Vítejte v ráji

Jakmile začne svítit sluníčko a teplota se vyhoupne nad 25°C, přichází letní nálada a s ní i chuť vydat se k moři. Jen málokdo u něj však může strávit celé prázdniny, aniž by dal výpověď v práci, zahodil telefon a zmizel jako pára nad hrncem. Méně radikální řešení je najít si smyslový prožitek, který Vás přenese do ráje, aniž byste vytáhla paty z města.

dokonalá plážRáj na zemi. Šplouchání vln, šustění palmových listů a vůně koření.

Kosmetika s rajskou vůní

Thalgo vyvíjí aktivní mořskou spa kosmetiku a rituály již 50 let. Zásobuje jedny z nejexkluzivnějších spa destinací ve více než 90 zemích světa. Toto léto nás láká limitovanou edicí s romantickým názvem Zanzibar.

Nová relaxace. Nový smyslnový zážitek.

Thalgo Zanzibar spa ritualŘada Zanzibar nabízí jak kosmetiku k domácímu použití, tak salonní spa rituály na pleť i tělo.


Tajuplný ostrov Zanzibar je jedním z nejkouzelnějších míst v Indickém oceánu, část východoafrické republiky Tanzanie. Je prorostlý palmami a voní smyslným kořením jako je skořice, hřebíček, muškátový ořech a pepř.

Revitalizace, regenerace a výživa

Kosmetické produkty Zanzibar a pleťový a tělový rituál Destination Paradise Vás přenesou na toto romantické místo. Zavřete oči a vdechněte jejich rajskou vůni. Nechejte si zdát o prosluněných plážích s bílým pískem a průsvitných lagunách. Můžete nasávat vůni moře, kokosových palem a koření… a relaxovat. Budete se cítit svěží, uvolněná a jednoduše krásná.

Péče s bohatou vodou z mořské lagunykosmetika Zanzibar Thalgo limitovaná edice relaxaceHedvábný hydratační pleťový krém a Vitamínový koktejl pro energii a potěchu smyslů

Tyto kosmetické produkty mají regenerační a revitalizační účinky. Jsou bohaté na stopové prvky a minerály. Přináší hloubkovou výživu a hydrataci všem typům pleti.

Vydejte se s námi na cestu do ráje.

Další článek v blogu