360° péče pro zralou pleť

Vývoj jde neustále kupředu, a proto Vám mohu dnes představit nejnovější postupy a ingredience v oblasti liftingové 360° péče pro zralou pleť od Maria Galland Paris. Co to znamená? Tato komplexní řada mne zcela okouzlila, protože zahrnuje kromě produktů i video návod, jak je doma aplikovat pro zvýšení účinků. Dále salonní ošetření, výživová doporučení a dokonce obličejovou jógu, kterou posílíte povadlé rysy obličeje.

Odhalte know-how experta na lifting!

liftingová kosmetika Maria Galland Paris

O procesu stárnutí jsem se zmínila v minulém článku. Pro shrnutí jen uvádím, že jeho hlavní fáze jsou snížení aktivity buněk, tedy především fibroblastů produkujících elastin a kolagen. Dále zvýšení glykace, tj. přichytávání molekul cukru k elastinu a kolagenu, díky němuž pleť tuhne. A nakonec oxidace, která způsobuje předčasné stárnutí pleti. Glykace oxidaci navíc urychluje.

Video vysvětluje proces stárnutí a účinky nových produktů Lift´Expert. Nezapomeňte si zapnout skryté titulky.

Nový komplex Age ControlMG

Maria Galland Paris vyvinula nový revoluční komplex pro boj se stárnutím pleti. Molekuly cukru, které zahajují glykaci, se lepí na aktivní látky komplexu Age ControlTM místo kolagenu a elastinu. Komplex tak brání, aby tyto dva proteiny ztrácely své biomechanické vlastnosti. Aktivní látky z komplexu také zachycují a neutralizují volné radikály dřív, než zvládnou poškodit buňky. Navíc hydratuje a vyhlazuje pleť.

Tento komplex je v produktech Lift´Expert doplněn anti-aging peptidy nové generace pro stimulaci fibroblastů i v těch nejhlubších vrstvách pleti. Minimalizují hloubku, počet vrásek a zvyšují elasticitu pleti. Dále pak extraktem z ledového vína, který vylepšuje pleť a zvyšuje její hydrataci, pevnost a tonus.

Nová definice liftingu!

Liftingová kosmetika proti stárnutí Lift´Expert Maria Galland

Produkty Lift´Expert s prokázanými účinky: Sérum, krém a Vyhlazovač vrásek na obličej, rty a oči.

 

Jak na domácí lifting pro zvýšení účinků?

U řady Lift´Expert nekupujete pouze produkty. Získáváte k nim návod, jak je nanášet tak, abyste podpořili jejich liftingový efekt. Naučte se podle videa níže aplikovat produkty Lift´Expert sestavou speciálních tahů a získat tak maximum z Vašeho domácího rituálu!

Využijte Vaši pravidelnou péči o pleť a začleňte několik liftingových tahů pro zvýšení účinků kosmetiky Lift´Expert.

Maria Galland dále vypracovala postup obličejové jógy, který Vám přinesu v dalším blogu.

Prokázaná účinnost

Klinické testy Séra Lift´ Expert prokazují:

83 % LIFTINGOVÝ INDEX1)

Klinické testy Krému Lift´ Expert prokazují:

69 % LIFTINGOVÝ INDEX2)

Oftalmologicky ověřený zákaznický test Vyhlazovače vrásek
Lift´ Expert prokazuje:

95 % INDEX VYHLAZENÍ3)
90 % INDEX OMLAZENÍ OČÍ4)

Zázrak manuálního hloubkového ošetření pleti

Pozvedněte svoji krásu se 100% manuálním liftingovým rituálem proti stárnutí. Absolutně omlazujicí liftingové ošetření Lift´Expert přináší okamžité výsledky v pouhých 75 minutách. Toto velmi efektivní ošetření zahrnuje 100% manuální liftingovou masáž s prokázanou účinností v kombinaci s momenty hluboké relaxace.  Okamžitě zpevňuje a definuje kontury obličeje, načechrává a vyhlazuje vrásky. Vaše pleť bude pozvednutá, vyrýsovaná a odhalí svůj viditelně mladší vzhled.

Absolutně omlazujicí liftingové ošetření pleti Lift Expert Maria Galland100% manuální masáž kombinuje hloubkové klouzavé anti-aging tahy s intenzivními tahy petrissage. Tyto speciální tahy jsou založeny na hnětení a rolování hlubokých svalů, které okamžitě pozvednou, zpevní a načechrají pleť. Masáž stimuluje buněčnou aktivitu. Zároveň relaxační rituály pomáhají redukovat stres, obnovují energii a resetují mysl a tělo.

Přijďte si užít ošetření do jednoho z našich partnerských salonů nebo přímo do Sensualité Beauty.

Další článek v blogu

 


 

1) Test vykonaný na 50 dobrovolnících ve věku 35 - 65 let 10 minut po jedné aplikaci Séra Lift´Expert 640 v klinicko-dermatologických podmínkách. Výsledky v %. Průměr jednotlivých výsledků ohledně zpevnění, napnutí
a vyhlazení pleti.

2) Test vykonaný na 50 dobrovolnících ve věku 35 - 65 let po používání Krému Lift´Expert 660 2 x denně po dobu 4 týdnů v klinicko-dermato-logických podmínkách. Výsledky v %. Průměr jednotlivých výsledků ohledně zpevnění, napnutí a vyhlazení pleti.

3)/4) Test vykonaný na 20 dobrovolnících ve věku 20 - 70 let po používání Vyhlazovače vrásek Lift´Expert 650 2 x denně po dobu 4 týdnů. Výsledky
v %. Průměr jednotlivých výsledků ohledně:

3) pleť se jeví hladší na pohled i dotek, 4) pevnější oční víčka, méně viditelné známky únavy a redukované otoky a tmavé kruhy pod očima.