• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MARIA GALLAND Absolutně omlazujicí liftingové ošetření Lift´Expert

MARIA GALLAND Absolutně omlazujicí liftingové ošetření Lift´Expert 75 minut

Pozvedněte svoji krásu se 100% manuálním liftingovým rituálem proti stárnutí pleti. Nová definice liftingu!

Maria Galland MG0024E743000101Pozvedněte svoji krásu se 100% manuálním liftingovým rituálem proti stárnutí pleti. Nová definice liftingu!
75 minut |Na objednávku
2 850 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: MG0024

Pozvedněte svoji krásu se 100% manuálním liftingovým rituálem proti stárnutí pleti. Nová definice liftingu!

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Absolutně omlazujicí liftingové ošetření Lift´Expert od Maria Galland přináší okamžité výsledky v pouhých 75 minutách. Toto velmi efektivní ošetření zahrnuje 100% manuální liftingovou masáž s prokázanou účinností v kombinaci s momenty hluboké relaxace.  Okamžitě zpevňuje a definuje kontury obličeje, načechrává a vyhlazuje vrásky. Vaše pleť bude pozvednutá, vyrýsovaná a odhalí svůj viditelně mladší vzhled.

 

100% manuální masáž kombinuje hloubkové klouzavé anti-aging tahy s intenzivními tahy petrissage. Tyto speciální tahy jsou založeny na hnětení a rolování hlubokých svalů, které okamžitě pozvednou, zpevní a načechrají pleť. Masáž stimuluje buněčnou aktivitu. Zároveň relaxační rituály pomáhají redukovat stres, obnovují energii a "resetují" mysl a tělo.

 

Postup ošetření:

Kosmetická terapeutka Vás nejprve uvolní navozením hlubokého dechu, při kterém stimuluje energetické body a masíruje horní zádové svaly. Odlíčí oči a rty pomocí Odličovacího lotionu 65A a provede relaxační čisticí masáž Jemným čisticím mlékem 61. Provede exfoliaci Jemným pleťovým peelingem 66. Relaxačními pohyby vmasíruje Hedvábné pleťové tonikum 64. Po aplikaci Boosteru aktivních látek 33 následuje relaxační liftingová masáž pomocí Liftingového séra 640, Liftingového krému 660 a Vyhlazovače vrásek 650 z řady Lift´Expert. Absolutně omlazujicí liftingová maska 3680 se aplikuje na 20 minut, během nichž si vychutnáte masáž trapézových svalů, dekoltu a ramen. Po závěrečné tonizaci Hedvábným pleťovým tonikem 64 příjemnými dlouhými pohyby terapeutka aplikuje opět Sérum, Vyhlazovač vrásek a Krém z řady Lift´Expert. Po ošetření si můžete v klidu vychutnat některý z nabízených čajů.

 

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris nám již přes 50 let přináší harmonii vnitřní a vnější krásy.  Produkty a ošetření jsou vyvíjeny ve spolupráci s největšími experty dermatologie. Úspěch této kosmetické značky je založen na letité tradici a umění inovace, které z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetik.  Maria Galland nabízí širokou škálu specifických ošetření „šitých na míru“ s aktivními látkami tak, aby cíleně pečovala o individuální potřeby každé ženy.

 

Použití jednotlivých produktů u ošetření vždy určuje terapeut na základě aktuálního stavu pleti.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastObličej
Potřebný čas k ošetření75 minut
Druh ošetřeníPleťové ošetření
Typ pletiZralá pleť | Normální | Citlivá | Mastná | Suchá | Smíšená
Věk45+
UrčeníŽeny
ÚčinekZpevnění | Proti stárnutí | Vyhlazení
Značka / VýrobceMaria Galland