Internet je v dnešní době plný „zaručených“ rad. Články radí vynechat sacharidy, snížit konzumaci tuků a cukrů nebo třeba dodržovat přerušovaný půst. Stále to nezabírá? Čím ještě může moderní žena v 21. století doplnit svoji zeštíhlující kúru? Přístrojovým cryo ošetřením v beauty salonu, které pomáhá efektivně a bez rizika.

V průběhu života se jako ženy setkáváme s mnohými tělesnými změnami. Hubneme a přibíráme, pokožka ztrácí svou elasticitu vlivem stárnutí. Sedavé zaměstnání a stres zase přispívá k zavodňování organismu. Abychom si udržely štíhlou linii a co možná nejnižší úroveň celulitidy, potřebujeme do svého životního stylu začlenit zdravé stravování a hydrataci, dostatek pohybu a spánku, snížení stresu apod. To je dlouhodobý a celoživotní úkol. Jak ale zhubnout rychleji po zimě plné hodování, abyste byla do léta připravená do plavek? Moderní doba si žádá moderní řešení.

Jak zhubnout díky cryo ošetření?

Chlad a elektrošoky. Zní to trochu děsivě, že? Ale věřte mi, není se vůbec čeho bát.  Kombinace kryoterapie a elektro stimulace způsobuje tzv. tepelný šok, který spouští procesy biologického uvolňování tuků. Tato procedura je založena na mikroproudech, které jsou 100% biokompatibilní s tělem a ošetření je tak účinné, příjemné a bezpečné. Tedy, zatímco vy budete relaxovat, přístroj Thalgo Cryo Sculpt odvede veškerou práci za vás. Zní to jako pohádka, že?

cryo hubnutí Thalgo

Jak funguje přístroj Thalgo Cryo Sculpt?

Thalgo Cryo Sculpt využívá k lokálnímu působení vždy čtyři speciální destičky. Přikládají se na problémové partie, kde produkují souběžně chlad a elektrostimulaci. Během dvacetiminutového cyklu se mezi sebou destičky vždy prostřídají, aby došlo k tepelnému šoku a aktivoval se tak proces uvolňování tuků. 

Potom je na řadě ošetření hlavicí, která kombinuje termoterapii a elektrostimulaci. Tu ve druhé fázi desetiminutového cyklu vystřídá kryoterapie a elektroporace. Elektroporace jsou elektrické impulzy používané pro snazší vstřebávání účinných látek z kosmetických produktů Thalgo. Navíc díky kruhovému tvaru hlavice se přístroj dostane i na těžce dostupná místa.
Během obou fází ošetření se používá vodivý gel a zeštíhlující tělové sérum Thalgo. Ošetření účinně působí na problémy s celulitidou, zpevňuje a tvaruje postavu, podporuje spalování a uvolňování tuků v těle. S touto metodou by vás navíc neměl čekat žádný jojo efekt a jde o poměrně snadný způsob hubnutí.

Proč hubnutí s přístrojem doporučují naše kosmetičky?

„Přístroj Thalgo Cryo Sculpt je skvělým pomocníkem v cestě za vysněnou postavou. Spolu s osvědčenými přípravky, které doporučujeme užívat před, po nebo souběžně s procedurou, dosahují naše zákaznice opravdu skvělých výsledků v poměrně krátkém období."

Beauty konzultantka Alexandra
vyškolená k obsluze přístroje Thalgo Cryo Sculpt

Na vlastní kůži

Já sama jsem dostala možnost tento přístroj vyzkoušet. Přes prvotní nervozitu jsem se přenesla velice rychle, jelikož prostory salónu doslova dýchají příjemnou a relaxační atmosférou. Samotné ošetření pak nedokážu popsat jinými slovy, než „zvláštní“. To je přesně pocit, který mi evokovalo brnění destiček připnutých na obou stehnech. Ale přísahám, nebýt toho, že jsem celou dobu zjišťovala podrobnosti o přístroji a proceduře, rozhodně bych tam usnula! Tedy zákrok opravdu není bolestivý a v průběhu hodiny si na ten „zvláštní“ pocit snadno zvyknete a užijete si příjemnou hodinu relaxace.

cryo hubnutí Thalgo

Přesvědčila jsem vás?

Pro ty, co stále váhají připomínám, že mimo efektivní a dlouhotrvající metodu hubnutí na vás čeká i chvilka zasloužené relaxace v krásných prostorách salonu Sensualité Beauty, kde přístroj Thalgo Cryo Sculpt najdete. Udělejte si radost a přijďte nás navštívit, budeme se na vás těšit!