• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MASÁŽ celého těla lávovými kameny relaxační

MASÁŽ celého těla lávovými kameny relaxační 90 minut

Celotělová masáž lávovými kameny navozuje hlubokou relaxaci. Teplo z nahřátých kamenů prostupuje celým tělem a navozuje lehký až hypnotický trans.

Thalgo M12F9Y2000101Celotělová masáž lávovými kameny navozuje hlubokou relaxaci. Teplo z nahřátých kamenů prostupuje celým tělem a navozuje lehký až hypnotický trans.
90 minut |Na objednávku
1 250 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: M12

Celotělová masáž lávovými kameny navozuje hlubokou relaxaci. Teplo z nahřátých kamenů prostupuje celým tělem a navozuje lehký až hypnotický trans.

Masáž si můžete objednat i jako dárek formou dárkového poukazu. Spěcháte? Napište do poznámky v objednávce, že žádáte zaslání poukazu e-mailem. Pošleme vám ho hned, jakmile obdržíme platbu.
(Dárkové poukazy neposíláme na dobírku.)

Masáž těla lávovými kameny je smyslným a hluboce relaxačním zážitkem. Blahodárné vulkanické kameny pochází z hlubin země a v dlouhém toku lávy se dostávají do moře. Jsou tvořeny z minerálů, které jsou zdrojem rovnováhy. Při tomto tělovém ošetření se využívá také jejich schopnost zachování teploty. Teplo prostupuje hluboko do těla, rozehřívá jej a uvolňuje. Napětí a stres odplouvají do daleka. Speciální masáž kameny prokrvuje a zrychluje látkovou výměnu, čímž podporuje odplavování nahromaděných odpadních látek z těla lymfatickým systémem. Po masáži se budete cítit nejen uvolněná a zregenerovaná, ale také plná nové síly.

Terapeut našeho salonu nejprve umístí nahřáté kameny na několik míst na těle a pod tělem, kde budou příjemně prohřívat. Dalšími kameny v kombinaci s teplým olejem masíruje a uvolňuje postupně celé tělo. Relaxaci vyvolávají masážní tahy, rytmus a síla kamenů. Tahy jsou pomalé, vyvážené, spirálovité a vlnivé, což přináší celkové zklidnění a navozuje lehký povznášející, hypnotický trans.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření90 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníMuži | Ženy
ÚčinekMasáž | Relaxace | Regenerace