• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MASÁŽ Aroma celého těla

MASÁŽ Aroma celého těla 60 minut

Masáž s aromatickými oleji je jemná a velmi relaxační. Regeneruje a uvolňuje tělo. Použité oleje mají blahodárné účinky na pokožku i mysl.

Thalgo M20EGZ2000101Masáž s aromatickými oleji je jemná a velmi relaxační. Regeneruje a uvolňuje tělo. Použité oleje mají blahodárné účinky na pokožku i mysl.
60 minut |Na objednávku
1 390 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: M20

Masáž s aromatickými oleji je jemná a velmi relaxační. Regeneruje a uvolňuje tělo. Použité oleje mají blahodárné účinky na pokožku i mysl.

Masáž si můžete objednat i jako dárek formou dárkového poukazu. Spěcháte? Napište do poznámky v objednávce, že žádáte zaslání poukazu e-mailem. Pošleme vám ho hned, jakmile obdržíme platbu.
(Dárkové poukazy neposíláme na dobírku.)

Aroma masáž těla příjemně uvolní napětí. Je velmi účinná na relaxaci a regeneraci. Pomáhá zbavit se stresu a napětí. Tahy jsou jemné a klouzavé, zároveň cílené na akupresurní body. Používáme aromatické oleje s blahodárnými účinky na pokožku. Zkušený masér promasíruje a protáhne dolní i horní končetiny, prsty, masíruje zádové svaly a na závěr provede bez oleje tlakovou masáž temene hlavy a obličeje. Masér po dohodě upraví masáž na míru Vašim potřebám.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření60 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníMuži | Ženy
ÚčinekRegenerace | Masáž | Relaxace