Dárky nejsou to nejdůležitější… ale bez nich by nebyly Vánoce Vánocemi.

Pokud i Váš drahý muž v roli psance brázdí rozlehlé pláně v herním blockbusteru Red Dead Redemption 2, moc vychytávek Vám nezbývá. Hromádka spodního prádla i ponožek je dost vysoká, praktické dárky vyčerpány, bar je plný luxusních lahví a k mamince odjíždíte neobyčejně často (pokud ho právě nerozmazlujete svojí milou přítomností)... Existuje ještě něco, co by ho alespoň trochu potěšilo? Zkusila jsem vybrat tři jednoduché tipy na dárky pro muže od kolegyň, které žijí kosmetikou.

Vánoční dárky pro muže kosmetika

3 tipy na dárky pro něj:

Koupí nové vůně pro svého drahého si pojistíte, že bude vonět tak, jak se Vám to nejvíc líbí. A co potěší Vás, potěší následně i jeho. V našem interním hlasování získala první místo pánská vůně od Karla Lagerfelda Bois de Yuzu. Kolegyně se shodly v tom, že se opravdu liší od ostatních. Díky fougére základu a jiskřivým horním tónům se hodí pro mladé i zralé muže.

dárky na Vánoce pro muže Karl Lagerfeld, Orlane a dárkový poukaz

Zaujala mě souhra brand manažerky Orlane a dalších dvou kolegyň, které už tradičně kupují svým tátům, bratrům a partnerům pleťový a oční krém Orlane B21. Vlastně mě nikdy nenapadlo vybírat z jiné, než pánské kosmetiky Thalgo. Jsou prý úžasně spokojení. Možná je to i hodnota značky, která je motivuje k tomu, aby se o pleť více starali a zůstali pro nás déle krásní. Pravidelná péče má každopádně velký vliv na vzhled pleti.

Pokud jste z Brna a okolí a Váš muž je otevřený novým zážitkům, můžete ho zkusit poslat k nám do salonu Sensualité Beauty. Právě zavádíme nové ajurvédské masáže, které provádí zkušený masér Suthji ze Srí Lanky. Ajurvédu má v krvi. Pochází z rodiny, kde se masérské a terapeutické dovednosti dědí. Dárkový poukaz pod stromečkem by mohl přinést Vašemu partnerovi příjemné uvolnění a novou energii do žil. Osobně doporučuji Marma masáž. Suthji se samozřejmě s každým klientem domlouvá individuálně a přizpůsobuje tahy jeho potřebám.

Ať už se necháte zlákat nebo ne, přejeme Vám, ať rychle a spokojeně dokončíte poslední nákupy. Advent je především časem zklidnění. Tak zapalte svíčku, ztlumte světla a buďte jednoduše spolu…

Další článek v blogu