Mezi majiteli salonů a spa, které spolupracují se Sensualité, najdete mnoho zajímavých osobností. Rozhovory s nimi jsou inspirativní a především opravdové, neboť jsou to lidé z praxe. MUDr. Mariya Guzeevová je nejen dermatoložka, ale především majitelka pražského Salonu Marion, kde pracuje se značkou Thalgo. Její zkušenosti jsou pro nás velmi cenné. Tuto značku si zamilovala již před mnoha lety, když pro ni dělala školitelku v rusky mluvících zemích. Postupem času si získala velmi náročnou klientelu, které ráda nabízí i osvědčená přístrojová ošetření.

MUDr. Mariya Guzeevová pro kosmetiku Thalgo

Doktorka Guzeevová byla tak laskavá a sdílela své zkušenosti na setkání zákazníků Sensualité, proto jsme ji poprosili o malý rozhovor pro časopis Health & Beauty a zde je jeho přepis:

Co nejvíce oceňujete na kosmetice Thalgo?

Především to, že stále pokračuje ve výzkumu a vývoji tak, jak to před více než 50 lety nastavil farmaceut André Bouclet, který se původně zabýval výrobou produktů z řas pro léčebné účely. Thalgo má celou řadu patentů, například Jemně rozemleté
mořské řasy® na zpracování mořských řas speciálními technologiemi. Dále oceňuji jejich vědecký přístup. Stále přicházejí na trh s novými složeními. Dokonce jdou tak daleko, že kompletně zkouší i kombinaci složení produktu v reakci s obalem. Sama osobně jsem měla možnost laboratoře Thalgo navštívit a dozvědět se i o každodenní kontrole kvality. Pokud by se jim něco jen trochu nezdálo, tak by výrobek nikdy nepustili do oběhu. Byla jsem svědkem takové procedury, kdy produkt opravdu ihned vyřadili.

Pokud jde o produkty a ošetření, máte nějaké své „favority“?

Určitě mám. Nejdůležitější je pro mě propojení ošetření obličeje, ošetření těla a potravinových doplňků. Myslím, že Thalgo je jediná kosmetika, kde máme vše. Můžeme udělat ošetření jak mladým děvčatům, tak starším ženám, ale nezapomínáme ani na
muže. Osobně jsem si teď zamilovala novinku, kterou teprve uvádíme na trh, Prodige des Océans. Je to několik skvělých produktů na celkové omlazení pro všechny věkové skupiny a nádherný rituál jak v péči o obličej, tak tělo. Tato procedura opravdu dává 100% záruku, že ihned po ošetření pleť viditelně omládne bez botoxu a jiných zásahů.

ošetření Prodige des Océans kosmetika Thalgo

Dále tělové produkty na celulitidu a hubnutí. Určitě jsou velmi důležité i potravinové doplňky, které podpoří kosmetické účinky krémů a procedur. Aktivní látky mořského původu tělo velmi dobře vstřebává.

Co současné trendy kombinace kosmetiky a přístrojů?

Sama osobně používám již řadu let různé přístroje s radiofrekvencí a ultrazvukem. Thalgo přišlo na trh také s přístroji, které mohou požívat nejen lékaři, ale i kosmetičky. V létě jsme zakoupili přístroj iPulse na hubnutí a celulitidu, díky kterému klientka už při první proceduře ztratí po obvodu 3 cm. Když jsem zvažovala, jaký další přístroj do svého salonu pořídit, měla jsem možnost být ve Francii modelkou pro přístroj iBeauty, který kombinuje radiofrekvenci a ultrazvuk. Ihned po ošetření jsem byla rozhodnutá. Pleť pod očima byla vypnuta, drobné vrásky byly vyhlazeny a celkově jsem měla pocit zkrášlení pleti celého obličeje a krku. Posledním doslova „hitem“ je přístroj iMetric. Nazvala bych ho odborným poradcem. Během 10 minut máte hotovou kompletní analýzu pleti. Lze použít i na tělo. Dostanete informaci včetně doporučení jak ošetření, tak produktů na domácí péči. Navíc design je velice moderní a přístroj je celkově jednoduchý na obsluhu a vyhodnocení výsledků.

Jak Thalgo reaguje na moderní trendy tzv. kosmeceutických produktů?

Jak jsem již zmínila, Thalgo jde stále dopředu ve svých výzkumech a v loňském roce uvedlo na trh M-Ceutic, kosmeceutickou řadu pleťových produktů, inspirovanou světem medicíny, s patentovanou látkou Mésolift Marin. Principem je nejprve dokonalá diagnostika a podle toho se volí produkty, různé typy peelingů s různou koncentrací… Ale to by bylo na samostatný článek.

A co novinky pro rok 2017?

Tak, jako se v mnoha odvětvích vyrábějí limitované edice, přišlo loni i Thalgo s limitovanou edicí jak produktů do salonu, tak produktů pro domácí použití. Jedná se vždy o krém a masku. V tomto roce to budou krásné produkty řady Zanzibar, které jsou příjemně parfemované a k nim do salonu i na domácí použití bude ještě výborný vitamínový koktejl, který dostane klientka po ošetření.

Další článek v blogu