

Podrobnosti, aktuality a kompletní pravidla sledujte v události na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1934175716869234/

 

Už teď se těšíme na Vaše odpovědi!

Váš tým Sensualité Beauty & POSHme

  Zbystřete zrak, drahé dámy! Máme pro Vás skvělou zprávu! Spojili jsme naše síly s POSHme a připravili jsme pro Vás soutěž o kompletní proměnu! Zbystřete zrak, drahé dámy! Máme pro Vás skvělou zprávu! Spojili jsme naše síly s POSHme a připravili jsme pro Vás soutěž o kompletní proměnu!
Kristýna Hrabalová

Autor:Nevíte si rady s výběrem správného parfému?

Pomůžeme vám vybrat

Spustit průvodce

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.