Podzim začíná a my v Sensualité již netrpělivě očekáváme nejnovější trendy v líčení na podzim a zimu 2016/17. Vybíráme pro vás nejžhavější tipy světových návrhářů, jak je shrnul  francouzský magazín Vogue.

Řasy jako dětská panenka

Návrhářské domy zavzpomínaly na Twiggy a její XXL řasy. Nebojte se tedy na řasenku přitlačit a několikrát přejet, a to nahoře i dole. Budete jako svůdná panenka. Můžete vytvořit i design slepených pavoučích nohou.

Pojďte si hrát!

XXL řasy vytvoříte pomocí řasenky Maria GallandSlepené řasy letos nejsou chybou, ale naopak hitem. Nebojte se přitlačit na špičku kartáčku a slepit je do pramínků. K novému „looku“ vám může dopomoci právě Tvarující a prodlužující řasenka Infinite 3D Maria Galland.

Glitry a stříbro

Podzim a zima je období slavností a večírků. Nejde tedy opomenout blýskavé barvy či odvážné glitry. Konzervativnější z vás mohou rozzářit oči dotekem stříbrných či zlatých očních stínů ve vnitřním koutku. Naopak ostré či široké stříbrné linky vám dodají přímo futuristický vzhled.

zlaté stíny Orlane do vnitřního koutku - make-up trend 2016Jemné projasnění zlatou tužkou na oči Orlane ve vnitřních koutcích dodá očím jiskru. Tužky Orlane mají pečující účinky a jsou pro oči přímo balzámem.

Vyšší úrovní je použití glitrů. Zapojte fantazii a experimentujte! Můžete je nanášet na víčko i pod něj, či rozetřít do ztracena od vnějších koutků až na lícní kosti, jako navrhuje Burberry.

glitry a zlatá barva, laky na nehty, tužka na očiProjasněte oči zlatou Rozjasňující tužkou / stíny na oči v jednom Orlane. Pleti dodáte zlatavý nádech Tónovacím hydratačním BB krémem Maria Galland. Váš neodolatelný lesk zpečetí zlatý nebo stříbrný lak Orly.

Umělecké linky

Zapomeňte na linky, jak jste je dosud znali. Dejte jim nový rozměr s velmi přesným štětečkem. A vsaďte na odvážné tahy.

Neberte se tak vážně. Experimenty s grafickou linkou jsou letos in!

Grafické oční linky dle haute couture nejlépe vyniknou bez dalšího barevného líčení. Klasická je černá, ale značky jako např. Fendi použili i barevné, až psychedelické linky na oči. Ideálním doplňkem je jemný lesk na rty. Na večírek se nebojte klasickou černou linku na horním víčku olemovat shora linkou stříbrnou.

grafické oční linky s produktem Maria GallandVítány jsou linky i těch nejdivočejších tvarů. K přesnému kreslení se výborně hodí Luxusní tekuté oční linky Maria Galland.

Kouřové oční stíny

Černými linkami můžete doplnit i svůdné kouřové stíny jako to udělal Moschino. Chce to ovšem trochu zručnosti při stínování. Povolen je jak temný černošedý look, tak i šedostříbrný se světlými vnitřními koutky.

šedé oční stíny Maria GallandŠedomodré oční stíny Maria Galland Gris Bleu 60 jsou jako stvořené pro "smokey look".

Nahé líčení

Nahé líčení je sice už pár let stálice… ale s podzimem se odstíny mění na tmavší hnědé a béžové. Stopy horkého léta na pleti pomohou zvýraznit bronzující pudry. Pouze zdravé opálení bez růžových a oranžových tváří.

S podzimem odstíny tmavnou a potemní i nahé líčení.

Tip: i v nahém líčení se promítá trend stříbrné. Vyzkoušejte přidat na víčka perleť v chladném stříbrném odstínu. Jak na nahé líčení očí vám poradí v Burberry.

dekorativní kosmetika pro nahé líčení v přírodních odstínechNahé líčení bude dokonalé se sépiovou rtěnkouBronzujícím pudrem č.23 značky Orlane. Pudry a rtěnky nejen tónují, ale mají dokonce významné pečující účinky proti stárnutí a vráskám.

Gotické rty

Tmavé rty jsou bez debat velkým trendem pro podzim/zimu 2016. Vyzkoušejte odstíny od syté švestkové či vínové až po černou. Dior líčil rty svých modelek černými tužkami na obočí, které pak přetřel vínovou až temně bronzovou barvou. Jen nezapomeňte, že oči k takovým rtům by se již barevně líčit neměly. Ideální je pouze řasenka.

gotické rty trendy 2016, tmavá rtěnkaGotický „look“ vytvoříte i pomocí rtěnek ze Sensualité.

S chutí do toho, dámy. Přeji vám krásný a barevný podzim!