Čím jsou laky od Londontown tak speciální? 

Lakování s Londontown je opravdový zážitek. Úchvatné trendy odstíny navíc s velmi prospěšným složením. Laky Lakur i péče Kur jsou obohacené o rostlinné složky, které obnovují a posilují nehty s každou aplikací. Naše laky na nehty jsou 16+ free. Neuznáváme používání nešetrných chemikálií, jako jsou například formaldehyd, formaldehydové pryskyřice, toluen, dibutylftalát, kafr, ethyl tosylamide, silikony, aceton. Naše laky na nehty jsou obohacené o unikátní Florium Komplex z dílny Londontown. Jedná se o koktejl extraktů rostlin a vitamínů: olej z řepkového květu, pupalkový olej, extrakt z heřmánku, česneku, okurky a vitamín E. A také jsou veganské a samozřejmě netestované na zvířatech.

Zakladatelka značky Londontown Marina Dimentman.

Lak na nehty a příroda, jak jdou tyto dvě věci dohromady? 

Nemyslím, že do teď bylo někdy vůbec možné tyto dvě věci spojit. Až nyní, díky naší inovaci jsme schopní nabídnout efektivní, vysoce kvalitní produkty s čistějším a zdravějším složením, které umožňuje zužitkovat sílu našich supernabitých botanických látek a extraktů. Před spuštěním Londontown jsem pracovala jako právní zástupce. Když jsem byla poprvé těhotná a odstranila jsem si akrylové nehty, byla jsem šokovaná, jak zničené jsem měla nehty. Nebyla jsem schopná najít způsob, jak nehty napravit bez použití toxických látek. A tak jsem si dala za úkol vytvořit zdravější alternativu ve světe manikúry. Stalo se to mojí misí. Někdo mi připomněl rostlinný recept mojí babičky. Trvalo roky vytvořit recepturu Londontown, která by dobře zkombinovala lak na nehty s naším patentovaným komplexem Florium. 


Co se týče přírodní kosmetiky, často se setkáváme s "greenwashingem". Na co by si měli zákazníci, kteří hledají laky na nehty nezatěžující přírodní prostředí, dávat pozor? 

Důležitá je transparentnost společnosti a jednoznačné stanovisko značky, za kterým si stojí. A jasný plán, jak toho chce dosáhnout. Naší misí bylo vždy dosáhnout více, než jen prostou definici "čistého" produktu a ohánět se tím, co náš produkt obsahuje a co ne. Například používáme bezpečné syntetické látky vždy, když představují víc udržitelnou, anebo efektivnější alternativu k jejich přírodní protistraně a věříme, že ne každá přírodní složka je dobrá a naopak syntetická je zlá. Vždy zkoušíme a prověřujeme naše ingredience a vyzýváme spotřebitele, aby dělali to stejné. 

Letní kolekce Juicy Summer s hravými a zářivými barvami.

Váš osobní tip na dokonalou manikúru a pedikúru?

Příprava a péče o nehty je stejně důležitá jako výběr laku na nehty. Nedám dopustit na náš Fresh Glow Cuticule Remover, pomocí kterého odstraňujeme přerostlou nehtovou kůžičku. Potom následují tři základní kroky k dosažení perfektní manikúry: base coat, barva a top coat. Právě teď jsem úplně závislá na našem Nail Probiotic Instant Boost. Když udržujete své nehty hydratované a zdravé, každá manikúra nebo pedikúra vypadá lépe a také déle vydrží.

Jaké barvy jsou právě teď v módě? 

Nejžhavější letní barvy jsou výrazné a zářivé - také ty, které ve vás vyvolají radost. Naše poslední kolekce Juicy Summer je věnovaná lahodně vypadajícím odstínům - tak odvážným až jsou neodolatelné. Je inspirovaná horkými prázdninami a najdete v ní jasně žlutou, korálovou, amarantovou a perfektní akvamarínovou. Přesně takové barvy, jaké budete tohle léto potřebovat. 

e-shopBlog