Naše těla i duše prahnou po novém životě

Nevím, jak vy, ale já jsem jako malá Velikonoce nijak zvlášť nemilovala. Nehledě na to, že jsem záviděla klukům všechny ty dobroty. V pubertě se dokonce staly svátkem trapnosti. Teprve v dospělosti začínám chápat jejich pravý význam. S obdivem pozoruji rostliny v rozpuku a dojímají mě rodící se mláďata. Ale i do našich žil jako by se na jaře vlévala nová krev.

jarní regenerace pleti Thalgo mořská kosmetikaJaro je ideálním obdobím pro celkovou detoxikaci a regeneraci organismu. Pokud ji doplníme i správnou kosmetickou péčí, nastartujeme krásu pleti.

Svátky jara se táhnou jako červená nit v různých obměnách pohanskými i křesťanskými kulturami minimálně od starověku. Jsou v nás hluboce zakořeněny.

Jarní rovnodennost oznamuje příchod astronomického jara a je tak nejlepším obdobím pro regeneraci těla i duše. Pokud jste stihli jarní detoxikaci organismu v postním období, mezi Popeleční středou a Velikonocemi, budou účinky Vaší obnovujicí kúry vidět dvojnásob.

Zázrak z hlubin oceánů

Milovníkům mořské kosmetiky udělá v jarním období radost řada Prodige des Océans. Experti z Thalgo ji sebevědomě nazvali „Zázrak oceánů“.

Koncentrát dlouhověkosti, který nemá ve světě obdoby

pleťová a tělová kosmetika Thalgo Prodige des OcéansPrvní v řadě uvedli Pleťovou regenerační esenci již v roce 2014. Další rok byla oceněna Oscarem kosmetického magazínu CosmétiqueMag. Na její úspěch letos navázali pleťovým krémem, maskou a tělovým krémem.

Vysoce výživná a regenerační kosmetika této řady přináší pleti absolutní dokonalost pomocí patentované látky Intelligence Marine Regenerative. Ta dodává pleti soubor 63 mořských živin, ze kterých si pleť dokáže vybrat ty, které potřebuje k svému správnému fungování.

Život vznikl v oceánu. Hledejme ho tam.

A pokud se toužíte opravdu odvázat, můžete doplnit Vaši regenerační kúru jedním ze dvou spa rituálů Prodige des Océans. Tělové a pleťové ošetření podpoří celkovou obnovu pleti, viditelně ji omladí a Vaší duši i tělu navodí hlubokou relaxaci. Thalgo si dovolilo využít tradiční japonské techniky detoxikační masáže kobido. Spojilo ji s dalšími technikami a špičkovými kosmetickými produkty, aby ve Vás probudilo novou životní sílu.

pleťový a tělový rituál Thalgo Prodige des OcéansŽena, která místo Vás odejde ze salonu nebo spa centra pod hlavičkou Sensualité, bude zcela jiná, znovuzrozená..

Ošetření Prodige des Océans s technikami masáže kobido přinese obličeji i tělu dokonalou krásu, pocit naprostého uvolnění a vyrovnanosti. Probudí Vaši životní sílu.

Přeji Vám zelené a sluncem zalité jaro!

Další článek v blogu