Sedím na koupališti, jedním okem čtu časopis a druhým hlídám spokojenou ratolest s vodním mlýnkem. Po pár takových dnech (a saténovém oleji na opalování) se na lehátku chlubím barvou jako od moře.

opalování kosmetika ThalgoVšechno se zdá být perfektní. Je horko k zalknutí. Ale bohužel nejen ve dne…

Letní noc je příliš krátká

Teplé noci moc osvěžení nepřinesou, ložnice je vyhřátá a spánek nevalný. Pozdní návraty domů ústí v další ponocování u PC a na noční regeneraci zbývá maximálně 6 hodin, tedy asi o 2 méně než potřebuji. Únavu pleti podpořím vhodným letním drinkem a ráno nasazuji sluneční brýle jako nejlepší lék na kruhy pod očima.

Ale co s unavenou pletí?

A když tak přemýšlím, jak začít chodit spát se slepicemi, přijdou mi od kolegyně Sabiny podklady k novému produktu… Sleeping cream!

To je přesně ono: Noční regenerační krém

Doteď jsem trend nočních péčí ignorovala a používala stejný pleťový krém ráno i večer… tedy spíš večer, protože ráno si většinou nevzpomenu.  Tak proč nezkusit rovnou noční speciál?

Sleeping Cream od Thalgo slibuje hloubkovou hydrataci a regeneraci během noci jako po kvalitním 10hodinovém spánku. Kromě výživné vody z hlubin oceánů a hydratační kyseliny hyaluronové obsahuje látku Mélatoskin. Ta má nastartovat noční regeneraci a redukovat známky únavy. 

noční regenerační a hydratační krém Thalgo

Jdu si nachystat místo v poličce. Teď už nás, dámy, nic nezastaví…

Další článek v blogu