https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=1XQ2000101MARIA GALLAND Pleťové ošetření Mozaiková modelovací metoda proti stárnutí

MARIA GALLAND Pleťové ošetření Mozaiková modelovací metoda proti stárnutíKontakt pro objednání

Cejl 107
Brno

Otevírací doba: Po–Pá: 9–19 hod.
Telefon: +420 533 433 369, 736 499 170
E-mail: recepce@sensualite.cz
Kód MG0001
EAN 

Inovovaný pleťový rituál s modelační maskou omlazuje a má liftingový efekt. Choreografie tanečních masážních tahů dokonale uvolňuje napětí.

Revoluční Mozaiková modelovací metoda přináší pleti již 55 let okamžitou a dlouhotrvající krásu a mládí. Vaše pleť bude vypadat o 90 % mladší*. Kosmetička Vám při ošetření poskládá pleťové esence a další produkty jako mozaiku přímo na míru, což zajišťuje maximální účinnost. Její inovovaná verze přináší nejmodernější modelační metody. Používáme liftingovou modelační masku, která tvaruje a zvýrazňuje rysy obličeje, což vytváří přirozený liftingový efekt. Vaše pleť bude vypadat odpočatě, jasně a sjednoceně. Ošetření posiluje obranyschopnost pleti a stimuluje krevní oběh. Dodává pleti energii. Jedinečný celostní zážitek prožijete díky choreografii tahů inspirovaných klasickým tancem.

Modelační maska již od roku 1965 odhaluje krásu každé ženy. Je samozahřívací a vyvolává hloubkové působení krémů aplikovaných lokálně pod masku. Její účinky jsou především zpevňující, posilující a omlazující. Obsahuje Komplex Modelling Mask s minerálním pudrem a jílem. Jíl zde představuje „zdraví z půdy“. Obsahuje totiž řadu stopových prvků, oxid křemičitý, hliníkové slitiny a minerální soli. Umí vstřebávat nečistoty, zlepšovat hojení, stimulovat krevní oběh a regenerovat tkáně.

Účinky masky jsou v nové verzi ošetření podpořeny Boosterem aktivních látek, který zvyšuje propustnost pleti pro látky rozpustné ve vodě i tucích.

Popis ošetření:
Kosmetická terapeutka salonu Sensualité Beauty Vás uvítá a provede konzultaci a diagnostiku pleti. Uvolní Vás masáží ramenou, krku a zad. Odlíčí Váš obličej, krk a dekolt a provede příjemnou odličovací masáž. Následuje peeling dle potřeby a Jemná krémová maska 2, která je kultovním produktem značky, dokonale čistí a oživuje pleť. Terapeutka použije Booster aktivních látek pro zvýšení propustnosti pleti a 4 pipety esencí. Poté následuje relaxační modelační masáž proti stárnutí s 5B Super omlazujicím krémem, dále mozaiková modelační maska vybranými produkty na 30 minut a masáž rukou. Na závěr aplikuje esence a séra dle potřeb pleti. Ošetření uzavírá relaxační rituál.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris nám již přes 50 let přináší harmonii vnitřní a vnější krásy. Produkty a ošetření jsou vyvíjeny ve spolupráci s největšími experty dermatologie. Úspěch této kosmetické značky je založen na letité tradici a umění inovace, které z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetik. Maria Galland nabízí širokou škálu specifických ošetření „šitých na míru“ s aktivními látkami tak, aby cíleně pečovala o individuální potřeby každé ženy.

Použití jednotlivých produktů u ošetření vždy určuje terapeut na základě aktuálního stavu pleti.

* Výsledky testu po 1 aplikaci 3A Modelovacího komplexu pro prevenci stárnutí u 35 dobrovolnic ve věku 40 - 60 let za klinických dermatologických podmínek. Výsledek vyjádřen v %. Celkový výsledek se zakládá na aritmetickém průměru výsledků ohledně pevnosti, hladkosti, vyšší elasticity a vláčnosti pokožky.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.