Nacházíte každou chvíli na pleti nový důkaz stárnutí? Přejete si je vymazat? Skvěle funguje, když přivřete oči a rozostříte tak obraz
v zrcadle nebo jednoduše ztlumíte světlo… Pokud ale chodíte mezi lidi, budete spíše potřebovat pleťovou kosmetiku a ošetření, které Vám bude opravdu skvěle sedět.

Francouzská kosmetika Maria Galland Paris si poradí jak
s náročnou pletí, tak i s náročnou zákaznicí. Ví totiž, že každá oblast Vaší pleti má trochu jiné potřeby.

„Pleť je mozaikou různorodých potřeb, které dokonale naplňuje péče na míru.“
Maria Gallandová

Znovuzrození revoluční metody péče o pleť z 60. let

Mozaiková modelovací metoda je revolučním ošetřením pleti, které má základy již v 60. letech 20. století.  Je založena
na energii, harmonii a preciznosti. Její tvůrkyně, vizionářka Maria Gallandová, pochopila, že nejúčinnější cestou pro získání krásné pleti je diagnostika potřeb každé její zóny a sestavení péče
na míru.

ošetření zralé pleti kosmetikou Maria GallandKlíčem ke kráse je energie. Každá žena má svou vlastní a jedinečnou.

Letos můžete vyzkoušet inovovanou verzi ošetření s novými produkty vyvinutými na základě nejmodernějších výzkumů
a z toho nejlepšího z přírody. Terapeutka skládá každé zóně pleti na míru vysoce účinné pleťové esence a vyrovnávací pleťové krémy jako opravdovou mozaiku.

Nové kosmetické produkty

Při ošetření se používá samozahřívací Modelační maska z minerálního jílu bohatá na minerály a stopové prvky.  Otevírá ucpané póry a umožňuje tak pronikání účinných látek do pleti.
Má liftingový efekt, působí proti stárnutí a stimuluje biologické procesy pleti. I po 55 letech přináší stále výjimečné výsledky.

V roce 2017 byl vyvinut nový Booster aktivních látek, který zvyšuje propustnost pleti a navíc k sobě přitahuje aktivní složky jako magnet, čímž umožňuje, aby se dostaly do správné vrstvy pokožky ve správné koncentraci. Tyto látky potom zvyšují buněčnou aktivitu a produkci elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové. Je k pleti zároveň velmi šetrný.

pleťové elixíry Maria GallandVysoce účinné pleťové elixíry Ultim´Boost jsou nanášeny na diagnostikovanou pleť pomocí mozaikové metody.

Mozaikovou metodou se nanáší i vyrovnávací krémy jako je Omlazující noční krém pro zralou pleť 5, Noční krém pro extra omlazení zralé pleti 5B, Speciální zklidňující krém pro citlivou pleť 17B nebo profesionální Krém na T-zónu proti komedonům a akné.

omlazující krém na zralou pleť Maria GallandOmlazující krém pro pleť pevnější, hladší a pružnější.

Choreografie jedinečných manuálních tahů je vytvořena na základě anatomie obličejových svalů tak, aby měla silný liftingový a modelační efekt. Zkušená terapeutka ošetřuje precizními tahy zónu po zóně dle jejich potřeb. Tahy zvýrazní rysy obličeje a pleť načerpá novou energii, výživu a rovnováhu. Vynikne tak celá její krása. Během působení masky Vás uvolní masáž rukou.

ošetření zralé pleti maria galland

Výsledky dermatologických testů

Výsledky testu jsou založeny na jedné aplikaci Modelovací masky u 35 osob ve věku 40 - 60 let za klinických dermatologických podmínek; výsledek vyjádřen v %. Celkový výsledek se zakládá na aritmetickém průměru výsledků ohledně pevnosti, hladkosti, vyšší elasticity a vláčnosti pleti.


Hledejte v kosmetických salonech a spa, které se v Sensualité školí s kosmetikou Maria Galland.

Další článek v blogu