Věděli jste, že i kosmetické produkty získávají Oscary? Ano, je to tak. Francouzský kosmetický magazín CosmetiqueMag již 25 let uděluje Oscary nejlepším produktům v péči o vaši pokožku. Porota složená z profesionálů z oblasti kosmetiky se každoročně schází a vyhodnocuje nejúčinnější a pro pokožku nejpřínosnější inovativní produkty.

Držitelé letošních kosmetických Oscarů jsou již známi. Ceremoniál předávání cen se uskutečnil 28. května 2015 v Paříži a my máme tu čest vám představit vítěze v kategorii Nejlepší pleťová péče - Prodige des Océans   L´Essence. Značka Thalgo toto ocenění získala již podruhé za sebou – v roce 2014 udělila porota nejvyšší cenu produktu Thalgo - Défi Cellulite Intenzivní nápravný krém na celulitidu.

Prodige des Océans L’Essence, v překladu „Zázrak oceánů“, je symbolickým produktem značky Thalgo, prezentující 50 let výzkumu mořské biosféry. Tento pleťový koncentrát obsahuje celkem 61 mořských živin - 15 minerálů, 7 vitamínů, 14 mastných kyselin, 3 glycidy, 21 aminokyselin. Všechny tyto látky jsou důležité pro regeneraci, vitalitu a mladistvý vzhled pokožky. 

Francouzská značka Thalgo přináší již více než 50 let bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních pleťových i tělových ošetření, přípravků pro domácí péči a doplňků stravy pro krásu a dobrý pocit každého člověka.