Americká značka nehtové kosmetiky ORLY slaví tento rok 40. výročí působení na trhu. Tak dlouho zakladatel firmy Jeff Pink přináší inovativní přístup v péči o nehty a jejich okolí.  

Orly je považováno za lídra v mnoha oblastech nehtové péče, zejména díky přírodnímu složení jejich produktů – ať už se jedná o laky na nehty, zpevňovače, vyhlazující podkladové laky, péči o nehtovou kůžičku nebo rychleschnoucí laky.

Značka byla pojmenována po manželce zakladatele Jeffa Pinka a jméno Orly v hebrejštině znamená „moje světlo“.

Příběh značky Orly začíná v roce 1975, kdy Jeff Pink přišel s neustále trendy francouzskou manikúrou. Tento typ manikúry vznikl na popud potřeb hereček, jejichž manikúra měla být univerzální pro každou scénu a ke každým šatům. Není tedy divu, že právě tento milník je považován za největší úspěch značky Orly. Pink byl taktéž průkopníkem hledajícím způsoby, jak vyloučit škodlivé látky ze složení laků. Proto laky Orly neobsahují formaldehyd.

Ne nadarmo mají Orly laky označení Made in L.A. Los Angeles je ikonickým a inspirativním městem, podle kterého vznikají různé kolekce laků. Tak například kolekce Adrenaline Rush, která vyniká neonovými barvami, symbolizovala vášeň ke skateboardingu, která v tomto městě převládá. Naopak kolekce Sugar High byla inspirována populární losangeleskou kavárnou a cukrárnou, proto se zde mísily jemné odstíny růžové a fialové.

Není tedy divu, že i kolekce na jaro 2016 pod názvem In the Mix je inspirovaná místní hudební scénou.

Nyní Orly působí ve více než 80 zemích a nabízí přes 250 odstínů laků na nehty. Budoucnost značky je podle jejího zakladatele Jeffa Pinka jasná. Tak jako doteď se bude Orly snažit přicházet s inovativními technologiemi, které umožní ženám vykouzlit na svých rukou profesionální manikúru svépomoci v pohodlí domova.