Tip na dárek aneb co koupit
k Vánocům zralé ženě?

Vánoce jsou za dveřmi a mě opět zachránila otázka: „Mami,
a krém ještě máš?“… nemá, výborně. Už je to takový náš vánoční rituál. Nemusím se potit při pohledu na kalendář. Není nad čím přemýšlet. Její citlivá pleť se nespokojí jen tak s něčím. Děti vytvoří babičce malé překvapení a pod stromečkem bude láska
i krása v jednom balíčku.

Máma není moc náročná a o to víc si Exception užívá. Jemně ho nabírá a roztírá v tenké vrstvě jako opravdový poklad. Škoda, že bydlí tak daleko a nemohu jí do balíčku přidat i dárkový poukaz na některé z úžasných ošetření pleti proti stárnutí v salonu Sensualité Beauty.

liftingová kosmetika Thalgo Exception

A proč je tak skvělý?

Jeden z nejprodávanějších krémů Thalgo se zaměřuje na zralé ženy 50+. V tomto věku jsou citlivé nejen na vrásky, ale i na pokles hmoty v obličeji, která se pomalu ale jistě přemisťuje
na spodní konturu obličeje a pod bradu. Pleť začne ztrácet svoji hustotu a tloušťku, zhoršuje se struktura tkání. Na ztenčené pleti je více vidět zarudnutí a tmavé skvrny. Její odstín začíná šednout díky zhoršené mikrocirkulaci. Více se vysušuje a křehne.

Thalgo vylepšuje účinky liftingové kosmetiky Exception

 Již od prvního uvedení byl krém Exception multiaktivní péčí proti všem příznakům stárnutí. Od počátku stojí na patentu s názvem Přírodní hormony z mořských řas®. Jedná se o růstové a antistresové hormony, které pleť chrání a působí jako životabudič. Brání přirozenému procesu destrukce kyseliny hyaluronové, brání postupné destrukci elastinu a stimulují růst fibroblastů - buněk produkujících elastin a kolagen.

První mořský lifting

V roce 2013 přidalo Thalgo k těmto hormonům navíc fíkovník egyptský pro zlepšení smršťovací síly fibroblastů. Přejmenovalo řadu na Exception Ultimate. V roce 2018 přidává do složení nové kosmetické řady Exception Marine další ingredienci, a to přírodní buňky z protěže alpské. Tato vzácná rostlina je známá jako „stříbrná hvězda“ nebo „královna ledovce“. Chrání buněčné DNA před oxidací, zvyšuje buněčnou energii.

 

protěž alpská

Protěž alpská společně s Přírodními hormony z mořských řas® tvoří nový komplex Marine Replenishment Complex.

Když je květ protěže poškozený, dokáže si i v extrémních klimatických podmínkách vytvořit nový. Je velmi odolná. Obsahuje kyselinu leontopodovou, která je velmi účinným antioxidantem. Thalgo získává z protěže kmenové buňky. Extrahuje je zelenou biotechnologií, což je 100% čistá a přírodní technologie bez chemikálií a rozpouštědel. K výrobě se používá jen malá část rostliny a kultivuje se přímo v laboratoři. Cílem je snížit oxidační proces fibroblastů a mitochondrií.

Zvyšuje pevnost a hustotu pleti

Zvýrazňuje kontury a vyplňuje hluboké vrásky. Účinky jsou vědecky prokázané testy in vitro.* Smršťovací síla fibroblastů se díky novému komplexu Marine Replenishment Complex zvýšila
o 15 % oproti předchozímu složení z roku 2013.

A nádherně voní...

po frézii, jasmínu, pivoňce a bavlně, které jsou položeny
na základu ze santalového dřeva.

Přeji Vám krásné Vánoce!
Další článek v blogu


 

* In vitro test byl provedený na buňkách (fibroblastech) podrobených UVA stresu, oxidačnímu stresu, který zhoršuje kvalitu proteinů, aminokyselin apod., což jsou prvky, které urychlují proces stárnutí pleti. Přírodní buňky z protěže alpské viditelně zvyšují účinky patentovaného komplexu.