OK
MASÁŽ sportovní

MASÁŽ sportovní 90 minut

Sportovní masáž podpoří regeneraci těla po sportovním výkonu a připraví Vás fyzicky i psychicky na další. Ideální doplněk k pravidelnému cvičení.

Thalgo M18FYY2000101Sportovní masáž podpoří regeneraci těla po sportovním výkonu a připraví Vás fyzicky i psychicky na další. Ideální doplněk k pravidelnému cvičení.
90 minut |Na objednávku
1 200 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: M18

Sportovní masáž podpoří regeneraci těla po sportovním výkonu a připraví Vás fyzicky i psychicky na další. Ideální doplněk k pravidelnému cvičení.

Masáž si můžete objednat i jako dárek formou dárkového poukazu. Spěcháte? Napište do poznámky v objednávce, že žádáte zaslání poukazu e-mailem. Pošleme vám ho hned, jakmile obdržíme platbu.
(Dárkové poukazy neposíláme na dobírku.)

Sportovní masážtěla je vhodná pro klienty, kteří hledají uvolnění svalů a regeneraci po sportu, přípravu na sport, ale také při zatížení organismu stereotypní prací. Připraví tělo i mysl na další náročné výkony. Prohřívá zátěžové partie, regeneruje svalstvo a tkáně. Uvolňuje svalové napětí a bolest, zklidňuje organismus. Naše zkušená masérka volí tahy na míru vašim problémům.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření90 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníMuži | Ženy
ÚčinekMasáž | Regenerace