https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=5WU2000101MASÁŽ Ajurvédská Marma masáž celého těla

MASÁŽ Ajurvédská Marma masáž celého tělaKontakt pro objednání

Cejl 107
Brno

Otevírací doba: Po–Pá: 9–19 hod.
Telefon: +420 533 433 369, 736 499 170
E-mail: recepce@sensualite.cz
Kód M14
EAN 

Léčivá síla ajurvédy přináší během celotělové masáže marma bodů harmonii a energii Vašemu tělu i mysli. Pomáhá od bolesti a působí i proti stárnutí.

Energetická a harmonizující Ajurvédská Marma masáž spočívá ve stimulaci marma bodů (vitálních bodů) a probouzí tak léčivou sílu ajurvédy. Odblokovává toky energií, jejichž blokády mohou způsobovat nemoci či předčasné stárnutí. Podporuje přirozené samočistící a léčivé procesy v těle. Přináší tělu a mysli rovnováhu a energii, zmírňuje bolesti, migrény, neurologické či zažívací potíže a zvyšuje cirkulaci. Zklidňuje mysl a přináší celkovou harmonii a mír, čímž pomáhá zmírňovat stres,  dlouhotrvající citové problémy a traumata.

Volné proudění energie v těle uvolňuje bolesti těla i duše a předchází nemocem.

Co jsou marma body?

V sanskrtu označuje "marma" otevřené, exponované nebo citlivé místo v těle. Můžeme je popsat i jako místa setkávání energií. Podobně jako v akupresuře propojují i marma body tělo a jeho orgány. Jsou to body na křižovatkách žil, svalů, kloubů, kostí, vazů a šlach. Věří se, že tyto vitální body jsou naplněny pranou, tedy energií životní síly, a prana se zde spojuje s okolním světem. Marma body mají vliv nejen na fyzické tělo, ale také na emocionální tělo, na mysl i duši. Celkem jich rozeznáváme 107.

Ztlačováním a masáží marma bodů můžeme čerpat energii z energetických zásob těla a podporovat tak zdraví. Masáž harmonizuje jednotlivé orgány a tělesné systémy jako je nervový, hormonální či lymfatický. Uvolňuje emoce, pomáhá zbavit se blokád a traumat.

Terapeut masíruje marma body rukama i lávovými kameny.

Terapeut

Masáž provádí Suthji, zkušený masér původem ze Srí Lanky s 20letou zkušeností. Vyrostl v prostředí rodiny, která provozuje centrum alternativní medicíny a masáží, a jejímž posláním vždy bylo pomáhat lidem. Po studiích v Malajsii získával své bohaté zkušenosti ve spa centrech na Srí Lance, v Indii a v 5* hotelech v Singapuru. Ke každému klientovi přistupuje individuálně. Jeho hlavní motivací je dělat lidi šťastnými a spokojenými, aby pak mohl být i on. Dosahuje toho dle svých slov tím, že se "dotýká mysli klienta". Zkušeně a citlivě navazuje kontakt, zjišťuje a naplňuje potřeby klienta. V ČR působí již několik let, má tedy základy českého jazyka a kromě něj se výborně domluví anglicky.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření120 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníMuži | Ženy
ÚčinekMasáž | Regenerace | Relaxace

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.