Bájné masáže ze Srí Lanky aneb jak dobít baterky za sychravých dnů

Seznamte se s novým masérem ze Srí Lanky

Čekáte na hřejivé sluneční paprsky a stále nepřichází? Nechejte své tělo rozehřát pod rukama nového maséra Suthjiho v salonu Sensualité Beauty v Brně. Přijel za Vámi až z daleké Srí Lanky a přináší k nám čerstvý vítr v podobě skvělých, doslova léčivých masáží.

Suthji přistupuje ke svým zákazníkům velmi individuálně. Věnuje se masážím více než 20 let, protože rád přináší lidem spokojenost a tělesnou i duševní pohodu. Sám říká, že se „dotýká mysli klienta“. Během krátké konzultace i během masáže samotné citlivě zjišťuje stav a potřeby svého zákazníka. Masáž pak podle nich přizpůsobí.

Vyrostl v prostředí rodiny, která provozuje na Srí Lance centrum alternativní medicíny a masáží, a jejímž posláním vždy bylo pomáhat lidem. Po studiích v Malajsii získával své bohaté zkušenosti ve spa centrech na Srí Lance, v Indii a v 5* hotelech v Singapuru. V ČR působí již několik let, má tedy základy českého jazyka a kromě něj se výborně domluví anglicky.

Jaká masáž je pro vás nejvhodnější?

Pokud nemáte jistotu, jednoduše se domluvte s naším masérem na místě. Doporučujeme vyzkoušet například energetickou a harmonizující Marma masáž. Masér při ní stimuluje vitální marma body v těle a probouzí tak léčivou sílu ajurvédy. Masáž tak nejen uvolňuje tělo a mysl, ale také působí proti bolesti a podporuje přirozené samočistící a léčivé procesy v těle.

marma masáž
Pokud jste spíše konzervativní, vyzkoušejte Klasickou masáž, Relaxační masáž nebo Aroma masáž s esenciálními oleji. V nabídce nemůže chybět ani klasická thajská masáž, která se provádí tlaky a protahováním těla a stlačováním energetických bodů bez oleje. Pro sportovce nebo lidi s pohybově náročným nebo i sedavým zaměstnáním nabízíme Sportovní masáž. Relaxační masáž lávovými kameny přináší opravdu hlubokou relaxaci a odplavuje napětí.

thajská masážKlasická thajská masáž se provádí bez oleje za použití protahování, tlaků a stlačování energetických bodů.Radka Taušová

Autor:

Email: radka.tausova@sensualite.cz
telefon: +420 731 194 309

Když jako náctiletá otevřela svůj první módní časopis, uchvátila ji „haute couture“ a pochopila význam vzhledu pro vyjádření osobnosti. Věří, že každá žena je krásná a správně zvolená kosmetika její krásu rozzáří. V našem týmu pracuje již od roku 2005.

Nevíte si rady s výběrem správného parfému?

Pomůžeme vám vybrat

Spustit průvodce

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.