Než se pustíte do čtení, vězte, že právě teď značku Orly vyprodáváme za nejnižší ceny na trhu. Pospěšte si, dokud je z čeho vybírat..

Už nemáme vaši barvu? Místo značky Orly jsme uvádíme novou nehtovou kosmetiku Londontown. Je luxusní, veganská a neobsahuje zbytečné toxické látky. 
 


 

Moje známá si přivydělává jako manikérka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby mi nesdělila, že se letos opět nosí extrémně dlouhé a špičaté nehty… Když se mi podařilo sklepat husí kůži a vyladit pokřivený obličej zpět do úsměvu, rozhodla jsem se ohledně trendů v manikúře poradit raději s odborníky.

Bláznivé trendy v nail artu

Zabrousila jsem tedy na stránky světových fashion magazínů a oddychla si. Opravdu dlouhých nehtů tam bylo jako šafránu. I když někteří návrháři jejich absenci vyvážili efektními dlouhými třásněmi a bižuterií na nehty. Tento styl přenechám odvážnějším, protože při mém štěstí bych bižuterii našla v lepším případě ve sklence vína a v tom horším přímo v porcelánu.

orly manikura nehty podzim 2017Moderní design nehtů dle Orly.

Podzimní módní trendy letos nabízí na jedné straně elegantní manikúru jako stvořenou k vycházce po hollywoodském chodníku slávy a na straně druhé lakování v hravém a odvážném stylu. Ideálně v barvách „starožitného gauče babičky vašeho přítele“, jak jej popisuje špičková manikérka Alicia Torello.

Cool inspirace? Vintage!laky na nehty podzim trendy 2017

Obecně na podzim kralují šedá barva a přírodní odstíny spadaného listí, ale bát se nemusíte ani tmavě červené či fialové gotiky. Ideální doplňkovou barvou je zlatá, případně i jiné metalické odstíny. Zvláště elegantní je pak na nehtech lesklý lak v barvě lékořicových bonbonů. Rozhodně se nebojte použít na každý nehet jinou barvu. Horkým tipem je nail art kůžiček.

Nehty podle poslední módy snadno a rychle

Pokud si netroufáte malovat složité obrazce a symboly, může Vás spasit technika suchého štětce ve tvaru vějířku. Stačí například na světlejší přírodní odstín dobře otřeným štětečkem vytvořit pár nedbalých šmouh a efektní nail art je hotov. Případně si můžete práci zjednodušit některým ze zdobicích nástrojů Orly.

Trend, který mě opravdu zaujal, je nové lakování špiček nehtů. Ale ne tak, aby kopírovaly bílou linku nehtu jako klasická francouzská manikúra, ale vytvořením mnohem širších proužků. Klidně až do půlky nehtu. Nehty mají vypadat jako namočené do kbelíku s barvou. Tvořit je můžete jak s klasickou zaoblenou šablonou, tak i s rovnou.

Trendy nehty podzim 2017 orlyTento styl lakování nehtů vypadá tak jednoduše, že jsem neodolala a okamžitě vyzkoušela. Jako podklad jsem použila Sheer Nude, na ni tmavě fialovou a zlatou.

A co na to Orly?

Orly nikdy nemlčí. Jeho síla je právě v barvách a podzimní kolekce Velvet Dream splňuje všechny letošní požadavky. Přináší dekadentní, sametové i metalické odstíny laků na nehty, které perfektně sedí k uhlazeným trenčkotům a kotníkovým botám.

Orly manikúra podzimní kolekce laků na nehty 2017 Velvet DreamOrly kolekce podzim 2017 Velvet Dream

A co má Orly navíc?
Gelové laky ještě rychleji…

Letošní novinka usnadňuje a zkracuje odstraňování gelových laků na polovinu. Jmenuje se Easy-Off Basecoat. Tento podkladový lak se nanáší jako základní vrstva a při pozdějším odmáčení odrostlé manikúry se rozpadá již během 5 minut. Minimalizuje poškození nehtů a navíc obsahuje vitamíny A, E a provitamín B5 stejně jako řada gelových laků Gel FX Orly.

Tutorial k podkladovému gel laku Easy-Off Basecoat pro snadnější a rychlejší odstranění gelových laků.
 

Další článek v blogu