Evoluční filozofie. Revoluční účinky.

To i díky těmto esencím značky Maria Galland mají kosmetické terapeutky v salonech Maria Galland tak skvělé výsledky. A nyní si je můžete pořídit i domů. Budou kralovat vaší kosmetické sbírce. Kromě pleťových esencí dnes uvádíme i esence tělové pro zpevnění, tvarování nebo proti celulitidě.

Radost ze života, osobní přístup a pařížské kouzlo.

Pleťové esence

Jedinečné složení pleťových koncentrátů krásy odpovídá na nejčastější problémy všech typů pleti. Podporují účinky vaší běžné pleťové péče a ošetření Maria Galland. Obsahují exkluzivní aktivní látky s vysokou účinností. Jedná se o cenné suroviny jako je zlato, stříbro, lanýž, kaviár, orchidej či malachit.

pleťové esence Maria GallandEsence Maria Galland jsou jako záblesk krásy.

Hlavní složkou pleťových esencí je vzácný arganový olej - jeden z nejdražších olejů na světě. Získává se z argánie trnité, stromu typického pro polopouštní oblasti Maroka a Alžíru. Je bohatý na vitamín E a polynenasycené mastné kyseliny, které pomáhají předcházet vráskám. Chrání pleť před vysoušením.

Arganový olej, nebo-li marocké zlato, se stará o pleť přímo královsky.Arganový olej, nebo-li marocké zlato, se stará o pleť přímo královsky.

Kaviár - rybí pochoutka pro labužníky

Proti stárnutí každého typu pleti se skvěle osvědčila Esence z kaviáru 001. Použitý kaviár z jesetera mimořádně bohatý na proteiny, lipidy, nenasycené mastné kyseliny, minerály jako draslík, hořčík, a vápník a také vitamíny A a D. Dokáže obnovovat lipidovou bariéru pleti a aktivuje biologické procesy buněk. Umí tak pleť regenerovat, posílit a zjemnit.

Kaviár z vajec jesetera z chovatelských stanic ve Francii. Samozřejmostí je přísný dohled nad ohroženými druhy.Kaviár z vajec jesetera z chovatelských stanic ve Francii. Samozřejmostí je přísný dohled nad ohroženými druhy.
 

Koloidní zlato je pro pleť něco jako truhla s pokladem!

Koloidní zlato použité v Posilující esenci 006 je extrémně čisté a velmi vzácné. Zlato získané ze zlatých dolů se omyje, očistí a rozdrtí na mikroskopické částečky, které se rozptýlí v tekutině. Takto rozptýlený kov se označuje jako koloid a jeho výhodou tedy je snadné pronikání do pleti.

Zlato dodává pleti energii a podporuje hydrataci. Pokud chcete mít pleť jemnou a rozjasněnou, je pro vás zlatá esence ta pravá. Je skvělá i na redukci vrásek a linek, známek stresu a únavy. Kromě koloidního zlata obsahuje také tripeptidy s botoxovým efektem.

Ve svých produktech Maria Galland používá 24-karátové koloidní zlatoVe svých produktech Maria Galland používá 24-karátové koloidní zlato, protože je její filozofií používat ty nejčistší výtažky.

Tělové esence

Esence na tělo jsou novinkou roku 2016. Okouzlující koncentráty zpestří váš koupelový rituál a dodají mu špetku luxusu. Soustředí se na problémové partie, které ženy obecně nejčastěji trápí. Pomohou formovat a zeštíhlit siluetu a bojovat s celulitidou.

Exkluzivní tělové esence jsou luxusní péčí o problémové partie.Exkluzivní tělové esence jsou luxusní péčí o problémové partie.