Téměř pohádkový příběh se začíná psát už v roce 1947, kdy francouzský lékárník Jean D´Albret zakládá rodinnou firmu ORLANE. Název si vypůjčil od literární postavy francouzského spisovatele Marcela Prosta, Oriane de Guermantes. Vévodkyně byla hrdinkou jeho sedmidílné knihy s příznačným názvem „Hledání ztraceného času".

Dům Orlane v srdci Paříže na Champs Elysées reprezentuje francouzskou tradici „vysoké kosmetiky“.

Krém pro ty nejnáročnější z nás

Jean byl velkým milovníkem rostlin i obdivovatelem a znalcem přírody. Díky farmaceutickému vzdělání rozuměl chemii i biologii, a když poprvé míchal svůj zázračný krém, dobře věděl, co dělá. A po čem nejen francouzské ženy touží. Jeho úsilí, schopnosti a nadšení tak vytvořily historicky první produkt zaměřený na aktivní boj se stárnutím pleti s obsahem aktivních složek. Byl to on, kdo rozdělil kosmetické přípravky na denní a noční. ORLANE se záhy stala synonymem dokonalosti pro ty nejnáročnější z nás. Mimo jiné symbolizuje eleganci, půvab a krásu.

Nejdražší pleťový krém na světě

Výjimečným pro tuto značku byl rok 1968, kdy ORLANE představila ženám první krém pro zralou pleť, proslulý „Creme B21“, s patentovaným obsahem aminokyselin. Cena 190 Franků za jeden produkt z něj v té době udělala nejdražší pleťový krém na světě. Slogan zákaznicím sděloval: "190 franků… ale mládí je k nezaplacení! Krém, který vymaže čas."

ORLANE se jednoduše řečeno pokouší pleťové buňky „převychovat“ tak, aby se chovaly stejně jako buňky mladé pleti. Dodává jí energii, kterou potřebuje k zajištění přirozených funkcí tak, aby přirozeně dokázala napravit sebe samu. A protože jen málokterá žena by nechtěla vyzkoušet bájný pramen mládí na vlastní kůži a znovu získat pleť jednadvacetilé dívky, stala se z výrobku legenda. 

Vedoucí pozice na trhu

Kosmetické produkty a ošetření této značky si stále udržují vedoucí pozici na trhu - dnes je najdeme ve více než 75 zemích světa, nejčastěji ve značkových parfumeriích nebo luxusních kosmetických salónech. Pečující přípravky ORLANE jsou podrobeny řadě testů, které zaručují jejich bezpečné používání. Složení a účinky kontrolují přední dermatologičtí odborníci. Další předností je i skutečnost, že produkty nejsou testovány na zvířatech.

Krém oceňují zejména ženy, které ví, že jsou krásné. Právě díky tomu z nich vyzařuje šarm, elegance a proslulá jiskra. A také si jsou vědomy, že luxus nemusí být zjevný na první pohled. Jejich pleť září, ale důvod znají jen ony samy - a teď už můžete i vy.

Inovovaný B21 v novém kabátu

Po dlouhá léta v laboratořích Orlane pracovali na zdokonalení slavného Créme B21. Až v letošním roce jsme se dočkali očekávaného uvedení. Čekat se ale vyplatilo. B21 Extraordinaire pleťový krém se na pleti přímo rozplývá a jeho účinky okamžitě pocítíte. Při pravidelném používání viditelně redukuje všechny projevy stárnutí, jako jsou vrásky, rýhy, ochablost pleti, ztráta jasu, dehydratace. Pleť navíc chrání proti volným radikálům. Hlavní účinnou látkou je komplex 21 aminokyselin, které pochází z jediného zdroje, a to ze světle modrého bio kosatce. Laboratoře Orlane z něj získávají neměnný a čistý extrakt patentovaným biotechnologickým procesem. Pleťový krém B21 Extraordinaire doplňuje stávající produkty programu B21 Extaordinaire: sérum, lotion, oční krém. Vzniká tak kompletní program péče o pleť.

Legendární krém B21, který přináší zralé pleti univerzální péči proti stárnutí a kompletní ochranu, můžete nyní mít i vy.

Podívejte se na kosmetické salony, které jsou napříč celou ČR, kde pracují s profesionální značkou ORLANE.

 

Další článek v blogu