• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
THALGO Cryo Sculpt tělové přístrojové ošetření na zeštíhlení a zpevnění

THALGO Cryo Sculpt tělové přístrojové ošetření na zeštíhlení a zpevnění 90 minut

Nová generace zeštíhlujícího ošetření kombinuje kryoestetiku a elektrostimulaci pro odbourání, spalování tuku, vyhlazení celulitidy a zpevnění pokožky

Thalgo TH8907CLFH000101Nová generace zeštíhlujícího ošetření kombinuje kryoestetiku a elektrostimulaci pro odbourání, spalování tuku, vyhlazení celulitidy a zpevnění pokožky
90 minut |Na objednávku
2 300 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: TH8907

Nová generace zeštíhlujícího ošetření kombinuje kryoestetiku a elektrostimulaci pro odbourání, spalování tuku, vyhlazení celulitidy a zpevnění pokožky

Inovativní přístrojové ošetření rychle a trvale tvaruje postavu. Přístroj Cryo Sculpt kombinuje čtyři nejmodernější technologie: kryoterapii, elektrostimulaci, termoterapii a elektroporaci. Nabízí komplexní a personalizované řešení na míru vašim potřebám. Ošetření je bezbolestné a neinvazivní.

Díky technologiím 4-v-1 cíleně působí na ztrátu centimetrů, vytvarovaní postavy, redukci celulitidy (vodnaté, tukové, fibrózní), zpevnění ochablé pokožky a drenáž.

Dle zvolené priority ošetřujeme přístrojem Cryo Sculpt jednu z následujících oblastí: břicho, pas, stehna, boky, hýždě, záda nebo paže.

Střídání několika technologií umožňuje cílené výsledky.

Ošetření Cryo Sculpt s destičkami kombinuje 2 technologie. Kryoterapie působí přímo na tukové buňky. Vytváří teplotní šok a spouští biologický proces uvolňování a spalování tukových zásob. S Thalgo kryoterapií působíme lokalizovaný chlad po dobu maximálně 10 minut, abychom nezpůsobili krystalizaci tukových buněk. Po max. 10 minutách je krytoterapie vystřídána elektrostimulací pro podpoření biologického metabolismu. Elektrostimulace podporuje návrat k normální tělesné teplotě. Díky biokompatibilním mikroproudům stimuluje svaly, mobilizuje energetické rezervy a podporuje spalování uvolněného tuku. K elektrostimulaci využíváme 4 typy proudů s rozdílnou hloubkou působení dle požadovaného výsledku na zeštíhlení, zpevnění, celulitidu nebo drenáž. Proudy mají specifický tvar, jejich signál je podobný lidskému, pro maximální účinnost a pohodlí. Díky proudění mezi destičkami navíc působí na rozsáhlejší oblast.

Ošetření s hlavicí kombinuje 4 technologie. Kryoterapie a elektrostimulace jsou během ošetření s hlavicí podpořeny termoterapií a elektroporací. Termoterapie aktivuje cirkulaci a zvyšuje okysličení tkání. Elektroporace podporuje pronikání aktivních látek Zeštíhlujícího séra do srdce buněk. Pomocí hlavice optimalizujeme výsledky dosažené ošetřeními s destičkami a působíme lokálně na neústupné partie.

Před ošetřením Cryo Sculpt terapeut aplikuje na ošetřovanou oblast Zeštíhlující sérum bohaté na aktivní látky se zeštíhlujícími, anticelulitidními a zpevňujícími účinky. Dále Neutrální hydratační gel, který rozvádí mikroproudy a chrání pokožku před jakýmkoli podrážděním. Na závěr nanášíme dle výběru Kompletní korektor celulitidy nebo Intenzivní zpevňující krém. Pro podpoření účinků vám terapeut doporučí Thalgo pečující produkty a doplňky stravy pro domácí použití.

Prokázané výsledky expresní zeštíhlující kúry:

Po 3 ošetřeních**
Boky: V průměru o 2,1 cm méně.

Po 6 ošetřeních**
Boky: V průměru o 3 cm méně. Až o 5,5 cm méně a 1 velikost méně.

**Interní studie provedená na 12 dobrovolnících s měřením centimetrů v pase, břiše (pupku) a bocích. Ekvivalent francouzské velikosti kalhot daný v poměru k obvodu boků.

Opatření:
Počkejte 5 let od prodělání rakoviny, jinak je kontraindikací
Počkejte 2 hodiny po velkém jídle
Počkejte 72 hodin po lékařském zákroku (lipoemulze, apoptóza tukových buněk atd.)
Tuková jaterní krize: sezení rozložte 1x za čtrnáct dní
Dermatózy (ekzémy, psoriáza atd.): Neprovádějte ošetření, pokud propukly
Vyhněte se menstruační periodě

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastTělo | Stehna | Hýždě | Bříško
Potřebný čas k ošetření90 minut
Druh ošetřeníTělové ošetření
Věk45+ | 25+ | 35+
UrčeníŽeny
ÚčinekCelulitida | Zeštíhlení | Zpevnění | Tvarování
Značka / VýrobceThalgo