• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MASÁŽ Thajská yoga klasická

MASÁŽ Thajská yoga klasická 60 minut

Při energetizující thajské yoga masáži masér protahuje svaly a zároveň působí tlakem na energetická centra těla. Dokonale Vás uvolní.

Thalgo TM02AEN0000101Při energetizující thajské yoga masáži masér protahuje svaly a zároveň působí tlakem na energetická centra těla. Dokonale Vás uvolní.
60 minut |Na objednávku
1 090 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: TM02

Při energetizující thajské yoga masáži masér protahuje svaly a zároveň působí tlakem na energetická centra těla. Dokonale Vás uvolní.

Masáž si můžete objednat i jako dárek formou dárkového poukazu. Spěcháte? Napište do poznámky v objednávce, že žádáte zaslání poukazu e-mailem. Pošleme vám ho hned, jakmile obdržíme platbu.
(Dárkové poukazy neposíláme na dobírku.)

Thajská masáž působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Při thajské masáži vyvíjí masér tlak palci, dlaněmi, lokty, koleny i chodidly, využívá metod protahování a stlačování bodů v tzv. energetických centrech. Dochází k uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a protažení páteře. Po absolvování thajské masáže se dostavuje pocit příjemného psychického a fyzického uvolnění. Masáž je prováděna suchou formou bez oleje.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření60 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníMuži | Ženy
ÚčinekMasáž | Relaxace | Regenerace