Co se stalo s Orly?

Po 9 letech společného budování značky na českém trhu změnila kosmetika Orly svoji strategii. Podlehla svodům široké distribuce v drogeriích. Opustila trh s luxusní kosmetikou a s ním i síť Sephora a Sensualité. Tato strategie se vylučuje s naší představou o nadstandardních produktech a službách.

Rozchod nám otevřel dveře k nové, luxusní, veganské nehtové kosmetice Londontown. Od listopadu 2019 ji dodáváme na český a slovenský trh. Je mladá, svěží, holistická a inovativní. Kromě laků Lakur vyvíjí nehtovou péči Kur . A od roku 2018 také 100% gelové laky bez škodlivých výparů do salonůMá neokoukané barvy, které právě letí.

Londontown nejsou jen laky. Je to hlavně výživa!Výživné laky a péče na nehty LondontownLaky Lakur a péče na nehty Kur Londontown obsahují výživný botanický komplex Florium inspirovaný anglickou zahradou. Majitelka pochází z Británie, kde její rodina vyvíjela hojivý komplex na pokožku. Později, už v USA, ho vyzkoušela na své zničené nehty během těhotenství. Efekt komplexu byl tak skvělý, že se rozhodla podělit se o něj se všemi, kteří hledají zdravější a účinnější nehtovou péči.

Jak víme, že je Londontown ještě lepší?

Protože jsme si ho nejdřív vyzkoušeli! Chceme o vás pečovat jen tou nejlepší kosmetikou, proto jsme nejprve dva měsíce zkoušeli laky, péče i gelové laky na sobě i zákaznicích v salonu Sensualité Beauty. Důkazem pro nás byl fakt, že se zákaznice s gel laky nadšeně vracejí. My v kanceláři jsme propadly lakům.

Londontown má drive! Je těžké se do něj nezamilovat.Teprve pak jsme se rozhodli kosmetiku uvést na trh. Nyní je pro vás zkouší vybrané testerky. Výsledky a barvy testovaných laků můžete sledovat na našem InstagramuSledujte nás a dozvíte se nejen novinky, ale také uvidíte, jak laky fungují a jak vypadají odstíny na nehtech. Naše testerky vám svými fotkami pomůžou s výběrem barvy.

Výživné laky na nehty LondontownLak na nehty v odstínu Cashmere z podzimní kolekce Modern Opulence pro vás testovala na Instagramu @martina_frankova.

Co jsme testováním zjistili?

Víme, že nejvíc vás zajímá odolnost. A ta je u Londontown laků i gelů překvapivě dlouhá. Lakur se běžně při správném lakování začíná odlupovat na špičkách 5.den (použitím top coatu během nošení dobu ještě prodloužíte).

Gelové laky vydrží i 4 týdny, ale tak dorostlé je nosit nechcete :) U gel laků jsme si museli zvykat na trochu delší dobu rozpouštění při odstraňování.

Zajímá vás také aplikace. Ověřili jsme si, že laky a péče Londontown rychleji zasychají, což je velké pozitivum. Jejich konzistence je ideální. Nevýhodou je, že lahvička není tak těžká a uzávěr není protiskluzový. Zato vějířovitý štěteček je střižen do obloučku, což je perfektní pro krásné dotažení laku k obloučku lůžka. Je perfektně jemný a hustý.

štěteček laku na nehty Londontown LakurVějířovitý štěteček Lakur skvěle sedí do oblouku nehtového lůžka. Tento je v odstínu Crowning Crumpet ("korunovaná kočka").

Po správném odlakování jsou přírodní nehty v dobrém stavu. Nelámou se a nejsou zbytečně zničené nebo vyschlé. Podkladový zpevňující lak můžete používat i jako zpevňující kúru.

Proč jsou zdravější než klasika?

Laky Lakur a péče Kur neobsahují zbytečné toxické látky (většinou jsou 9-free). Jsou veganské, bez lepku a samozřejmě nejsou testované na zvířatech. Navíc obsahují výživný botanický komplex Florium z anglických zahrad. Je to hojivá směs olejů z Británie složená z oleje z řepkového květu, pupalkového oleje, extraktů z heřmánku, česneku, okurky a další esenciální vitamíny. 

komplex Florium LondontownLondontown je ohleduplná a holistická péče na nehty.

Neustále vyvíjí novinky jako třeba Peeling na nehty, oceněný Krém na nehty s rukavicemi, oceněný opravný lak Instant Smudge Fix nebo bestseller Sérum na omlazení rukou.

Gelový lak Gel Color Lady Luck Londontown

Od loňského roku vyrábí i profesionální gelové laky Gel Color pro nehtová studia.  Jsou 100% gelové, bez toxických rozpouštědel a výparů. Jsou tak zdravější alternativou pro nehtařky, které se běžně denně vystavují toxickým výparům. Jsou také veganské, cruelty-free a gluten-free. 

Co bude dál?

To záleží na vás! Pojďte do toho s námi a také se zamilujte do Londontown. Sledujte nás na Instagramu, testujte s námi a zapojte se do našeho věrnostního programu na Sensualité. 

Máte nehtové studio?

Ozvěte se nám a zapojte se do našeho programu spolupráce. Odměníme vás za nadšení, podporu značky a získání nových zákazníků.

Kontakt: radka.tausova@sensualite.cz, Tel.: +420 533 433 133

Buďte s námi krásné!

Další článek v blogu