Proč některá pleť vypadá mladší než jiná?

 

Dokonalá vnitřní rovnováha a mladistvost pokožky je řízena harmonií metabolismů, které zajišťují správnou funkci všech kožních tkání. Tuto harmonii postupně narušuje nejen čas, ale také genetické, hormonální a environmentální faktory. S přibývajícími roky se zpomaluje obnova buněk a produkce kolagenu. Proto se oslabuje vnitřní podpůrná struktura pleti, tvoří se vrásky a objem pleti se pomalu posunuje dolů. Kromě toho se oslabuje také přirozená bariéra pleti, která tak s věkem začíná být citlivější a křehčí.

Stav vaší pleti tedy neovlivňuje jen čas a geny, ale také vlivy, které máte sama pod kontrolou: prostředí, ve kterém se pohybujete, váš životní styl, dostatek regeneračního spánku, strava a samozřejmě vhodná a pravidelná péče. Děláte pro svou pleť opravdu to nejlepší?

Unikátní kosmetika Mille proti stárnutí

Kosmetická péče Mille je ztělesněním know-how značky Maria Galland Paris. Jedná se o komplexní řadu proti stárnutí s cennými aktivními látkami. Produkty mají luxusní textury a jedinečné výsledky. Kosmetika je určena nejnáročnějším ženám od 30 let. Přípravky obsahují exkluzivní komplex TOP•C™, který prokazatelně redukuje vrásky a zpevňuje pleť. 

 

Dokonalé spojení vzácných ingrediencí a výkonných technologií

V samém srdci pleťové kosmetiky MILLE je speciálně vytvořený TOP-CMG komplex s nesrovnatelnou účinností. Laboratoře Maria Galland Paris se vždy inspirují moderními objevy. Proto je i tento komplex inspirovaný objevem mechanismu ovlivnění stárnutí buněk pomocí telomer, které chrání chromozomy. Z objev enzymu telomerázy dostala trojice amerických vědců Nobelovu cenu za fyziologii a lékařství v roce 2009. TOP-CMG komplex kombinuje mimořádné aktivní látky, které působí v dokonalé synergii na všechny známky stárnutí díky silným účinkům: hydratace, regenerace, vyhlazení, zpevnění pleti, zvýšení pružnosti a redukce vrásek.

 

BÍLÝ LANÝŽ


Intenzivní hydratace a vyhlazení pleti

24-KARÁTOVÉ ZLATO


Stimuluje energii pleti

 

PEPTIDY


Vyhlazují vrásky a zlepšují pružnost pleti

BUNĚČNÝ AKTIVÁTOR

Redukuje viditelné známky stárnutí, obnovuje strukturu pleti a udržuje její mladost

Poznejte sílu luxusního pleťového ošetření

 

luxusní pleťové ošetření Mille Maria Galland

Posvátný omlazující rituál je více než jen ošetření, ale skutečný smyslový zážitek. Kombinuje relaxační tahy s nejmodernějšími technikami proti stárnutí. Na čas a naprosto uniknete ze shonu všedních dní. Mimořádné aktivní látky nabízejí pleti účinky proti všem známkám stárnutí: hydratace, regenerace, vyhlazení, zpevnění a zvýšení pružnosti pleti s redukcí vrásek. Na konci rituálu se pleť cítí přímo vznešeně a odhaluje novou mladistvost.

V samém srdci rituálu aplikujeme speciální hydrogelovou masku Mille, která díky své inovativní textuře dodá aktivní patentovaný TOP-C Komplex hluboko do pleti. Zanechá neuvěřitelně svěží a omlazenou. Příjemné zahřívání oshibori ručníky přináší pocit dokonalé péče a luxusu. 

Objednejte se na svůj rituál v některém z našich partnerských salonů Maria Galland nebo v brněnském salonu Sensualité Beauty

 

Kosmetika pro váš domácí rituál

Kromě salonní péče je ideální o pleť pečovat i doma. Řada Mille od Maria Galland Paris nabízí několik prvotřídních produktů pro váš kompletní každodenní rituál:

Odličovací a pečujicí mléko společně s Pečujicím tonikem jsou základem každodenní péče o pleť. Používejte je buď večer nebo ráno i večer. Díky pravidelnému čištění se vaše pleť rozzáří a účinné látky z krémů a sér se dostanou do hloubky pleti.

Pleťové sérum Mille je skvělým doplňkovým produktem pro náročné ženy. Úkolem séra je znásobit účinky následně použitého krému. Jeho vysoce koncentrované složení aktivuje vaši mladost.

Krém Mille je základní pečujicí produkt. Můžete ho použít po pleťovém séru nebo bez něj. Můžete si vybrat verzi lehkou nebo luxusnější koncentrovanou. 

Toužíte rozzářit svůj pohled? Pak doplňte svůj rituál o speciální oční krém Mille s optickým efektem nebo pečujicí polštářkovou maskou na oči
 

Mille Maria Galland

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Podívejte se na salonní rituál

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO